X
KAMPANYA

Cilt Bakımı – Draesthetic

Yüzünüz Canlansın Işıldasın

Cilt bakımı aslında modern insan için kaçınılmaz bir uygulama olması gerekirken malesef ülkemizde yaygın bir şekilde uygulanmamaktadır. Bu durumum sebepleri arasında kültürel farklılıklarımızın yanısıra cilt bakımının doğru şekilde yapılmamasının doğurduğu olumsuzluklarda önemli yer tutar.

Cilt bakımı niçin yapılır?

Cilt bakımı nda amaç, cildin görmüş olduğu hasarı düzenli aralıklarla yapılacak uygulamalar ile enaza indirmektir. Aslında adeta yaşayan canlı bir organizma olan cildimiz bu bakım ile nefes almakta ve yenilenmekte, akne ve leke oluşumu önlenmektedir.

Cilt bakımında neler yapılır?

Klasik cilt bakımında öncelikle ciltte yüzeysel bir temizlik yapılır. Ardından buhar uygulaması ile gözenekler açılır. Komedon ve siyah noktaların temizlik aşamasında ise uygulayıcının mahareti büyük önem taşır. Ardından maske ve serum uygulamaları ile bakım sonlandırılır. Kullanılan maske ve serum cilt bakımı nın sonucunu ve ciltteki hasarın onarılmasını etkileyen en önemli aşamalardır. Kliniğimizde bu noktada Doç.Dr. Serkan Yıldırım tarafından seçilen dünyanın en kalteli ürünleri ( exuviance , neostrata , activar , obagi ) kullanılır.

DNA onarıcı cilt bakımı nasıl yapılmaktadır?

DNA onarıcı cilt bakımında aşamalar benzerdir. Ancak DNA onarıcı maske ve serumlar kullanılır. Activar AC-11 kompleksi içeren bu maske ve serumlar sayesinde yüzünüzde çeşitli faktörlere bağlı oluşan DNA hasarı enaza indirilir ve böylece etkin bir anti aging uygulaması sağlanmış olur. Bakım sonrası DNA onarıcı günlük ürünlerin uygulamasına devam edildiği takdirde yaşlanmayı geciktirmek ve yavaşlatmak konusunda önemli bir adım atmış olursunuz.

İyi bir cilt bakımında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

İyi bir cilt bakımı için dikkat edilecek 3 temel nokta vardır. Cilt bakımının yapıldığı kurum, uygulayıcının tecrübesi ve kullanılan ürünlerin kalitesi. Kurumun temizliği, hijyenik koşullara uygunluğu ve yaklaşımı oldukça önemlidir. Uygulayıcının teknik bilgisi ve becerisi, sonucu etkileyecek önemli bir faktördür. dr. aesthetic ailesi olarak kurumsal ve bireysel anlamda sizlere en üst düzeyde hizmet vermek en temel görevimizdir. Bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alakada bu konudaki başarımızın göstergesidir. Ürün kalitesi ve kişiye uygun seçiminin diğer bir faktör olduğunu söylemiştik. Kliniğimizde Fransız Exuviance ürünleri klasik cilt bakımında tercih edilirken, DNA onarıcı bakımda Activar AC-11 ürünleri kullanılır.

Cilt bakımından elde edilen kazanımlar nelerdir?

Düzenli olarak ayda bir ve profesyonel bir merkezde yapılan cilt bakımı neticesinde canlı, parlak, pürüzsüz bir cilt görünümü sağlanırken, sarkma ve kırışıklık oluşma süreci yavaşlatılmış olacaktır. Ayrıca cildin yağ dengesinin sağlanması neticesinde akne oluşumu ortadan kaldırılır.

5 Responses to Cilt Bakımı – Draesthetic

  1. Cilt bakımı işiemlerinizle ilgileniyorum. Ancak, bu işlemlerle ilgili yaklaşık fiatlarınızı en kısa zamanda göndermenizi rica ediyorum.

  2. Merabalar Yüzümde sivilce(izler.v.b ) var 18 yaşımdayım yani bu sivlceler için lazer prp mezoterapi felan oluyrmu ve fiyatları nelerdir fiyatlarını e-mail ime atarsanız çok sevinirim teşekkürler….

    • sivilce izleri tedavisinde en etkili yöntem fraksiyonel lazer yöntemidir. PRP ve mezoterapi yardımcı yöntemlerdir.

  3. 3 gün önce yaptırmış olduğum Cilt bakımı uygulamanızdan çok memnun kaldım.Profesyonel el dokunuşlarınız sihirli değnek gibiydi.Uygulama sonlarına doğru yapmış olduğunuz o masaj ile eve uyuyarak gittim diyebilirirm (: Hala yüzüm ışıl ışıl,2 ay sonra tekrar gelmek için sabırsızlanıyorum.

  4. Serkan beyin kliniğinde yaptırmış olduğum cilt bakımından çok memnun kaldım, memnuniyetimi sizlerle paylaşmak istedim. Telefonda bilgi aldığım Ayşegül hn.net açıklayıcı ve son derece samimi anlatımları ilk adımı atmama sebep oldu ve uygulama yapan gülsüm hn güler yüzü ve işine hakimiyeti ve kullanılan dermotolojik ürünler ve son derece doğru bir karar verdiğimi anladım. Kesinlikle tavsiye ederim, eminim ki giden kişilerin de benim gibi memnuniyetlerini yazacaklarından hiç şüphem yok sevgiyle:)

Soru ve Görüşleriniz İçin

Name*

Email* (never published)

Website


*

* Bu sitenin içeriği, estetik cerrahi ve medikal estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcılar için hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.