X
KAMPANYA

Meme Büyütme Operasyonu – Silikon Ameliyatı

meme buyutme estetigi-slikon

Küçük göğüsler özellikle 20’li yaşlardan itibaren kadınların kendilerini kötü hissetmelerine neden olmaktadır. Farklı kültürlerden ve yaşam biçimlerinden olmaları fark etmeksizin dünya genelinde kadınlar dolgun göğüslere sahip olmanın özgüvenlerini arttıracağını bilirler. Son yıllarda meme büyütme konusunda en yaygın uygulamalardan birinin kas zarı altı yöntemiyle meme büyütme ameliyatı olduğunu söyleyebiliriz.

Kas Zarı Altı Yöntemiyle Doğal Görünümlü ve Konforlu Meme Büyütme Operasyonu

Silikon ameliyatı yada bir başka adıyla göğüs büyütme ameliyatı, tüm dünyada çok sık yapılan ve hastayı oldukça üst seviyede memnun eden estetik cerrahi prosedürlerinden bir tanesidir. Göğüslerin yeterli büyüklükte ve estetik açıdan güzel bir şekilde olması her kadın için son derece önemlidir, göğüsler bir dişilik ve doğurganlık sembolüdür yani bir kadın için hayati değere ve öneme sahip bir organdır. Göğüslerin küçük olması veya asimetrik olması (şekil ve/veya büyüklük yönünden farklı olması) gibi sorunlar doğuştan olabileceği gibi, göğüslere yönelik cerrahi işlemler, kilo verme süreçleri, gebelik sırasında ve gebelik sonrasındaki fizyolojik-hormonal değişimler veya ilerleyen yaşa bağlı oluşan değişiklilere bağlı olarakda karşımıza çıkabilmektedir. Genellikle meme büyütme ameliyatı sırasında, dış kılıfı silikon, içeriği ise serum veya silikon olan bir protez yardımıyla meme dokusu istenen boyutlara ve şekle getirilmektedir.

Aşağıda meme büyütme estetiği ile ilgili olarak sıkça sorulan sorular cevaplandırılmakta ve meme büyütme operasyonu hakkında size ön bilgi verilmektedir.

Meme büyütme operasyonu için kullanılan silikon meme protezi kanser yapar mı?

Meme silikonu nun kanser yaptığına dair günümüzde hiçbir bilimsel kanıt yoktur, aksine meme silikonları yıllardır milyonlarca insanda kullanılmaktadır ve bugüne kadar silikon meme ameliyatı nedeniyle herhangibir meme kanseri vakası bildirilmemiştir. İnsan sağlığının son derece önemli olduğu Avrupa ve Amerika’da göğüs büyütme operasyonu için silikon meme protezlerinin kullanımı ile ilgili bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Meme büyütme operasyonu doğum ve sonrasında emzirme dönemini üzerine olumsuz etkilermi?

Silikon estetiği yada göğüs silikon ameliyatı nın hamilelik ve emzirme üzerine olumsuz etkisi olduğuna dair bilimsel bir kanıt yoktur. Ancak yakın bir gelecekte hamilelik planlıyorsanız, gebelik ve gebelik sonrası dönemde, meme hacmi ve şeklinde önemli değişiklikler olması bekleneceğinden, bu durumu cerrahınızla paylaşmanız önemlidir. Gerektiğinde göğüs büyütme estetiği, hamilelik ve emzirme sonrası döneme ertelenebilir.

Meme silikon ameliyatı için jel içerikli meme silikonu mu yoksa serum içerikli meme silikonu mu iyidir?

Heriki meme silikonu çeşidinde dışta bir silikon kılıf bulunmakta, bu kılıfın içerisinde bulunan ve hacim genişlemesinde kullanılan materyal serum veya silikon jel olmaktadır. Jel veya serum içerikli meme silikonları birbirleri üzerine kesin bir üstünlük göstermezler, ancak heriki silikon tipininde birtakım avantaj ve dezavantajları mevcuttur. Bu avantaj ve dezavantajlar tartışıldıktan sonra, cerrahın seçimi ve hastanın isteği doğrultusunda meme silikon estetiği için uygun olan proteze karar vermek en doğru yoldur. Silikon jel içerikli protezlerin meme dokusu kıvamına daha yakın bir yapıda olmaları nedeniyle benim tercihim hastamın aksi bir talebi yoksa genelde silikon içerikli protezlerden yana olmaktadır.

Silikon ameliyatı sırasında hangi şekil ve büyüklükte meme silikonu  konulacak?

Günümüzde meme şekline göre dizayn edilmiş anatomik (damla) ve yuvarlak şekilli olmak üzere, iki tip meme silikonu, pürtüklü veya düz yüzeyli olmak üzere kullanıma sunulmaktadır. Hastaların göğüs kafesi, vücut yapısı ve protezin projeksiyon oranı dikkate alınarak hazırlanmış çok sayıda büyüklük ve ölçü alternatifleri bulunur. Hastanın özellikleri ve istekleri dikkate alınarak bu alternatifler içerisinden en uygun meme silikonu tipi seçilir. Kullanılacak olan silikonun şeklini, pürtüklü mü yoksa düz yüzeylimi olacağını ve büyüklüğünü tespit etmek için, mevcut meme volümü, göğüs kafesinizin yapısı, meme dokunuzun kalınlığı, deri altı yağ dokusunun kalınlığı, cilt elastikiyeti, göğüslerinizin taban genişliği ve yüksekliği gibi sonucu etkileyecek tüm parametrelerin dikkatlice gözden geçirilmesi gerekmektedir. Başarılı bir meme büyütme estetik ameliyatı için bu değerlendirmeler son derece önemlidir. Bu değerlendirmeden sonra sizin, büyüklükle ve dekolte görünümü ile ilgili talepleriniz dikkate alınarak damla silikon veya yuvarlak silikon seçimi yapılacak ve silikonun büyüklüğü belirlenecektir. Kullanmakta olduğumuz koheziv jel protezler meme dokusu kıvamını oldukça iyi taklit eden, dokunulduğunda varlığı anlaşılamayan son derece kaliteli ürünlerdir. Cerrahınız olarak benim tercihim, abartılı göğüsler yapmak değil, dolgun, doğal ve güzel şekilli, silikon olduğu anlaşılamayan, çekici göğüsler yapmaktır. Ancak son karar her zaman hastanındır, yani istendiğinde oldukça büyük göğüslerde yapılabilir.

Meme büyütme operasyonu nda meme silikonu nereye konmalı? 

Estetik amaçlı meme büyütme ameliyatı sırasında meme silikonu genelde göğüs kası altına yada meme dokusu altına konmaktadır. Heriki yöntemin kendine has avantaj ve dezavantajları mevcuttur. Son zamanlarda heriki yöntemin avantajlarını barındıran, daha iyi ve doğal sonuçlar elde edilen “dual plan” uygulamalarınıda sıklıkla kullanmaktayız.

Ancak burada çok sevdiğim ve hastalar için son derece avantajlı olduğuna inandığım , “subfasyal plan” (göğüs kası zarının altı) uygulamalarından bahsetmek isterim. Subfasyal yani kas zarı altı meme silikonu yerleştirme işlemi ile kas altı ve meme dokusu altı planlarının avantajlarını içerecek şekilde göğüs büyütme ameliyatı gerçekleştirmekteyim. Kas altı silikon yerleştirme işleminde, protezin normalde meme dokusunun bulunmadığı bir plana yerleştirilmesi, işlem sonrası ağrı, hareket kısıtlılığı gibi şikayetlerin daha fazla olması ve protezin kas hareketlerine bağlı olarak yer değiştirme riskinin bulunması nedeniyle benim ilk tercihim kas zarı altı altı yani kas ile meme dokusu arasındaki plana meme silikonu yerleştirmek şeklinde olmaktadır. Meme büyütme operasyonu için kullandığım bu teknik, cerrahi tecrübe gerektirmekle birlikte, sonuçları cerrah ve hasta açısından son derece yüz güldürücü olmakta, doğal bir görünüm elde edilmekte, işlem sonrası süreç ağrısız ve oldukça konforlu geçmektedir.

Burada açıklanması gereken diğer bir nokta kas zarı altı yöntemine uygun olmayan hastalarda (özellikle çok zayıf ve meme dokusu çok az olan hastalar) silikonun mutlaka kas altı plana konulmasının gerekli olduğudur. Yani hastaya uygun ameliyat tekniğinin seçimi son derece önemlidir.

Göğüs büyütme estetiği için silikon nereden yerleştirilecek ve iz kalacak mı?

Meme büyütme ameliyatları sırasında meme silikonu, meme başının etrafı, meme altı oluk, veya koltuk altından yapılan kesilerden yerleştirilmekte, dolayısıyla silikon estetiği sonrası izler bu bölgelerde bulunmaktadır. Hangi lokalizasyon seçilirse seçilsin, yara iyileşme süreci tamamlandıktan sonra, sizin ten renginizde, oldukça ince ve çok dikkatli bakılmadıkça fark edilemeyen bir iz kalmaktadır. Bunun dışında “iz kalmıyacak” söylemleri, gerçeği yansıtmamaktadır ve henüz yaraları, iz bırakmadan iyileştirmenin bilimsel bir yolu bulunmamıştır. Buradaki dikkat edeceğiniz nokta izlerin “fark edilemez” özellikte ve lokalizasyonda olacağıdır.

Meme silikon estetiği için ameliyata hazırlık ve ameliyat sonrası dönemde nelere dikkat edilmelidir?

Meme büyütme operasyonu öncesi yapılan görüşme, ölçümler, muayene ve gerektiğinde radyolojik incelemeler (ultrasonografi ve/veya mamografi) sonrasında, kullanılacak protezin şekli, büyüklüğü, protezin hangi plana ve nereden yerleştirileceğine sizinle birlikte karar verilir. Göğüs büyütme ameliyatı öncesi dönemde aspirin ve diğer non steroid anti enflamatuvar ilaçları (bazı ağrı kesiciler) kullanmamanız, kullanmakta olduğunuz diğer ilaçlar konusunda doktorunuzu bilgilendirmeniz son derece önemlidir.

Genel anestezi altında yapılacak ve yaklaşık 1,5 saat kadar sürecek silikon ameliyatı sonrasında, aynı gün içerisinde veya ertesi gün sabah, gerekli önerilerde bulunarak ve özel sütyeniniz giydirilmiş şekilde sizi taburcu ediyoruz. Zar altı plana meme silikonu yerleştirme işleminde genelde kanama problemi olmaması nedeniyle, dren kullanmıyorum ve bu durum operasyon sonrası hasta konforunu artıran önemli bir farklılık yaratıyor.

Meme büyütme ameliyatı sonrası dönemde nelere dikkat edilmelidir?

Meme büyütme operasyonu sonrası dönemde, kişisel farklılıklara bağlı olarak değişmekle birlikte 1-2 günlük bir dinlenme döneminin ardından işinize dönebilirsiniz. Sosyal yaşantınıza ise 2-3 gün içerisinde dönebilirsiniz. Burada tabiki ağrı eşiğinizin bu süreci önemli ölçüde etkileyen değişkenlerden bir tanesi olduğunu hatırlatmakta fayda olduğunu düşünüyorum. Herne kadar zar altı planı kullanmamız nedeniyle kas aktivitesi ile protez arasında direkt bir ilişki olmasada, silikon operasyonu sonrasında yoğun fiziksel aktivite gerektiren işlere (ağırlık kaldırmak, ağırlık kaldırarak spor yapmak ve yüzme gibi) başlamanız için 3-4 haftalık bir sürenin geçmesini istiyoruz.

Meme büyütme operasyonu sonrasında meme başının duyusu – hissetmesi bozulur mu? 

Meme başı veya meme dokusunun duyusunda meme silikon estetiği sonrasında kayıp veya azalma olma ihtimali son derece düşük bir ihtimaldir. Eğer bir duyu kaybı oluşursa neredeyse tamamen geri dönüşlü olduğu ve memenin tekrar eski duyusunu kazandığı literatürde bildirilmiştir. Yani bu risk son derece düşük bir risktir. bugüne kadar meme büyütme ameliyatı yaptığım hiçbir hastamda böyle bir problemle karşılaşmadığımı burada tekrar vurgulamak isterim.

Göğüs silikon ameliyatı için kullanılan meme silikon patlar mı?

Ciddi travmalara bağlı olarak veya meme büyütme operasyonu sırasında travmatik bir teknik kullanlırsa protezlerin zayıflama ve patlama ihtimali vardır, ancak teknolojik ilerlemeye paralel olarak günümüzde üretilmekte olan meme silikonları (koheziv jel protezler) son derece güvenli protezlerdir ve her yıl yüzbinlerce meme büyütme ameliyatı yapıldığı düşünüldüğünde bu riskin yok denecek kadar az olduğunu söyleyebiliriz.

Günümüzde kullandığımız protezler son derece dayanıklı ve güvenli protezler olmakla birlikte, zaman, yaş, yer çekimi, kilo değişiklikleri gibi engel olamadığımız doğal süreçlerin olumsuz etkileri nedeniyle, göğüslerinizin formu ve şekli değişecektir, bu gibi durumlarda göğüs büyütme estetiği için kullanılan silikonların değiştirilmesi ve/veya dikleştirme ameliyatlarının yapılması gerekebilir. Ancak silikonların dayanıklılık anlamında ömürlük olduğunu ve genelde meme büyütme ameliyatı sonrasında 15-20 sene herhangibir değişikliğe gerek kalmadan kullanılabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Tabiki bu sürecin kişiye bağlı faktörler (cilt elastikiyeti, kilo alıp verme, yaş, doğum, emzirme, genetik farklılıklar) nedeniyle olumlu veya olumsuz yönde değişebileceğide unutulmamalıdır.

47 Responses to Meme Büyütme Operasyonu – Silikon Ameliyatı

 1. Merhaba
  Benim goguslerim yok denecek kadar küçük ameliyatla buyur mu lütfen en Lisa sürede cevabinizi bekliyorum teşekkürler…

 2. merhaba ben silikon ameliyatı hakkında fiyat öğrenmek istiyorum.lütfen yardımcı olur musunuz? kaba taslak ne kadara mal olur ona göre görüşmeye gelicem yaardımcı olursanız sevinirim.

  • merhabalar gönül hanım,

   silikon ameliyatı hakkında bilgilendirme maili adresinize gönderimiştir.

   saygılarımla

 3. Merhaba Serkan Bey,

  Bende göğüs büyütme ameliyatı ile ilgili olarak bir fiyat rica edebilir miyim.

  Saygılarımla

  • Merhaba serkan bey 21 yaşındayım ve göğüslerimin küçüklüğünden şikayetçiyim aşırı derecede ve abartı şekilde değilde biraz daha büyük olmasını ve doğal bir görünüme sahip olmasını istiyorum uzun zamandır araştırıyorum nasıl büyütebilir diye ama hiç bişey fayda etmiyor bu yüzden silikon Araştırması yapmaya başladım.. Bu ameliyatı olduktan sonra herhangi bir olumsuzlukla karşılaşabilirmiyim dokunulduğu zaman silikon olduğu belli olurmu ve ilerde anne olduğum zaman süt verme konusunda sıkıntı olurmu cinsel hayatta duyarsızlık gibi bi sıkıntı yaşarmıyım.. Ve sizden fiyat öğrenebilirmiyim ?..

   • merhabalar aybüke,
    tüm sorularının cevabı aslında web sitemde meme büyütme sayfasında mevcut. daha detaylı bilgilendirme muayene sırasında yapılmaktadır. ücret bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
    iyi günler dilerim

 4. Merhaba,
  43 yaşındayım ,göğüslerim oldukça küçük ve sarkık .
  Bu durum beni oldukça rahatsız etmekte.Biran önce bu durumdan kurtulmak istiyorum.
  meme estetiği ameliyatlarının fiatları ( herşey dahil ) hakkında lütfen beni bilgilendirmenizi rica ediyorum.
  Sizlerle biran önce görüşmek istiyorum. Teşekkür ederim.

 5. Merhaba benim goguslerim cok kucuk yok denecek kadar. bu konuda silikon karari aldim ama fiyatiyla operasyon seklinin ne olacagi konusunda bilgi verir misiniz. Saygilarla

 6. merhaba bende meme büyütme operasyonu düşünüyorum yazilardan net olarak anlayamadim suan dogum ddüşünmüyorum ama ilerde düşünüyorum emzirmeyi engellemeyen slikonlar varmi acaba birde tahmini bile olsa fiyat öğrenebilirmiyim? simdiden teşekkürler

 7. Merhaba,

  Bende göğüs büyütme ile ilgili bilgi almak ve verebiliyorsanız aşağı yukarı ne kadar’a mal olur öğrenmek istiyorum. Doğum ve emzirme sonrası sarkma olduğu için pek mutlu değilim, destekli sütyen kullanmak istemiyorum. aslında büyütmekten kastım mevcut göğüsümün biraz dolgunlaştırılması.
  Teşekkürler

  Banu Bozkurt

 8. Fiyat hakkında bilgi verirmisiniz birde bayramdan öncesi icin ameliyat mümkün mü aciliyet oldugu icin en kısa sürede dönüş yaparsanız cok memnun olurum.

 9. meme büyültme operasyonu fiyatını ögrenebilirmiyim acilll..tesekkurler

  • Merhabalar Gamze,

   Meme büyütme operasyonu maliyeti kullanılacak protez tipi, yapılacak operasyon ve hastane seçimine bağlı olarak değişmektedir. Mail adresinize ücret bilgisi gönderilmiştir.

   detaylı bilgi almak için 0507 651 3537 ve 0216 565 2211nolu telefonlardan arkadaşlarıma ulaşabilirsiniz.

   iyi günler dilerim.

 10. Goguslerimi yaptırmak istiorum ucret olarak yardimci olmanizi istiorum

  • derya hanım ücret bilgisi mail adresinize gönderilmiştir

  • Hilal hanım merhabalar,

   Memeye yağ enjeksiyonu ve silikonla meme büyütme operasyonunun ücret bilgisi mail adresinize iletilmiştir.

   İyi günler dilerim.

 11. Merhaba geçici silikon yöntemiyle ameliyatsiz göğüs büyütme islemi yapılıyor mu detayli bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler.

  • Esra merhabalar,

   Bugün için göğüs büyütmede kullanılan bilimsel ve sağlıklı yöntemler yağ enjeksiyonu ve meme silikonu ameliyatlarıdır. Heriki yöntemde bir ameliyattır ancak son derece konforlu ve kısa süreli ameliyatlardır. Hangi yöntemin uygun olduğuna hastayla estetik cerrah birlikte karar vermelidir.

   Dolayısıyla geçici silikon yöntemiyle meme büyütme diye bir yöntem bulunmamaktadır. Bazı ticari yaklaşımlı hekimler, ki bunlar estetik plastik cerrahi uzmanı bile değildirler, meme geçici dolgu enjeksiyonu yapmaktadırlar, fakat bu yöntem ilerisi belli olmayan ve sağlık açısından büyük riskler içeren bir yöntemdir. Konuyla ilgili yazımı http://serkanyildirim.net/dolguyla-meme-buyutme/ okuyabilirsiniz.

   Muayene randevusu için 0507 651 3537 ve 0216 565 2211 den kliniğime ulaşabilirsiniz.

   İyi günler dilerim

 12. Merhaba, birçok kadın gibi bende meme büyütme operasyonu yaptırmak istiyorum fakat istemekle bitmiyor ne yazık ki.. sizden uygulanabilecek her koşulda fiyatların ne kadar olduğunu öğrenmek istiyorum yani hangi şartlarda ne kadara mal olacağını..Öğrenciyim kendi çabamla yaptirabilecek bi pozisyonum var sadece 🙁 en azndan ortalama bir fiyat öğrenirsem hazırlanmam daha kolay olucak.. Şimdiden teşekkürler
  iyi çalışmalar

  • Merhaba Sinem,

   Meme büyütme estetiği ücreti kullanılacak silikon tipi ve tercih edeceğiniz hastaneye göre değişim göstermektedir, dolayısıyla sizi muayene etmeden fiyat bilgisi verilmesini sağlıklı bulmuyoruz. Sizi çok iyi anlıyorum, ancak emin olun tüm ömrünüzü etkileyecek ve yaşam kalitenizi artıracak böylesi olumlu etkilere sahip bir ameliyat için ödeyeceğiniz ücretler hiçde abartılı ücretler değildir.

   Muayene randevusu için 0507 651 3537 ve 0216 565 2211 den kliniğime ulaşabilirsiniz.

   İyi günler dilerim.

 13. Merhabalar ben 20 yasindayim ve göğüslermden cok rahatsiz oluyorum kucukler ve konyada yasyorum 70a kullaniyorum sutyen olcusuyle bana bi fiyat cikartirmisiniz acaba lütfen cunku ben istanbulda yasamiyorum bu da benim icin cok onemli

  Saygilarimla

  • Merhabalar.
   Fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dilerim.

 14. İki doğum yaptim.emzirme nedeni ile göğüslerim aşırı sarktı ve inanılmaz yumuşadı.yaklaşık 16 yıldır bu şekilde yaşadım ve elbette bu pskolojimi alt ust etti.maddi kısmı yada ödeme kolaylıklarıda benim için önemli.bu konuda beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

  • Şengül hanım merhaba
   Sizleri muayene ederek yapılacak işlem hakkında daha detaylı ve sağlıklı bilgi verebiliriz.Birçok hastam aynı şikayetler ile başvurup meme protezi ve göğüs dikleştirme gibi operasyonlardan oldukça memnun kalmışlardır.
   Muayene sırasında ücretlendirme dahil gerekli bilgilendirme sizlere tarafımdan iletilecektir.
   Randevu talebiniz için 2165652211-5076513537 no’lu telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
   Sağlıklı günler dilerim.

 15. Merhaba, ben 31 yasindayim ve yakinda evlilik planliyorum.
  Gogus dokum yok denecek kadar az ve normal bir yapiya kavusmalari icin silikon ameliyati olmaya karar verdim. Fiyatlarla ilgili bilgj alabilirmiyim lutfen ?

  • Seda hanım merhaba
   Öncelikle hayırlı olsun 🙂 Meme protezi işlemlerinde yapılacak işleme,kullanılacak proteze ve tercih edilecek hastaneye göre fiyatlarımız değiştiği için sizleri muayene etmeden fiyat bilgisi vermeyi doğru bulmuyoruz.
   Bu sebeple dilerseniz aşağıdaki telefon numaralarımızdan muayene randevusu talep edebilirsiniz.
   Muayene sırasında gerekli bilgilendirme dahil fiyat bilgisi sizlere tarafımdan iletilecektir.
   İyi günler dilerim.

 16. Merhaba benim goguslerim yok denecek kadar 70 sutyen olcum gogus buyultmek icin tahminen hicbir fiyat yazmamissiniz yorumlara fiyat istiyorum lutfen muayenize gelicek vaktim yok suanda

  • Merhaba Arzu hanım
   Meme büyütme ameliyatlarımız da ücretlendirme yapılacak işleme, kullanılacak proteze, tercih edilecek hastaneye göre değişmektedir.
   Muayene sırasında kesin fiyat bilgisi dahil detaylı bilgilendirme sizlere tarafımdan verilecektir.
   Randevu talebiniz için 216 565 22 11/ 507 651 35 37 no’lu telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

  • 😀 Bahsettiğiniz sorunuzu doktor bey’in kendisine sormanız daha doğru olmaz mı ??

 17. Serkan bey merhaba nasılsınız İsveçten sevgiler, saygılar, sizi özledim.Temmuz da İstanbuldayım, bir isteğiniz varmı buradan tekrar tekrar teşekkür ederim. Göğüslerim muhteşem ve her şeyden öte kimse silikon olduğunu anlamıyor, o kadar doğal duruyor ki eşimde bende çok mutluyuz kullandığınız bu teknik araştırmalarıma göre burada ve çoğu ülkede kullanılmıyor.İyi ki sizi tanıdım inanıyorumki estetikte Türk doktorlarımız muhteşemler…….İyi ki varsınız yakın da görüşmek üzere hoşçakalın…..

 18. Bende bu ameliyat ile ilgili ücret bilgisi almak istiyor

  • Merhaba

   Meme büyütme ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 19. merhabalar 45 yaşındayım gögüslerim çok küçük ve sarkık fiyat konusunda mailinizi beklemekteyim.
  saygılar

  • Merhaba Aslıhan Hanım

   Meme büyütme ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 20. İyi akşamlar ben de göğüs büyütme estetiyi düşünüyorum. çok rica ediyorum fiyat hakkında bilgi vere bilirmisiniz, ona göre karar vericem. Şimdiden teşekkür ederim

  • Merhaba Kenjul Hanım
   Meme estetiği ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Sağlıklı günler dilerim.

 21. Merhabalar Meme büyütme operasyonuyla ilgili fiyat bilgisi alabilir miyim ? Şimdiden teşekkürler

  • Merhaba Büşra Hanım
   Meme büyütme ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dilerim.

 22. Merhaba meme büyütme estetiği için fiyat aralığınız nedir acaba?

  • Merhaba Burcu Hanım

   Meme büyütme ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 23. Merhaba serkan bey bende rica etsem meme büyütme operasyonunun fiyatını öğrenebilirmiyim genel olarak aşağı yukarı türkiye geneli teşekkürler

  • Merhaba Ebru Hanım

   Meme Büyütme ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 24. merhaba göğüslerim çok küçük yaptırmak istiyorum fiyat bilgisi alabilirmiyim

 25. Emzirme sonrası sarkan göğüs için silikon desteğini düşünüyorum.fiyat alabilirmiyim nekadar mal oluyor ona göre yaptıracağım şimdiden teşekkürler

  • Merhaba Huzur Hanım
   Meme silikon fiyatımız mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle

Soru ve Görüşleriniz İçin

Name*

Email* (never published)

Website


*

* Bu sitenin içeriği, estetik cerrahi ve medikal estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcılar için hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.