X
KAMPANYA

Kaş Ekimi – Draesthetic

kaş ekimi

Kaş Ekimi İle Kalıcı Kaşlara Sahip Olun

Kaşlar insan yüzündeki en önemli estetik unsurlardan bir tanesidir. Kaşlarda yapılacak en ufak değişiklikler bile kişinin ifadesini, görünümünü çok ciddi şekilde değiştirebilmektedir. Saç ekimi uygulamalarında edindiğimiz tecrübeler ve bilgi birikimleri sayesinde bugün estetik cerrahi kapsamında kaşlara yönelik olarak istediğimiz müdahaleleri yapabilmekteyiz. Hangi sebeple olursa olsun dökülmüş olan kaşları yeniden oluşturabildiğimiz gibi, mevcut kaş yapısını yapacağımız kaş ekimi ile kalınlaştırabilmekte yada kaşları istediğimiz estetik formda kalıcı olarak yeniden oluşturabilmekteyiz. Kaş ekiminin başarısında estetik cerrahınızın deneyimi ve sanatsal bakış açısı son derece önemlidir.

Kaş ekimi kimlere yapılabilir?

Kaş ekimi bu işlemin gerçekleştirilmesine engel bir sağlık problemi olmayan erkek yada kadın tüm bireylere güvenli bir şekilde uygulanabilir.

Kaş ekimi ile neler yapılabilir?

Kaş ekimi işlemi ile her ne sebeple olursa olsun tamamen dökülmüş kaşlar yeniden oluşturulabilir yada mevcut kaşların şekli ve kalınlığı, yoğunluğu istediğimiz şekilde değiştirilebilir. Ayrıca kaş bölgesine yapılmış olan kalıcı makyaj yada dövmeler, yara izleri kaş ekimi ile kapatılabilir.

Kaş ekimini kimler yapmalıdır?

Kaş ekimi mutlaka saç ekimi ve Fue konusunda deneyimli bir estetik cerrahi uzmanı ve ekibi tarafından yapılmalıdır.

Kaş ekimi nasıl yapılır ve ne kadar sürer?

Kaş ekimi tıpkı saç ekimi gibi lokal anestezi altında yapılır. Saç köklerinin alınacağı 8-10cm uzunluğunda 1-2cm genişliğinde bir alan traş edilir. Kökler bu alandan FUE yöntemiyle tek tek alınarak hazırlanır. Kişinin isteklerine göre planlanmış ve çizimi yapılmış olan kaş bölgesinde uygun açılarda hazırlanan kanallara kökler teker teker yerleştirilir. İki taraflı tam kaş ekimi yaklaşık 1,5-2 saat sürerken, kısmi kaş kayıplarında yapılacak kaş ekimi yaklaşık 1saat kadar sürmektedir. İşlemden sonra kişi normal günlük hayatına hiçbir kısıtlama olmaksızın dönebilmektedir.

Nasıl bir kaş şekli planlanmalıdır?

Estetik açıdan çekici bir kaş görüntüsünün standartları ve formu belirlenmiştir. Yüz estetiğindeki tecrübelerime ve estetik anlayışıma bağlı olarak kaş ekimi planlaması sırasında ben aktif olarak önerilerde bulunmaktayım, ancak enaz benim önerilerim kadar önemli olan diğer bir unsur, kişinin isteklerinin iyi anlaşılmasıdır. Bu sebeple planlama sırasında en iyiyi yakalayabilmek adına defalarca çizim yapılarak, istenen kaş formu ve şekli belirlenmektedir. Bu çizimlere kaş ekimi yapılacak kişide aktif olarak katılmaktadır.

Kaş ekimi sonrası süreç nasıldır?

Kaş ekimi sonrasında ilk bir haftalık süre içinde, ekim yapılan alanda küçük pullanmalar olur ve birinci haftanın sonunda bu pullanmalar ortadan kaybolur. 4-6 hafta içinde ekilen kaşlarda dökülme olabilir, ardından köklerden yeniden kaşlar çıkmaya başlar ve 6 aylık bir süreçte artık kendi kaşlarınıza tamamıyle kavuşmuş olursunuz. İşlem sonrası saç köklerinin alındığı alanda ise en ufak bir iz dahi kalmamaktadır.

8 Responses to Kaş Ekimi – Draesthetic

  • Merhaba Yahya bey
   Kaş ekimi fiyat bilgilendirmesi mail adresinize gönderilmiştir.

 1. Kaş ekimi için fiyat hakkında bilgi alabilir miyim

  • Merhaba
   Kaş ekimi uygulamamızın fiyatlandırması ekim yapılacak alanın genişliğine göre değişmektedir. Bu sebeple kişiyi muayene etmeden kesin bir fiyat bilgisi verilmesini doğru bulmuyoruz.
   Randevu talebiniz için 2165652211-5076513537 no’lu telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
   Sağlıkla kalın 🙂

  • Merhaba Tuğba Hanım
   Kaş ekimi ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Sağlıklı günler dileriz…

 2. Kas ekimi ve dudak estetigi, dolgunluk hakkinda fiyat alabilir miyim?

  • Merhaba Birgül Hanım

   Kaş ekimi ve dudak dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   İyi günler dilerim..

Soru ve Görüşleriniz İçin

Name*

Email* (never published)

Website


*

* Bu sitenin içeriği, estetik cerrahi ve medikal estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcılar için hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.