X
KAMPANYA

Dolguyla Burun Estetiği

dolgu ve Botoks ile Ameliyats-z.-burun-estetigi

Dolguyla Burun Estetiği

Bu başlığı okuyanların “yok artık dolguyla burun estetiği mi olur ” dediklerini duyuyor gibiyim. Konunun yalnış anlaşılması ve işin uzmanı olmayan kimseler tarafından kötü uygulamalara maruz kalınmaması için bu yazımda konuya detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağım. Konuya başlarken hemen ilk sorunuza cevap verelim: Evet dolguyla burun estetiği olur. Şimdi konunun detaylarına geçebiliriz.

Burun dolgusu yada dolguyla burun estetiği uygulaması nedir?

Burun dolgusu, estetik cerrahların yüzün çeşitli kısımlarında yüz gençleştirme ve ameliyatsız yüz estetiği uygulamalarında kullandıkları dolguların, burun bölgesinde kullanılmasına verilen isimdir. Yani aslında işlem bir yüz dolgusu uygulamasıdır ve ameliyatsız estetik uygulamaları içerisinde yer alır. Durum böyle olunca yüz dolgusu ile
ilgili tüm temel prensipler burada aynen geçerlidir.

Burun dolgusu için bilinmesi gereken temel yüz dolgusu prensipleri nelerdir?

İşlem ameliyatsızdır, genel anestezi gerektirmez, elde edilen sonuçlar geçicidir, uygulama yaklaşık 10-15dk. kadar sürer ve uygulama sonrası normal günlük yaşantıya devam edilir, herhangibir iyileşme süresine ihtiyaç yoktur.

Burun dolgusu uygulamalarında hangi malzemeler kullanılmaktadır?

Diğer yüz dolgusu uygulamalarında olduğu gibi, burun dolgusu içinde farklı tıbbi materyaller kullanılmaktadır. Bunların içerisinde tüm dünyada en yaygın olan ve en güvenilir olanı hyaluronik asit türevleridir. Çok farklı hyaluronik asit türevleri piyasada bulunmakla birlikte, hem ürünün kalıcılığının daha garantili olması hemde hasta güvenliğinin en üst düzeyde sağlanması nedeniyle dünyanın en kaliteli hyaluronik asit türevlerini tercih etmekteyim.

Burun dolgusunun ortalama kalıcılığı ne kadar?

Kullanılan dolgu türü ve miktarına, kişinin biyolojik süreçlerine bağlı olarak dolgunun kalıcılık süresi 3-4 ay ile 12-18 ay arasında değişmektedir. Yani burun dolgusu ile 10-15 dakikada gerçekleştirilen ameliyatsız burun estetiği sonucu 18 aya kadar devam
etmektedir. Dolgunun etkisi geçtikten yani dolgu eridikten sonra dilenirse tekrarlayan uygulamalar ile elde edilen burun estetiği sonucu devam ettirilir. Veya hasta kalıcı bir sonuç isteyorsa, burun estetiği ameliyatı ile sonuç kalıcı hale getirilmiş olur.

Burun dolgusu ile neler yapılabilir?

 • Burun eğriliği tamamen giderilebilir veya hafifletilebilir
 • Burun ucu kaldırılabilir
 • Burun asimetrisi düzeltilebilir
 • -Burun estetiği ameliyatı sonucu oluşan problemler giderilebilir
 • -Burun dudak bileşkesi belirginleştirilebilir
 • -Burun sırtı düzleştirilebilir
 • -Burun alın ilişkisi düzeltilebilir
 • -Burun kanadı çentiklenmesi düzeltilebilir

Tüm bu uygulamalar ve burada bahsedilmeyen diğer işlemler için, hastanın muayene edilmesi ve detaylı bir şekilde analiz edilmesi gereklidir.

Burun dolgusu ile burun fonksiyonları düzeltilebilirmi?

Çok ciddi nefes alma problemine sebep olan septum eğrilikleri, konka hipertrofileri, valv yetmezliği gibi anatomik problemlerin burun dolgusu ile giderilmesi mümkün değildir. Ancak burun dolgusu uygulamalarında valv açısının kısmi düzeltilmesine bağlı olarak nefes almada düzelme olduğunu belirten hastalarım olmuştur. Yani çok sık olmasada burun dolgusu uygulamalarında fonksiyonel düzelme beklenebilir.

Daha önce ameliyat edilmiş burunlarda burun dolgusu uygulanabilirmi?

Ameliyat sonrası istenilen sonuçların elde edilemediği vakalarda burun dolgusu uygulamaları ile problemlerin çözümü mümkündür. Böylece tekrar ameliyat olmak istemeyen hastalarda basit bir uygulama ile problem çözülmüş olur.

Burun dolgusu uygulamasında ağrı olurmu?

İşlemde kullandığımız dolgu içerisinde anestezik madde bulunmaktadır. Ayrıca işlem öncesinde anestezik krem uygulaması ve işlem sırasında özel soğutucu uygulaması ile işlemin ağrısız olması sağlanmaktadır.

Burun dolgusunun yan etkileri nelerdir?

Yüz dolgusu uygulamalarının tüm olası yan etkileri burun dolgusu için de geçerlidir. Allerjik reaksiyon, kanama, enfeksiyon, granülom oluşumu bu komplikasyonlar içerisinde yer alır. Burada bilinmesi gereken önemli husus, tecrübeli ellerde ve uygun şekilde kullanıldığında, komplikasyon oranının yok denecek kadar düşük oranlarda olduğudur.

Burun dolgusu kim tarafından yapılmalıdır?

Burun dolgusu kesinlikle burun anatomisi ve burun estetiği konusunda tecrübeli bir estetik cerrahi uzmanı tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar ile karşılaşılabilir.

Kalıcı burun dolgusu varmıdır?

Burun dolgusu için kalıcı yada uzun süre erimeyen ürünlerin kullanılması sakıncalıdır. Bu ürünlerin kullanılması telafisi son derece güç hatta imkansız sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle burun dolgusu için kullanılan ürünün eriyebilen bir ürün olması ve mutlaka bilinen bir dolgu markasının tercih edilmesi son derece önemlidir. Piyasada ne olduğu bilinmeyen ürünlerle ilgili olarak söylenen 5 sene- 10 sene kalıcılık sürelerine itibar edilmemelidir.

Bugün dünyanın en çok tercih edilen ve ençok bilinen dolgu markaları 18 ay üzerinde kalıcılığı olan bir dolgu üretmemektedir. Bu tamamen hasta güvenliği ile ilgili bir durumdur.

Kimlere burun dolgusu yapılmaz?

Burun dolgusu ile ilgili beklentileri gerçekçi olmayanlara burun dolgusu yapılmaz.

Burun dolgusu estetik burun ameliyatı öncesi deneme amaçlı
yapılabilirmi?

Evet yapılabilir. Özellikle burun estetiği konusunda net karar verememiş olan bireylerde, öncelikle yapılacak kısa süreli bir burun dolgusu ile kişinin olası burun estetiği sonucunu denemesi sağlanmış olur. Bu uygulama ile kişinin olumlu veya olumsuz vereceği kararın netleşmesine yardımcı olunur.

Burun dolgusu ile birlikte sıklıkla yapılan dolgu uygulaması varmıdır?

Özellikle çene ucu dolgusu, dudak dolgusu ve yanak dolgusu uygulamaları burun dolgusuyla birlikte sıkça yaptığımız uygulamalar arasındadır. Bu yüz dolgusu uygulamalarının birlikte kullanımı ile estetik açıdan orantılı yüz görünümü sağlanmış olur.

Gülerken, konuşurken burun ucunun aşağı çekilmesi durdurulabilir mi?

Özellikle mimiklere bağlı olarak (konuşma, gülme sırasında) burun ucunun aşağıya doğru çekildiği olgularda, burun ucunu çeken kasın bloke edilmesi mümkündür. Böylece yapılan değerlendirmenin sonucuna göre, burun dolgusuyla birlikte çekilmeyi sağlayan kası geçici olarak bloke edici işlemlerde yapılabilmektedir.

205 Responses to Dolguyla Burun Estetiği

  • Merhaba Ayça hanım
   Dudak dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   • Merhaba. Ben de burnumun ucunu hafif kaldirmak istiyorum. Dolgu fiyati nedir?

    • Merhaba

     Burun ucu dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 1. Merhaba Hocam Burun Dolgusu İle İlgili Yukarıdaki Konuyu Çok Beğendim Burda Yazıldıgı Kadar Varsa Gerçekten Minnettar Olurum Sizlere İstanbul Avrupa Yakasında İkametgah Etmekteyim Ayrıca Sizden Ricam Acaba Ortalama Fiyatları Nedir ??

  • Merhaba Adem
   Okudukların tamamen gerçek 🙂 Burun dolgusu ile çok iyi sonuçlar elde ediyoruz.
   Fiyat bilgisi mail adresine gönderilmiştir.

  • Merhaba
   Burun dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhabalar öncelikle . Ben burun dolgusu için ortalama bir fiyat öğrenmek istiyorum mümkünse. Teşekkür ederim şimdiden.

   • Merhaba Damla Hanım
    Burun dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
    Görüşmek dileğiyle..

 2. burun dolgusuyla burundaki kemer yok edilir mi ve ücreti nedir teşekkürler

  • Merhaba Aslı hanım
   Burun dolgusu ile burundaki kemer görüntüsünü düzeltebiliyoruz. Sonuçlarından da son derece memnunuz.
   Fiyat bilgilendirmesi mail adresinize gönderilmiştir.

 3. Merhaba, burun dolgusu için fiyat bilgisi alabilir miyim ?

  • Merhaba
   Burun dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 4. Serkan bey merhaba hala gözlerime inanamıyorum desem abartmış olduğumu düşünmüyorum.On dakika içinde burnumda ki değişiklik inanılmaz güzel eşim ve iş arkadaşlarım çok beğendiler…. Ellerinize sağlık çok teşekkür ederim. Eşimin de çeneyle ilgili sıkıntısı var, yakın da görüşmek üzere.

 5. Merhaba
  acaba burun dolgusu için fiyat verirmisiniz

  • Merhabalar,

   Burun dolgusu ücreti kullanılacak dolgunun kalıcılık süresine göre değişmektedir. FDA onaylı dünyanın en kaliteli dolgusu kullanılır. Fiyat bilgisi mail adresinize iletilmiştir.

   Görüşmek üzere iyi günler dileriz.

 6. merhaba benim kaş ortasının altında yani burnumun üstünde çöküklük var ve dolguyla bu görüntüyü kaybetmek istyirum sadece bu bölgeye uygulanmasını istiyorum fiyatları nelerdir

  • Mustafa bey, dolgu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir. iyi günler dileriz.

 7. İki yıl önce burun estetiği ameliyatı sonucu oluşan problemlerimden kurtulmak ve burnuma dolgu yaptırmak için Serkan hocaya gittim, muayeneden sonra burnuma uyguladığı dolgudan çok memnun kaldım problemlerinden kurtuldum. Bu konuda şanslı olduğumu düşünüyorum, kesinlikle işine hakim bir hekimle çalışmak çok farklıymış. Teşekkürler Serkan Hocam.

 8. Merhaba,
  Burun kemeri için , burun dolgusu fiyatı alabilir miyim?

  • Merhabalar Semanur,

   Burun dolgusuyla ilgili ücret bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   İyi günler dileriz.

 9. Merhaba ;

  Burun dolgusuyla ilgili fiyat bilgisi alabilir miyim ? iyi çalışmalar

  • Merhaba
   Burun dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

    • Merhaba Rüya Hanım

     Buruna dolgu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 10. Merhaba, burun dolgusunun fiyat bilgisini öğrenebilir miyim?

  • Merhaba
   Burun dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 11. Merhabalar burnuma daha önce dolgu yaptırdım. Yenilemek istiyorum. Fiyat alabilir miyim

  • Merhaba
   Burun dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba Feyza hanım

   Burun dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 12. Burun dolgusu ıcın fiyat alabilirmiyim teşekkürler

  • Merhaba Emel hanım

   Burun dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 13. İyi günler. Burun dolgusu için fiyat alabilirmiyim. Teşekkürler

  • Merhaba Barış bey

   Burun dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 14. merhaba, burun dolgusu icin fiyat bilgisi rica edecegim

  • Merhaba Ceren hanım
   Burun dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 15. merhaba ben daha önce burun estetiği ameliyatı geçirdim fakat hafif kusurları var burun sırtında hafif çukur şeklinde görünümü var ucunda hafif sağa kayma var bunu için kalıcı dolgu fiyatı alabilir miyim

  • Merhaba Sıla Hanım

   Belirtmiş olduğunuz probleminiz ile ilgili buruna dolgu işlemi tabiki yapılabilir. Hatta sonuçları çok da güzel olur 🙂

   Dolgu burun estetiği ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 16. Mrblar burun ucu konuşurken oynamasını önlemek istiyorum fiyatı nedir

  • Merhaba Despina Hanım
   Burun dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Sağlıklı günler dileriz…

 17. Fiyat bilgisi alabilir miyim? Burun dolgusu ile
  İlgili… Tesekkurler….

  • Merhaba Asya Hanım

   Dolgu ile burun estetiği ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 18. Burun dolgusu ile ilgili fiyat alabilirmiyim rica etsem

  • Merhaba Saadet Hanım
   Burun dolgusuyla ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Sağlıkla kalın.

 19. Burun dolgusu hakkinda ortalama fiyat alabilirmiyin acaba? Bir de dolgu eridikten sonra eski haline geri mi donuyo daha kotu bi gorunum alabilirmi?

  • Merhaba
   Dolgu eridikten sonra daha kötü bir görüntü olması gibi bir durum söz konusu değildir.
   Ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 20. Merhaba burun dolgusu için fiyat alabilir miyim lutfen

  • Merhaba Yeliz Hanım
   Burun dolgusuyla ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Sağlıklı günler dileriz.

 21. Burun ucumu kaldırtmak istiyorum ,fiyat alabilir miyim

  • Merhaba Zeynep Hanım

   Dolguyla burun estetiği ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 22. Merhaba, dolguyla burun ucu kaldırma işlemi mümkün mü? Burun askı operasyonunu duymuştum fakat sizin uyguladığınız yöntem farklı sanırım? Uygunluğunu nasıl anlayabiliriz ?Bir de fiyat bilgisi paylaşırsanız sevinirim.

  • Merhaba Deniz Hanım

   Dolgu ile ameliyatsız burun estetiği uygulaması yapıyoruz.Dilerseniz iple burun askılama işlemide yapılabilir. Ancak bu işlemlerden hangisi için uygun olup olmadığınıza sizleri muayene ettikten sonra söyleyebilirim. Bir plastik cerrah olarak buruna herhangi bir uygulama yaparken genel yüz hatlarınızın da benim için önemi büyüktür.

   Fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir..

 23. Burun dolgusu fiyat bilgisini alabilirmiyim

  • Merhaba Gülseren Hanım

   Burun dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba Aslı Hanım
   Burun dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba Gizem Hanım

   Burun dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba Nazlı Hanım

   Burun dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 24. Fiyat bilgisi alabilir miyim? Ve yasim 16 yaptirabilir miyim bi sorun olurmu

  • Merhaba Selin Hanım
   18 yaşından küçük olduğunuz ve işlem alabilmeniz için kliniğime ebeveyninizle birlikte gelmeniz gerekmektedir.
   Sizleri görüp muayene ettikten sonra hangi dolgu ile uygulama yapacağımıza karar verebiliriz.
   Her hangi bir sorun teşkil etmez.
   Sağlıklı günler dilerim.

 25. merhaba,
  Burun dolgusu yapılmış bir kaç örnek görebilir miyim, öncesi ve sonrası. fotoğrafı.
  Burun dolgusu için fiyat alabilir miyim lütfen.

  • Merhaba Gülnur Hanım
   Kliniğim de yapmış olduğum burun dolgusu ile ilgili örnekleri, ancak muayenehanem de sizlerle paylaşabilirim.
   Burun dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Sağlıklı günler dilerim..

 26. Merhaba burun ucu icin dolgu fiyatlarini ögrenebilir miyim ?

  • Merhaba Dilan Hanım
   Burun dolgusu fiyatlarımız mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dilerim..

 27. Merhaba, burun dolgusu için fiyat öğrenebilir miyim?

  • Merhaba Ece Hanım

   Burun dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 28. Merhaba, burun ve dudak dolgusu için fiyat öğrenebilir miyim?
  Teşekkürler,

  • Merhaba Neriman Hanım
   Burun ve dudak dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dilerim.

  • Merhaba Seda Hanım

   Burun dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   İyi günler dileriz…

  • Merhaba Hasan Bey
   Burun dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dilerim…

  • Merhaba Özlem Hanım

   Burun dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   İyi günler dilerim…

  • Merhaba Yeşim Hanım

   Burun dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   • Merhaba,
    Burun dolgusu hakkında fiyat bilgisi almak istiyorum?

    • Merhaba Dilan Hanım

     Burun dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 29. merhaba burun dolgusu için fiyat alabilirmiyim teşekkürler

  • Merhaba Begüm Hanım
   Burun dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   İyi günler dileriz..

 30. Merhaba,

  Burun dolgusu ile ilgili fiyat alabilir miyim?

  • Merhaba
   Burun dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 31. Merhabalar, burun dolgusu işlemi için ayrıca burun estetik ameliyatı için fiyat alabilir miyim?

  • Merhaba Tuğçe Hanım

   Burun dolgusu ve burun estetiği ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   İyi günler dilerim.

 32. Merhaba, burun dolgusu icin fiyat ogrenebilir miyim? Ayrica kliniginizin acik adresini alabilir miyim? Tesekkur ederim.

  • Merhaba Yeliz Hanım

   Burun dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dilerim.

  • Merhaba Ceyda Hanım

   Burun dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 33. Merhaba burun dolgusu için fiyat alabilir miyim

  • Merhaba Gülfem Hanım
   Burun dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dileriz.

 34. Merhabalar burun dolgusu ve liposakşının fiyat bilgisini alabilirmiyim?

  • Merhaba Damla Hanım

   Burun dolgusu ve liposakşın uygulaması ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba Neslihan Hanım

   Burun dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 35. İyi çalışmalar acaba fiyatlandirmayi ogrenebilir miyim

  • Merhaba Semih Bey
   Dolguyla ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dilerim.

  • Merhabalar

   Dolgu ile burun estetiği ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba Ender Bey
   Burun dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dilerim.

  • Merhaba Selen Hanım

   Dolgu işlemleriyle ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dilerim.

  • Merhaba Emrah Bey

   Dolgu ile burun estetiği ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 36. Merhabalar burun dolgusunun fiyatını öğrenebilirmiyim ?

  • Merhaba Gaye Hanım

   Burun dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 37. Burun dolgusu için fiyat bilgisi alabilir miyim ?

  • Merhaba Serenay Hanım

   Burun dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 38. Merhaba, burun dolgusu hakkinda fiyat bilgisi alabilir miyim?

  • Merhabalar

   Burun dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 39. Burun dolgusu ve elmacik kemik dolgusunun fiyatini ögrenmek istiyorum

  • Merhaba Sibel Hanım

   Dolgu uygulaması ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba Ersin Bey

   Burun dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek üzere….

  • Merhaba Gözde Hanım
   Burun dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dileriz

 40. Burun ucu kaldırmak ve kemiğimi düzeltmek istiyorum fiyatı ne kadar oluyor

  • Merhaba Rukiye Hanım

   Burun dolgusu ile istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dileriz.

 41. Merhaba burun dolgusu fiyatlarını alabilir miyim?Kalıcı burun dolgusu kullanmanın sakıncalarını anlatmışsınız ban kalıcı burun dolgusu düşünüyordum.

  • Merhaba Ebru Hanım
   Kalıcı olarak bir uygulama isterseniz burun estetiği yada yağ enjeksiyonu düşünebilirsiniz.
   Burun dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dileriz.

 42. Bende yaptırmak istiyorum ama fiyat aralığı nedir

  • Merhaba Eda Hanım
   Burun dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dilerim.

 43. Merhaba hocam. Benim burnumda hafif simetri sorunu var burun dolgusu fiyatı nedir ?

  • Merhaba Fatma Hanım
   Burun dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   İyi günler dileriz.

  • Merhaba Burcu Hanım

   Burun dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba Selin Hanım

   Burun dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 44. merhaba burunda hafif kemik olmasının düzeltilmesi ve burun ucunun kaldırılmasıyla dolgu sayesinde burun biraz daha mı büyük mü görünür şimdiden teşekkürler

  • Merhaba Sevgi Hanım

   Dolgu uygulaması ile burun olduğundan büyük görünmez. Tabi eğer burun dolgusu için uygunsanız… Bunun net bilgi ve kararını da muayene sırasında belirleyebiliriz.

 45. Burun dolgusu fiyatı ve kalıcılık süresi ile ilgili bilgi maili gönderebilir misiniz

  • Merhaba Ercan Bey

   Burun dolgusu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 46. Mailime giyat yollayabilrmisinz burun dolgusu için ??

  • Merhaba Fulya Hanım

   Burun dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 47. Burun dolgusu için fiyat bilgisi alabilir miyim ve burun dolgusuyla birlikte dudak dolgusu da olabiliyor mu

  • Merhaba Ela Hanım

   Burun dolgusu ile birlikte tabi ki dudak dolgusu da yapılabilir.

   Fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 48. Merhaba mailime fiyat yollayabilir misiniz burun ucu kaldirma islemi icin

  • Merhaba Miray Hanım

   Burun ucu kaldırma uygulaması ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 49. burnumun ucunun hafif dik olmasını istiyorum fiyat alabilir miyim

  • Merhaba Selin Hanım

   Burun dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   İyi günler dileriz.

  • Merhaba Abdullah Bey
   Burun ucu dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

  • Merhaba Yeşim Hanım
   Burun dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

 50. Merhaba, burun dolgusu için fiyat alabilir miyim?

  • Merhaba Pelin Hanım
   Burun dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

  • Merhaba Nur Hanım
   Burun dolgusu fiyatlarımız mail adresinize gönderilmiştir.
   Sağlıklı günler dilerim.

 51. Burun ucu dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi alabilir miyim

  • Merhaba Alper Bey
   Burun ucu dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dileriz.

 52. Burun dolgusu fiyatı için bilgi alabilir miyim?

  • Merhaba Duygu Hanım

   Burun dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 53. Burun dolgusu ortalama fiyatını öğrenebilir mıyım?

  • Merhaba Sema Hanım

   Burun dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Sağlıklı günler dileriz…

  • Merhaba Zeynep Hanım
   Burun dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dileriz.

 54. Merhabalar burun dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi alabilir miyim ?

  • Merhaba Nihal Hanım

   Burun dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Sağlıklı günler dileriz…

  • Merhaba Meryem Hanım

   Burun dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle.

  • Merhaba Berfin Hanım
   Burun dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle..

 55. Merhaba, burun dolgusu hakkinda fiyat bilgisi alabilir miyim?

  • Merhaba Şeyda Hanım
   Burun dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle..

 56. Merhaba burun dolgusu hakkında fiyat bilgisi alabilirmiyim?

 57. Burun kemer dolgusu fiyatlarını ve yenilenme sürelerini mail olarak yollarmısınız

  • Merhaba Cansu Hanım
   Burun dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle..

  • Merhaba Süleyman Bey
   Dolgu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

 58. Merhaba, burun ucu kaldırma dolgusu için fiyat bilgisi öğrenebilir miyim?

  • Merhaba Dilek Hanım
   Burun dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

 59. Burun ucu dolgusu işleminin fiyatını öğrenebilir miyim?

  • Merhaba Büşra Hanım
   Burun dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

 60. Burun dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi alabilir miyiiim:)

  • Merhaba İlkay Hanım
   Burun dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

 61. Burnun ucunu kaldırmak istiyorum sadece bu fiyat alabilirmiyiö

 62. Burundaki kemer için dolgu fiyati öğrenebilir miyim

  • Merhaba Selim Bey
   Burun dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

  • Merhaba Esma Hanım
   Burun dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

 63. BURUN DOLGUSU İÇİN FİYAT BİLGİSİ ALABİLİRMİYİM?

  • Merhaba Şeyda Hanım
   Burun dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

 64. Merhaba Burun dolgusu fiyatı alabilir miyim?

  • Merhaba Esma Hanım
   Burun dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

 65. Kemerli burnun duz bi goruntuye sahip olmasi icin ort. Fiyat alabilir miyim?

  • Merhaba Emel Hanım
   Burun estetiği ameliyatımız ve burun dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

 66. Merhabalar,
  burun dolgusu fiyatını öğrenebilir miyim?

  • Merhaba Zeynep Hanım
   Burun dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…..

 67. Fiyat bilgisi almak stiyorum burun dolgusu ile alakali? Teşekkürler.

 68. Merhaba burun dolgusu icin fiyat ogrene bilir miyim bide dolgu ne kadar süre kalıcı oluyor?

  • Merhaba Damla Hanım
   Dolgu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle..

 69. Merhaba burun eğriliğini gidermek ve ucunu kaldırmak için fiyat bilgisi alabilirmiyim

 70. Merhabalar burun ve dudak dolgusu için fiyat bilgisi alabilir miyim bende ?

  • Merhaba Sedanur Hanım
   Dolgu işlemimizle ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle..

 71. Merhaba, makaleniz bilgilendirici ve tesvik edici.
  FIyatlar hakkinda bilgi almak isterim. Tsk

  • Merhaba Zeynep Hanım
   Öncelikle teşekkür ederim. Dolgu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

  • Merhaba Güneş Hanım
   Burun dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

Soru ve Görüşleriniz İçin

Name*

Email* (never published)

Website


*

* Bu sitenin içeriği, estetik cerrahi ve medikal estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcılar için hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.