X
KAMPANYA

Dolguyla Yüz Estetiği

dolguyla yüz şekillendirme

10 dk. da 10 yıl gençleşmek mümkün !

Son yıllarda estetik cerrahi uygulamalarında büyük ilerlemeler kaydediliyor. Özellikle ameliyatsız estetik uygulamalarına olan büyük rağbet bu alandaki gelişmelerinde önünü açıyor. Aslına bakarsanız kişilerin ameliyatsız estetiğe ilgi duyması rağbet etmesi çokda anlaşılabilir bir durum, çünkü anestezi almadan, kanama olmadan, bir iyileşme dönemi gerektermeyen uygulamaları tabiki hepimiz tercih ederiz. Bu alandaki en etkileyici ve tercih edilen uygulamalardan bir taneside tabiki yüz dolgusu uygulamalarıdır.

Yüz dolgusu nedir ? Nasıl uygulanır ?

Aslında pekçoğumuz artık bu konularda bilgi sahibiyiz ancak burada kısaca anlatmak gerekirse, vücuda uyumlu olan bir maddenin dokuya verilmesiyle, dokuya hacim kazandırılması ve kırışıklıkların ortadan kaldırılması işlemidir. Yüz dolgularını muayenehane koşullarında ve özel soğutucular yardımıyla hastanın neredeyse hiç ağrı hissetmemesini sağlayarak gerçekleştirebiliyoruz. İşlem çok ince ve özel uçlu kanüller yardımıyla uygun doku katmanına dolgunun verilmesiyle gerçekleştiriliyor. İşlemden sonra hafif bir kırmızılık ve şişlik olabiliyor ancak 2-3 saat içerisinde tamamen normale dönüyor hatta pekçok hastada herhangibir kırmızılık yada şişlik dahi oluşmuyor.

İşlem aslında bir yüz şekillendirme işlemi yani bir nevi yüz estetiği yapıyorsunuz ?

Bu nokta önemli bir zihniyet farklılığını yansıtmaktadır dolgu uygulamalarında. Pekçok hasta ve hekim tarafından dolgu uygulaması sadece bir bölgedeki kırışıklığın açılma işlemi olarak algılanmaktadır, durum böyle oluncada siz yüzün sadece bir bölümünü düzeltmiş olursunuz o kadar. Oysaki yüze bütüncül bir yaklaşım yüz estetiği uygulamalrında olduğu gibi buradada temel prensip olmalıdır. Yani sadece burun kenarı kırışıklığını düzelttiğiniz bir hastada göz altı çukuru derinleşmişse, elmacık kemikleri ve orta yüz volümü azalmışsa, yanaklar çökmüşse istediğiniz gençleşmeyi malesef elde edemezsiniz. Dolayısıyla dolgu ile yüz gençleştirme isteyen bir kişide ben tüm yüzdeki volüm kaybını, bozulan oranları, sarkmaları değerlendiririm ve bunların düzeltilmesi için hastama bir plan hazırlarım. Bu plan içerisinde kişisel taleplerde dikkate alınarak bazı eklemeler, yada çıkarımlar veya uygulanacak dolgu miktarlarında değişiklikler yapılabililir elbette. Örneğin bazı hastalar elmacık kemiğinin dolgun olmasından hoşlanırken, bir diğeri elmacık kemiğine yapılacak dolgunun sadece sarkan yüzü yukarı alacak miktarda ve doğal olmasını talep edebilir, dolayısıyla beklenti analizi en az mevcut problemlerin analizi kadar önemlidir.

Dolguyla yüz estetiği uygulamasında neler yapabiliyorsunuz ?

Bugün artık inanın dolgu ile neredeyse bir yüzde cerrahi olarak yapabileceğimiz çoğu şeyi yapmak mümkün. Düşünsenize bir hastanın burun şeklini, çene ucu görünümünü, elmacık kemiğinin dolgunluğunu, göz altı çukurları, yanak çöküntülerini, şakak çöküntülerini dolgu ile gidermek mümkün. Yani 10 dk. lık bir uygulama ile yüz hatlarını değiştirmek, yüzünüzdeki orantısızlıkları gidermek veya yaş ile ortaya çıkan hacim kayıpları, çukurlaşmalar, kırışıklıklar ve sarkmaları tamamen giderebiliyoruz. Örneğin profil görünümünden hoşlanmayan bir hastanın görünümünü burun dolgusu ve çene ucu dolgusu ile düzelttikten sonra fotoğrafını çekip kendisine gösterdiğinizde, hayretle ve büyük bir mutlulukla kliniğimizden ayrıldıklarına çokça şahit olmuşumdur.

Hastalar dolgu uygulaması yaptırırken nelere dikkat etmeliler ?

Bu noktada 2 önemli şey var dikkat edilmesi gereken; bir tanesi tabiki doğru hekim seçimi. burada dolgu uygulamasının sadece bir enjeksiyon olmadığını anlayabilirsek, hekim seçiminin niçin önemli olduğunuda kavrayabiliriz. Enjeksiyon bir teknisyenlik işidir oysaki burada bahsettiğimiz şey, bir “Yüz Gençleştirme” ve “Yüz Güzelleştirme” cerrahisi ile yapılabilecek şeylerin “Yüz Dolgusu” uygulamaları ile gerçekleştirilmesidir. Dolayısıyla bunu yapacak hekimin yüz anatomisini çok iyi bilmesi, yüzdeki estetik oranlara hakim olması gerekir. Sadece bunlar yetermi tabiki yetmez, bunların yanısıra hekimin estetik görüsü ve uygulama beceriside önem kazanır. Bu bakımdan “Dolguyla Yüz Estetiği” uygulaması yapacak hekimlerin, yüz estetiği konusunda tecrübeli Estetik Plastik Cerrahi uzmanları olması gerektiğini düşünüyorum.

Diğer önemli nokta ise kullanılan dolgu malzemesinin kalitesi, gerek hastanın güvenliği gerekse dolgunun kalıcılığı açısından hastaların buna çok dikkat etmesi gerekiyor. İşlem öncesi mutlaka kullanılacak dolgu malzemesinin markası ve güvenilirliği ile ilgili bilgi talep edilmelidir. Hatta piyasada güvenilebilecek 3-4 dolgu malzemesi dışındaki dolguların kullanımına onay vermemeleri gerekir.

 

Tüm yüze uygulaması dışında sıklıkla hangi bölgelere dolgu uyguluyorsunuz ?

Hastalarımız en sıklıkla göz altı ve burun dolgusu için kliniğimize başvuruyorlar. Özellikle burun dolgularının sonuçlarından çok memnun kalıyorlar, hatta pekçoğuna bir iki dolgu uygulamasından sonra kalıcı bir şekilde burun estetiği yapıyoruz. Bunun dışında çene ucu dolgusu, elmacık dolgusu ve şakak dolgularınıda yoğun bir şekilde uyguluyoruz. Hastalarımızın bir kısmı 12-18 aylık aralıklarla dolguyla yüz estetiğine devam ederken bir kısmı yüz germe ve çene ucu estetiği ameliyatına karar veriyorlar. Yani aslında burada dolguyla yüz estetiği uygulamalarının, ameliyatlı ve kalıcı işlemler için bir aşama olarak kullanıldığını, hastayı bu işlemlere hazırladığınıda görüyoruz. Tabiki bu yüz güzelleştirme dolguları dışında, kliniğimizde burun kenarı, göz çevresi ve dudak çevresi kırışıklıklar içinde sıklıkla dolgu uygulamaları yapıyoruz.

“Dolguyla Yüz Şekillendirme” sonrası kişi kalıcı bir sonuç isterse ne yapıyorsunuz ?

Hastalarımızın yaklaşık %40 ı dolgu ile yüz şekillendirme sonrasında kalıcı sonuç talep ediyorlar. Burada hastanın ihtiyaçlarına göre farklı uygulamalar ve kombinasyonlar söz konusu, örneğin bir hastaya sadece kök hücreden zengin yağ enjeksiyonu yaparken, bir diğerine yüz germe, göz kapağı estetiği ve yağ enjeksiyonu kombinasyonu yapmanız gerekebiliyor. Burada bizim tespit ettiğimiz ihtiyaçlar ve hastanın beklentilerinin aynı potada eritilmesi son derece önemli.

Dolguyla yüz estetiği uygulamalarının dezavantajları varmıdır varsa nelerdir ?

Tabiki her yöntem gibi dolguyla yüz estetiği uygulamalarınında dezavantajları var, bir kere en önemlisi sonucun geçici olması. Ancak düşündüğünüzde 10dk lık ameliyatsız, kanamasız bir uygulama size 12-18 aylık bir sonuç sağlıyorsa bu bence bir dezavantaj olmaktan çıkar. Diğer taraftan uygulamaya bağlı oluşabilecek bazı yan etkiler her tıbbi işlemde olduğu gibi buradada mevcuttur ancak bu yan etkilerin görülme olasılığı son derece düşüktür, neredeyse yok gibidir diyebiliriz.

Dolguyla birlikte kullandığınız ameliyatsız yöntemler varmıdır ?

Yüzün ihtiyacına ve beklentiye göre, yüz dolgusuyla birlikte Fraksiyonel lazer, Radyofrekans, PRP ve Mezoterapi yöntemlerini kliniğimde sıkça kullanmaktayım. Dolgu ile yüzü şekillendirirken, bu yöntemler ile cilt elastikiyetini artırmak, kollajen sentezini artırmak ve ince kırışıklıkları açmak elde edilen sonucun bir üst seviyeye taşınmasını sağlıyor. Yani bir bakıma cila atıyoruz diyebiliriz 🙂 .

186 Responses to Dolguyla Yüz Estetiği

 1. Iyi aksamlar ben dudak dolgusu fiyati ve kalicilik suresini ogrenebilirmiyim

  • İpek hanım merhaba
   Dudak dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

    • Merhaba Hülya Hanım

     İstediğiniz yanak dolgusu fiyatı mail adresinize gönderilmiştir.
     Görüşmek dileğiyle..

  • Merhaba, burun dolgusu için fiyat bilgisi alabilirmiyim ? Kalıcılığı ne sürüyor ?

   • Merhaba Seren Hanım

    Burun dolgusu uygulaması maximum 14-18 ay kadar kullanılabilir. Fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba
   Dudak dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 2. SELAMLAR

  BEN AĞIZ KENARLARINA DOLGU YAPTIRMAK İSTİYORUM MALİYETİNİ VE KALICILIK SÜRESİ YAKLAŞIK NE KADAR OLUR?

  TEŞEKKÜRLER

  • Merhaba Oya hanım
   Dolgu fiyatlarımız mail adresinize gönderilmiştir.

  • Sibel hanım merhaba
   Dudak dolgusu fiyatımız mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba
   Dudak dolgusu ücretleri mail adresinize gönderilmiştir.

 3. Burun üst kısmı. burun-alın birleşim yerine dolgu uygulanabiliyor mu? fiyatı nedir?

  • Uygulanıyor Ercan bey
   Sonuçları çok da güzel oluyor.
   Fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 4. Dudak dolgusunun ücretini öğrenebilir miyim?Bir de kullandığınız dolgunun çeşidini araştırmalarıma göre birkaç çeşidi varmış.Teşekkürler iyi akşamlar.

  • Merhaba
   Dolgu uygulamalarında Teosyal ve Juvederm serilerini kullanmaktayız. Belirtmiş olduğunuz seriler kullanım alanına göre değişiklik göstermektedir (dudak,burun kenarı,çene,elmacık vs…). Örnek vermek gerekir ise yanaklarınıza kullanmış olduğumuz dolguyu dudaklarınız için kullanamayız 🙂
   Fiyat bilgilendirmesi mail adresinize gönderilmiştir.

  • dudak dolgusu için doz fiyatınızı öğrenebilir miyim.tesekkürler.

   • Dudak dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

     • Merhaba Sena Hanım
      Dudak dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
      Görüşmek dileğiyle..

 5. MERHABA BEN DUDAK DOLGU FİYATINI VE KALICILIK SÜRESİNİ RİCA EDEBİLİR MİYİM?

  • Merhaba
   Dudak dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 6. MERHABA…AĞIZ KENARINDAKİ ÇİZGİLER İÇİN DOLGU FİYATINIZ NEDİR… TEŞEKKÜR EDERİM

  • Merhaba
   Dolgu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 7. Merhabalar
  Burun dolgusu fiyatlarınız hakkında bilgi alabilirmiyim?

  • Merhaba
   Burun dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 8. Merhaba ben çene yanlarına dolgu istiyorum mumkunmu ve fiyatini ogrenebilirmiyim?

  • Merhaba
   Çene yanlarınız için dolgu uygulaması tabi ki de mümkündür.
   Fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 9. Dudak dolgu fiyatrını öğrenebilir miyim. Kalıcı ve geçici olmak üzere…

  • Merhaba
   Kalıcı ve geçici olmak üzere dudak dolgusu fiyatımız mail adresinize gönderilmiştir.

 10. merhaba ben burun ve dudak dolgusu ile ilgili fiyatlari öğrenmek istiyorum..
  teşekkür ederim..
  iyi çalışmalar

  • Merhaba
   Burun ve dudak dolgusu fiyatlarımız mail adresinize gönderilmiştir.

 11. Yanak yani elmacık kemiğinin dolgun görünmesini istiyorum kalıcı olmasını istiyorum fiyat bilgisi istiyorum ve şişlik morluk olurmu çalışıyorum devamsızlık yapamam acil bilgi bekliyorum bu hafta ici yaptırmak istiyorum

  • Merhaba
   Dolgu uygulamalarında aşırı şişlik ve morarma söz konusu olmadığı gibi günlük hayatınızı da kesinlikle etkilemez.
   Fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Dudak dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 12. merhaba ben dudak dolgusu fiyatını öğrenmek istiyorum

  • Dudak dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 13. Merhaba ben yanak ve burun dolgusu hakkinda bilgi ve ucretlendirme icin bilgi istiyorum.

  • Merhaba
   Dolgu fiyatları mail adresinize gönderilmiştir.

 14. Merhaba. Ben öncekikle göz altı dolgusu yaptırmak istiyorum çünkü göz altlarım çok olmasada çukur. Sanırım bu işlem için teosyal kullanıyorsunuz. Fiyat öğrenirsem sevinirim.ayrıca elmacık kemiği içinde dolgu düşünebilirim. Bu ikisi için fiyat dönüşü yaparsanız sevinirim. Teşekkürler

  • Merhaba
   Dolgu fiyatlarımız mail adresinize gönderilmiştir.

 15. merhabalar ben kucuk ve kemerli burun icin burun dolgusu fiyati alabilirmiyim rica etsem

  • Merhaba
   Burun dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 16. Merhaba,
  Dudak dolgusunun fiyatı nedir? Ben de öğrenebilir miyim?

  • Tabi ki öğrenebilirsiniz.
   Dudak dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 17. Merhaba , geçici dudak dolgusu yaptırmak istiyorum fiyat öğrenmem mümkün MÜ ?

  • Merhaba
   Geçici dudak dolgusu fiyatı mail adresinize gönderilmiştir.

   • Yüz dolgusu ve dudak dolgusu fiyatlarını öğrenebilirmiyim

    • Merhaba
     Dolgu fiyatlarımız mail adresinize gönderilmiştir.

 18. sadece burun ucu dolgusunun fiyatını öğrenebilir miyim? Bi de vadedilen sürede etkisi yavaşça mı kayboluyor acaba? Teşekkürler

  • Merhaba
   Burun dolgusu kalıcılık süresi en fazla 14-18 ay arasındadır. Belirtmiş olduğumuz süre sonunda etkisi yavaş yavaş kaybolmaya başlar.
   Fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 19. Merhaba yuz botoks fityatini öğrenebilir miyim ??

  • Merhaba
   Botox fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 20. merhabalar dudak dolgusu fiyatını öğrenebilir miyim.

  • Merhaba
   Dudak dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 21. Merhabalar. Ben dudak dolgusu fiyatlarini ogrenmek istiyorum

  • Dudak dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 22. dudak dolgusu fiatı ne kadar uygun fiat olsun diye yarım dolgu yapılabiliyormu ogrenebilirmiyim lutfen

  • Merhabalar Filiz,

   Dudak dolgusu ücretimiz kullanılacak dolgunun kalıcılığına göre değişmektedir, ücret bilgisi mail adresinize gönderilmştir. Dünyanın en kaliteli dolgu markası olan Teosyal dolgular kullanılmaktadır. Kalıcılık süresi tercih ettiğiniz dolguya göre 3-18 ay arasında değişmektedir.

   Açılan 1 tüp dolgunun fiyatı sabittir, ne kadar kullanılırsa kullanılsın ücret değişmez.

   Muayene ve uygulama randevusu için aşağıdaki telefonlardan asistan arkadaşlarıma ulaşabilirsiniz.

   Görüşmek üzere iyi günler dilerim.

 23. Merhabalar dudak dolgusu ve burun dolgusu fiyatlarini ogrenmek istiyorum

  • Merhabalar Berna,

   Dolgu ücretlerimiz dolgunun kalıcılığına göre değişmektedir (kalıcılık 3 ay ile 18 ay arasında değişir).

   İlk dolgumuzdan sonra kullanılacak her dolguda yaklaşık %30 indirim uygulanır.

   Kesin fiyat bilgisi tercihleriniz doğrultusunda muayene sırasında size verilecektir. Muayene randevusu için 0507 651 3537 ve 0216 565 2211 nolu telefonlardan kliniğime ulaşabilirsiniz.

   İyi günler dilerim, sevgiyle kalın.

 24. Elmacik kemigi ve dudak dolgusu fiyatini ogrenebilir kiyim

  • Merhaba
   Dolgu uygulaması ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 25. Elmacık kemiği dolgu fiyatını öğrenebilir miyim

  • Merhaba
   Dolgu uygulaması ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba
   Dudak dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 26. Merhabalar benim yanaklarım çok zayıf ve içine çökük duruyor dolgu yaptırmak istiyorum fiyat konusunda beni bilgilendirirmisiniz teşekkürler.

  • Merhaba
   Dolgu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba
   Burun dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba
   Dudak dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.m

 27. Mefhaba.ben dudak dolgusunun fiyatini ogrenmek istiyorum.dudagimi cok dolgun istiyorum ve kalici olsun

  • Merhaba
   İstediğiniz dolgunlukta bir dudak hattı yapabiliriz sizlere 🙂
   Dudak dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 28. Merhaba. Dudak dolgusu fiyatını öğrenebilir miyim ?

  • Merhaba

   Dudak dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 29. Üst dudak dolgusu ve yanak çizgisi için dolgu fiatı öğrenenilirmiyim?

  • Merhaba
   Dolgu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 30. Merhaba 🙂 burnumun üzerinde minnak bir kemik var kapalı ameliyat ile ucunu hiç ellemeden ondan kurtulmak mümkün müdür yoksa kemik seviyesi dusurunce burun ucuda düşer mi ? Ve fiyat bilgisi alabilir miyim ? Vee dudak dolgusu için fiyat bilgisi alabilir miyim ? Simdikten teşekkürler ..

  • -Burun kemerinden kurtulmak için burun ucuna hiç dokunmadan kemer törpüleme işlemi yapılabilir.

   -Kemer törpüleme işlemi yapılınca burun ucu düşüklüğü meydana gelmez.

   Burun kemeri törpüleme ve dudak dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhabalar

   Yanak dolgusu ortalama ücret bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 31. Merhabalar dudak dolgusu fiyatı öğrenebilir miyim?

  • Merhaba

   Dudak dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 32. merhaba.
  dudak dolgusu ve burun dolgusu dolgusunun ücretlerini öğrenebilir miyim ?

  • Merhaba Yaren Hanım
   Dolgu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba Gurbet Hanım
   Dudak ve burun dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   sağlıklı günler dileriz….

  • Merhaba Sevil Hanım

   Yanak dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba Zehra Hanım
   Burun dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Sağlıkla kalın….

 33. Merhaba ,
  18 aylık Dudak dolgusu , burun dolgusu ve elmacık kemşk için fiyat rica edebilir miyim ? bir de burun dolgusu ve elmacık dolgusu kalıcılık süresi ortalama ne kadar?

  • Merhaba Büşra Hanım
   Dolgularımızla ilgili ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   sağlıklı günler dileriz….

  • Merhaba Başak Hanım
   Dolgu uygulamalarımızla ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba Selma Hanım

   Kalıcı dudak dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 34. Merhabalar kalıcı dudak dolgusu fiyati ogrenebilrmiyim birde göz altı ışık dolgusu fiyatını teşekkürler

 35. Merhaba gözaltı ve dudak dolgusu fiyat /bilgi öğrenebilir miyim?

  • Merhaba Ülkü Hanım

   Dolgu uygulamaları ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 36. Merhaba dudak dolgusu ve suresi kalıcılığı hakkında bilgi istiyorum:)

  • Merhaba Öykü Hanım
   Dudak dolgu uygulamalarında FDA onaylı ve piyasadaki en kaliteli dolgu maddesi olan Teosyal ve Juvederm serilerini kullanmaktayız. Kullanılacak dolgunun kalıcılık süresine göre ( 3 ay-18 ay ) değişmektedir.
   Muayene sırasında sizlerin de istekleri ve beklentileri doğrultusunda hangi dolgu maddesini kullanacağımıza karar verebiliriz.
   Sağlıklı günler dilerim..

  • Merhaba Bahar Hanım

   Dolgu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dilerim.

  • Merhaba Sultan Hanım
   Kliniğimde kalıcı dudak dolgusu uygulaması yapmaktayım. Permalip FDA onayı almış bir üründür. Yani ürünün güvenilirliği Amerika Birleşik Devletleri tarafından onaylanmış ve kullanımına izin verilmiştir.
   Detaylı bilgilendirme muayene sırasında sizlere tarafımdan iletilecektir.

   Sağlıklı günler dilerim…

 37. Dudak dolgusu ve burun küçültme fiyat listesi nedir mail gönderir misiniz

  • Merhaba Zeliha Hanım
   Dudak ve burun küçültme ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   İyi günler dilerim..

 38. Merhaba Serkan bey,
  Dudak dolgusu ve iki kaş arasına botox yaptırmak istiyorum . Fiyat konusunda bilgi verebilirseniz sevinirim.
  Teşekkürler
  İyi akşamlar

  • Merhaba Didem Hanım

   Botox ve dolgu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   İyi günler dileriz.

 39. Dudak dolgusu fiyatlarını öğrenebilir miyim?

  • Merhaba Deniz Hanım

   Dudak dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 40. Merhabalar dudak dolgusu istiyorum ama silikon değil enjekte edilecek şekilde. Fiyat alabilirmiyim sağolun.

  • Merhabalar Aycan

   Dudak dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 41. Merhabalar geçici dudak dolgusunun fiyat bilgisini alabilir miyim? Teşekkürler.

  • Merhaba Ceren Hanım
   Geçici dudak dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   İyi günler dilerim.

  • Merhaba Hülya Hanım
   Dudak dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   İyi günler dilerim.

 42. merhaba serkan bey
  dudak dolgusu fiyatını ve kalıcılık süresini öğrenebilir miyim?

  • Merhaba Selma Hanım
   Dolgu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dilerim.

 43. Merhaba ben çene dolgusu çene hatlarını belirginleştirmek için yaptıracağım fiyatını öğrenmek istiyorum .

  • Merhaba Uğur Bey
   Çene dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   İyi günler dileriz.

 44. Burunumun kemeri var acaba dolgu işe giderilirmi ve fiyat öğrenebilirmiyim..

  • Merhaba Mete Bey

   Var olan kemer görüntüsünü düzenlemek amacıyla burun dolgusu işlemi yapılabilir.
   Konuyla ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   İyi günler dileriz.

  • Merhaba İsmail Bey
   Yanak dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Sağlıklı günler dilerim.

 45. Merhaba burun dolgusu fiyatını öğrenebilir miyim?

  • Merhaba Dilara Hanım

   Burun dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 46. Merhabalar çene dolgusu fiyatini ogrenebilir miyim?

  • Merhaba Elif Hanım
   Çene dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   İyi günler dilerim.

  • Merhaba Melisa Hanım

   Dudak dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dileriz.

 47. Burun kemeri için dolguyu kaç yaşından sonra uyguluyorsunuz ve fiyatını öğrenebilir miyim

  • Merhaba

   Kişinin ihtiyacı varsa ve aile onayı ile 15 yaşında da burun dolgusu işlemi yaptığımız hastalarımız bulunmaktadır.
   Burun dolgusu uygulaması kullanılacak dolgunun kalıcılık süresine göre 1000-1500 TL arasında değişir. FDA onaylı dolgular kullanılır.

 48. Dudak dolgusu ve çene dolgusu için fiyat alabilir miyim

  • Merhabalar

   Dudak ve çene dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba Tuana Hanım

   Dudak dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba Haluk Bey

   Göz altı ışık dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 49. Dudak ve yanak dolgusu fiyatını ögrenebiilir miyim ?

  • Merhaba Gül Hanım

   Dudak ve yanak dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 50. dudak dolgusu fiyatlarını, kalıcılık süresini, kullanılan malzemeyi öğrenebilir miyim.

  • Merhabalar

   Dudak dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 51. Merhabalar yanak ve dudak dolgusu icin fiyatlarinizi ogrenebilirmiyim?

  • Merhaba Emine Hanım
   Dolgu fiyatlarımız mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dileriz

 52. Dudak dolgusu fiyatını öğrenebilir miyim? Ve dolgu ile çeneye Gamze oluşturulur mu? :))

  • Merhaba Betül Hanım
   Dudak dolgusu fiyatımız mail adresinize gönderilmiştir.
   Dolgu işlemiyle çene bölgesine gamze yapılamaz, ancak bu işlemi cerrahi olarak gerçekleştirebiliriz.
   Konuyla ilgili detaylı bilgi almak isterseniz asistanlarımdan randevu alabilirsiniz.
   Görüşmek dileğiyle..

 53. Merhaba …burun ve dudak dolgu fiyatı öğrenebilirmiyim ?

  • Merhaba Tuğba Hanım
   Dolgu fiyatlarımız mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dileriz.

  • Merhaba Farangiz
   Dudak dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   Görüşmek dileğiyle..

 54. Merhaba yüz ve yanak dolgusu fiyat bilgisi alabilirmiyim.

  • Merhaba Hande Hanım

   İstediğiniz dolgu fiyatlarımız mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

 55. Merhabalar. Çene, dudak ve alın dolgusu fiyatlarınızı mail olarak gönedirirseniz sevinirim, iyi günler (:

  • Merhaba Su Hanım
   Dolgularımızla ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

  • Merhaba Sevim Hanım
   Dudak dolgusu fiyatlarımız mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle..

 56. Merhaba, burun dolgusu için fiyat bilgisi alabilirmiyim ? Kalıcılığı ne sürüyor ? Yaş sınırı nedir?

  • Merhaba Mehmet Bey

   18 yaşın altında yapmayı tavsiye etmiyoruz. Fakat rahatsız edici bir durum söz konusuysa ebeveyniniz ile birlikte gelerek uygulama alabilirsiniz. Kalıcılık süresi ( 3 ay ile 18 ay ) arasındadır. Kliniğimde FDA onaylı dolgu kullanmaktayım.
   Dolgu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle….

 57. Merhaba burun dolgusu icin fiyat araliginiz nedir acaba bilgi alabilir miyim? Iyi gunler

  • Merhaba Aylin Hanım

   Burun dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Sağlıklı günler dileriz…

 58. Merhaba Burun dolgusunun fiyatlarını ödeme şeklini ve kalıcılığını öğrenebilir miyim ? 🙂

  • Merhaba Dilay Hanım
   Merhaba Dilay Hanım

   Burun dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Sağlıklı günler dileriz…

 59. merhaba üst dudak dolgusu ve elmacık kemiği dolgusu fiyatlarını mailime gönderebilirmisiniz

  • Merhaba Gamze Hanım
   Dolgu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   Görüşmek dileğiyle….

 60. Merhaba , Ben Nur. Yüzümde sıkıntı yaşadığım çenem ve elmacık kemiğim var. Yüzümün şekli uzun olduğundan dolayı çenem uzun, elmacık kemiğim ise yok gibi duruyor. O kadar araştırmama rağmen kısa süreli tedavi bulamadım ve bir Estetisyene yada uzman birine danışmak istedim. Burdan sadece fiyat öğrenmek istiyorum. Çene dolgusu ve elmacık kemik dolgusu’nun işlem ücreti ne kadar ? Iyi günler..

  • Merhaba Nur Hanım

   Geçici bir yöntem olarak dolgu uygulaması yapılabilir. Daha kalıcı bir yöntem düşünülür ise yağ enjeksiyonu tercih edilebilir.

   Ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 61. Yanak ve yüz döngüsü için fiyat alabilir miyim?

 62. İyi günler burun dolgusu ve ameliyatı fiyatını öğrenebilir miyim?

 63. Merhaba Serkan bey burun estetiğinden korktuğum için dolgu yaptırmayı istiyorum burnum biraz kemerli olabilirmi ayrıca sizden fiyat rica ediyorum saygılar

 64. Göz altı morluğu ve dudak dolgusu fiyatını öğrenebilir miyim

  • Merhaba Damla Hanım
   Göz altı morluğu ve dudak dolgusu fiyatımız mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

 65. Merhaba burun dolgusu ve gözaltı ışık dolgusu için fiyat rica edebilirmiyim

  • Merhaba Şeyda Hanım
   Burun dolgusu ve göz altı ışık dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

 66. merhabalar
  dudak dolgusu fiyatlarını ve permalip fiyat bilgisini rica ediyorum

  • Merhaba Seher Hanım
   Dudak dolgusu ve permalip ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle..

  • Merhaba Nazlı Hanım
   Dudak dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle….

  • Merhaba Süreyya Hanım
   Kaş ekimi ve dolgu ile istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

Soru ve Görüşleriniz İçin

Name*

Email* (never published)

Website


*

* Bu sitenin içeriği, estetik cerrahi ve medikal estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcılar için hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.