X
KAMPANYA

Göz Kapağı Estetiği

torb

Göz Kapağı Estetiği İle Yorgun Bakışlardan Kurtulun Tazelenin

Estetik göz kapağı ameliyatları veya “blefaroplasti” uygulamalarında, diğer estetik girişimlerde olduğu gibi amaç, yaşlanma veya genetik mirasınıza bağlı olarak oluşan ve genelliklede kişinin yorgun ve yaşlı görünmesine sebep olan deformitelerin düzeltilmesidir. Bu ameliyatlarda alt ve üst göz kapaklarındaki cilt dokusu, kapak altı yağ dokuları (torbalanmalar) ve kas dokularına yönelik düzeltici işlemler uygulanır.

Ameliyat Öncesi Değerlendirme

Öncelikle bu girişime aday olanların, gerçekçi beklentilere sahip olmaları ve elde edilecek olası sonuçları cerrahları ile detaylı bir şekilde tartışmaları gereklidir. Blefaroplasti girişimleri ile birlikte, kişinin deformitelerine ve beklentilerine bağlı olarak kaş asma, alın germe, kaz ayaklarını düzeltmeye yönelik dolgu uygulamaları sıklıkla gerekmektedir. Ameliyat öncesi dönemde, çeşitli planlarda fotoğraflar çekilir (öncesi ve sonrası karşılaştırmaları için), kişinin kronik bir rahatsızlığı olup olmadığı, sürekli kullandığı ilaçlar (aspirin kullanımı ameliyattan en az 1 hafta önce sonlandırılmalıdır), alerji hikayesi detaylı bir şekilde sorgulanır. Daha sonra kapakların ve kapak çevresi dokunun ayrıntılı muayenesi yapılır. Kişinin mevcut deformitelerine göre uygun girişim şekli ve ek uygulamalar dikkatlice planlanır.

Göz kapağı estetiği ameliyatı nasıl yapılır?

Göz kapağı estetiği uygulamaları, genellikle lokal anestezi altında ve kişi derin uyku halindeyken yapılmaktadır ancak gerektiğinde genel anestezi uygulaması tercih edilebilir. Cilt kesileri üst kapak için kapak kıvrımına uyacak şekilde dizayn edilirken, alt kapakta hemen kirpiklerin altından yapılan kesiler kullanılır ve böylelikle izler farkedilemeyecek şekilde saklanmış olur. Cilt fazlalığının olmadığı ve dolayısıyla sadece torbalanmaların düzeltileceği durumlarda, alt kapağın iç yüzünden yapılacak kesilerle hiç iz bırakmadan torba estetiği yada göz kapağından torba alınması estetiği gerçekleştirilebilir. Sizin için hangi kesinin uygun olduğu konusunda, cerrahınız sizi aydınlatacaktır. Operasyon süreleri değişebilmekle beraber, her iki taraf üst ve alt kapaklar için 2,5 saat, sadece alt veya üst kapaklar için ise 1,5 saat civarındadır.

Göz kapağı estetiği ameliyatı sonrasında neler olur?

Operasyon sonrasında, kesi hattına ince bantlar yapıştırılır ve göz kapaklarınızın çevresine nemli pamuk veya gazlı bezler ile pansuman yapılır. Ameliyat sonrası dönemde göz çevresine buz uygulaması oluşabilecek morluk ve şişlikleri azaltmak açısından oldukça önemlidir. Bu süre içersinde başın yüksekte tutulması ve özellikle ilk gün için ağır fiziki aktivitelerden kaçınılması gereklidir. Alınan anestezi türüne uygun olarak, girişimden 3-4 saat sonra evinize dönebilirsiniz. Eğer kapaktaki kesileri kapatırken eriyebilen dikişler kullanılmamışsa, ameliyat sonrası 5-7 gün arasında dikişleriniz alınacaktır. Özellikle ameliyat sonrası erken dönemde, gözlerde batma hissi ve kapaklarda gerginlik olması gayet normaldir, gerektiğinde hekiminiz gözlerinizi nemlendirmek ve enfeksiyondan korumak için pomat ve/veya damla kullanmanızı isteyebilir. Yine bu dönemde, eğer göz çevresi morluklar oluşmuş ise, mümkün olduğunca güneş ışınlarından sakınılmalıdır.

Kullandığımız tekniğe bağlı olarak ameliyat sonrasında hastaların çok büyük bir kısmında morarma olmaz, küçük bir grupta ise genellikle 1. hafta sonunda, şişliklerin büyük kısmı ve morluklar geçmektedir. Bu dönemden sonra kamufle edici makyajlar ve güneş gözlüğü kullanarak kişi normal iş ve sosyal yaşantısına dönebilir. Vücudunuzun operasyona verdiği yanıta, iyileşme sürecinizdeki farklılıklara, iş ve sosyal yaşantınızın özelliklerine bağlı olarak daha erken bir sürede normal yaşantınıza dönebilirsiniz. Yukarda saydığımız kriterlerin kişiden kişiye değişeceğini göz önüne alınarak, bu süreçlerin her hasta için farklı olabileceği unutulmamalıdır.

Üst göz kapağı estetiği ile birlikte kaş askılama yapılırmı?

Göz kapağındaki yığılmaya kaşların pozisyonundaki değişiklikde eşlik ediyorsa veya kişi kaşlarının mevcut durumundan memnun değilse, kaş asma estetiği üst göz kapağı estetiğinin bir parçası olarak gerçekleştirilir. Böylece hem daha çekici ve genç bir bakış elde edilmiş hemde kaşlar daha estetik bir pozisyona alınmış olacaktır. Göz kapağı estetiği için yapılan kesiden kaş kaldırma işlemi kolaylıkla gerçekleştirilebilir veya saçlı deriden yapılacak bir işlem ile hem kaş kaldırma hemde temporal lift olarak adlandırdığımız şakak germe sağlanmış olur.

Göz kapağı estetiği ile badem göz görünümü sağlanabilirmi?

Göz kapağı estetiği sırasında göz açıklığının aksını değiştirmek dolayısıyla bazı kimseler tarafından daha çekici olarak kabul edilen hafif “çekik göz” görünümü elde etmek mümkündür.

Göz kapağı estetiğinden sonra alt kapakta çekilme olurmu?

Göz kapağı estetiği öncesi yapılacak detaylı değerlendirmede, göz kapağınızın tüm özellikleri dikkate alınacak ve operasyon planlamanız buna göre yapılacaktır. Dolayısıyla kapağınızın gevşekliği, derinizin elastikiyeti ve diğer parametreler dikkatlice değerlendirilir ve operasyon ehil ellerde gerçekleştirilirse göz kapağında çekilme olmaz. Gözlerinizi kapatamamak gibi bir sıkıntı yaşamazsınız. Bu noktada çok ince bir denge söz konusudur, sonuç sizi estetik açıdan mutlu etmeli ancak göz kapağı fonksiyonları bozulmamalıdır. Göz kapağı estetiğini uzman ve yeterli deneyime sahip bir estetik cerraha yaptırdığınız takdirde sorun yaşama ihtimaliniz son derece düşüktür.

Göz kapağı estetiği ile birlikte yağ enjeksiyonu ve/veya orta yüz germe yapılabilir mi?

Göz kapağı estetiği sırasında sıklıkla yüze yağ enjeksiyonu yada yağ dolgusu yapmaktayız. Yağ enjeksiyonu gerek alt kapak ile orta yüz arasında bulunan geçiş bölgesindeki çukurlaşmayı ortadan kaldırmak, gerekse orta yüze hacim kazandırmak, oval bir yüz görünümü elde etmek için kullanılır. Kontur restorasyonu yanı sıra yağ enjeksiyonu sırasında verilen kök hücreler sayesinde, yüz görünümünde ekstra bir gençleşme, canlanma sağlandığını vurgulamak istiyorum. Yani bir taşla çok kuş vurmuş oluyoruz. Yine alt göz kapağı estetiği sırasında yaşla birlikte aşağı doğru sarkan orta yüz bölgesini yukarıya taşıyıcı işlemler yapmaktayız. Bu işlemler hastanın ihtiyacına göre değişmekle birlikte, kullandığım teknikte operasyon süresini uzatmadan, orta yüz bölgesinde lifting etkisi yaratmakta ve orta yüzde gençleşme sağlamaktayım.

Üst göz kapağı estetiği sırasında göz kapağındaki düşüklük giderilebilir mi?

İlerleyen yaş ile birlikte üst göz kapağını kaldıran kasın fonksiyonlarında zayıflama olabilmektedir. Bu durum görme ile ilgili sıkıntılar yaratmakta ve çok yorgun bir ifadeye sebep olmaktadır. Üst göz kapağı estetiği sırasında, “ptozis cerrahisi” ile bu kasa müdahale etmekteyiz ve göz kapağınızı normal şekilde açmanızı sağlamaktayız.

Göz Kapağı Estetiği Neden Önemlidir?
Estetik ameliyatların ve estetik uygulamaların genelde amaçladığı üç şey vardır. Hastanın kendisini daha iyi hissederek daha etkili ve güçlü iletişim kurabilmesi, fonksiyon bozukluklarının eşlik ettiği estetik sorunların giderilmesi, yaşlanmayla birlikte ortaya çıkan deformasyonun ortadan kaldırılması.Göz kapağı estetiği saydığımız bu üç amaca da hizmet eden ve çok gerekli bir uygulamadır. Zira zamanla gözün üzerine doğru düşen göz kapağı görme fonksiyonuna da zarar vererek işlev kaybına neden olabildiği gibi kişiyi yorgun ve isteksiz göstererek iletişime de büyük bir darbe vurur. Ayrıca yaşlanma belirtilerinden biri olarak görülen düşük göz kapağını tekrar gençlikteki görünümüne ulaştırmak kadın ya da erkekler de yılları geri almanın en etkili yollarından biridir.

76 Responses to Göz Kapağı Estetiği

 1. Bir kaza sonucu gözüm zarar gördü ve kaşim kırıldı bunun aameliyai mümkün mu

  • Geçmiş olsun diyorum, kaşınızın şekli düzeltilebilir, asistan arkadaşlarımdan muayene randevusu alabilirsiniz

 2. MERHABA DOKTOR BEY BENİM GÖZALTI TORBALARIM VAR ONLARI AMELİYATLA ALDIRMAK İSTİYORUM .

 3. Merhaba doktor bey. Geçirdiğim trafik kazası sonucu göz kapağımda siyrilma olmuştu. Göz kapagimda siyrilmanin kenarında et parçası birikmiş gibi duruyo gözüm hep bayık şekilde görünüyo bunun bi tedavisi ameliyatı mevcut mudur tesekkurler

 4. gözaltı halkalarım ve hafif bi kaş altı deri sarkmam var. ameliyat olmak istiyorum ancak yaklaşık olarak fiyat bilgisine ihtiyacım var. atıyorum, 3-5 arası gibide olur.
  bilgi verirseniz sevinirim.

  • çağla hanım göz kapağı estetiği ile bilgilendirme mail adresinize yapılmıştır

 5. Göz altı torbaları aldırma kaç lira civarında sgk ödeme yapıyormu?

 6. serkan bey benim doğuştan gözlerim çekîk. 25 yaşıma kadar gayet iyiydim ama 25 yaşından sonra üst göz kapaklarım kirpiklerime basmaya başladı. Bu bende hem yorgun hemde istemediğim bir görüntü oluşturuyor. Göz çizgilerimin görünecek kadar göz kapağının kalkmasını istiyorum lazer Vs bir yöntemi varmı dir yoksa bir miktar deri alarak mi Nasıl bir tedavi şekli uygulanabilir ve muayene hane adresi lütfen şimdiden teşekkürler

 7. Ben 2 ay önce göz hastanesinde her iki gözümden kapak düşüklüğü sonucu ameliyat oldum ama mumnun değilim sonuçtan estetikle düzeltme imkanı var mı?

 8. Benim göz kapağım düşük samsunda tedavi olucaktm ama ameliyat risklidir dediler.
  Ameliyat sonrası göz kapaklarım açık kalırmış ve kapatamazmsm …Acaba siz yardımcī olurmusunuz

  • Merhabalar Levent, kapak düşüklüğü operasyonu yapıyorum, operasyon uygun yapılırsa kapak açık kalmaz, ancak sizi muayene etmeden net birşey ifade edemem. İstanbula gelebilirseniz elbette tedavnizi üstlenirim.

  • sorunuzun cevabı çok göreceli, ancak her bütçeye göre hastane alternatifleri sunuyoruz hastalarımıza Levent bey

 9. Mrb serkan bey.gözlerimin altında torbalanma ve morarmalar var ameliyat olmak istiyorum.ücret konusunda mail ime bilgi verebilir misiniz

 10. merhaba ben 1hatfaönce gözaltı ile birlikte yanak kaldırma ameliyatı oldum ayrıca ben istemeden gıdı ve çene kısmına lazerlipoliz oldu çokk ödem oluştıu epey kısmı indi ama hala bölgelde ödem çok ve gülerken sağ üst dudak çok hareket edemiyo ödemden olurmu öle bişeyki solda gözaltı ve llazer olan yer ve sağda gözaltı ve elmacık kemiği çevresi haliyle görüntü farklı benim pisikolojim çokkk bozuldu kontrole gittiğimde doktoruma sormaya bile vakit olmuyo r.ica etsem bu konuda bilgi verirmisiniz ayrıca ödem insin diye alt bölgeye biriğne yaptı böle bir uygulama normalli cevap verirsm şimdiden teşekkürlereniz çk seviniri

  • Emel hanım geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum, umarım en kısa zamanda toparlanırsınız. konuyla ilgili tüm sorularınızı cevaplaması gereken kişi doktorunuzdur, açıkçası “sormaya vaktim olmuyor” ifadesi bana çok garip geldi, her türlü endişenizi ve sorunuzu kendisine iletmebilmeniz gerekir.

   Saygıarımla

 11. Merhaba Serkan Bey,
  Göz altımda torbalarım ve göz kapağımda genetik olarak göz kapağı düşüklüğü mevcut
  Yaşım 30. Göz altı torbalaı için bir kaç yazı okudum geri dönüşüm estetiği adı altında…Bu işlemi yapıyor musunuz.
  Birde bashetmiş olduğum işlemler için fiyat bilgilsini mail oalrak iletebilir misiniz.
  Teşekkür Ederim.

 12. Merhabalar doktor bey. Ben futbol kazası sonucu kale direyine çarptım. Ve sağ göz kapağım çok az küçüldü. Bu durumdan rahatsız duyuyorum. Bir tedavisi var mı bunun? Yardımcı olursanız sevinirim.

  • Emrah bey, sizi muayene etmeden konuyla ilgili net bir cevap vermek mümkün değil. Mevcut durum göz kapağı düşüklüğünden kaynaklanabilir, dolayısıyla tedavisi mümkündür, ancak kesin cevabı ancak muayene sonrasında verebiliriz.

 13. Serkan bey 5 gün önce alt göz kapagmdan deri fazlasi alindi ve goz kapagim siddetli bir sekilde ikisi birden asagi cekiyor daha dikislerim alinmadi doktorumu aradm uzulme daha yuzun sis dikisler alinmadi daha dedi gozlerimi kapatamiyorm ve disari cikamiyorum kaluci bir durum diye tahmin efiyorum bu sosyal yasantimida buyuk olcude etkileyecek nasl bir mudehale gerekiyor yardimci olurmusunuz

  • Merhabalar Hazal hanım,

   Konuyla ilgili en doğru bilgiyi size doktorunuz verecektir. Ancak bahsettiğiniz durumun pek geçici bir durum olmayabileceğini söyleyebilirim. Daha kesin bilgiyi ancak sizi muayene ettikten sonra verebilirim.

   Muayene randevusu için 0507 651 3537 ve 0216 565 2211 den kliniğime ulaşabilirsiniz.

   İyi günler dileirm.

 14. merhaba, gözaltı torbalarım var, 28 yaşındayım. çok kötü durumda değiller ama yinede çok rahatsız oluyorum. ameliyat olduüğum takdirde ne kadar sürede kendini yeniler? birde ücret bilgisi alanilir miyim? kaşlarımda yada üst göz kapaklarımda sorun yok. teşekkürler

  • Hilal hanım merhabalar,

   Yaşınız çok genç olduğu için size kapak içinden izsiz torba operasyonu veya kök hücreden zengin yağ enjeksiyonu yapılması gerekir. Torba operasyonunda 2 gün içerisinde işinize dönebilirsiniz, morluk olması beklenmez, elbette bir miktar şişlik olur ancak bu günlük yaşamı etkilemez. Yağ enjeksiyonunda ise, şişlik ve morluk 7-10 gün kadar sürecektir. Yine normal yaşama 2 gün içinde dönersiniz, tıbbi açıdan işe başlamanızda bir engel yoktur ancak, morluk ve şişlik sizin için sosyal yaşam anlamında sorun oluşurabilir, yaptığınız işe göre buna siz karar verebilirsiniz.

   Daha detaylı bilgiyi ancak muayene sırasında vermek doğru olacaktır.

   Muayene randevusu için 0507 651 3537 ve 0216 565 2211 den kliniğime ulaşabilirsiniz.

   İyi günler dilerim.

 15. Slm ben 42 yaşındayım gözkapağımda düşme var sağ gözde biraz daha fazla çok aşırı değil ama takıntı yapıyorum bunun yanı sıra göz çevresinde morluklar oluştu halkalar bunlar için neler yapılabilir işlem kalıcı mı geçicimi ve tabiki bide fiyat hakkında bilgi şimdiden tşk ederim iyi günler diler

  • Merhabalar Aynur hanım,

   Göz kapağınızdaki düşme için dbottoksxdan başlayarak göz kapağı estetiğine kadar giden farklı uygulamalar mevcuttur. Göz çevresi morluklar için benzer şekilde ışık dolgusu, fraksiyonel lazer gibi cerrahi dışı uygulamalardan başlayarak kök hücreden zengin yağ enjeksiyonuna kadar giden farklı uygulamalar mevcuttur. Dolayısıyla eğer göz kapağı estetiğine engel bir durum yok ise ve kalıcı kesin çözüm istiyorsanız göz kapağı estetiği ile birlikte, göz çevresine yağ enjeksiyonu size önerilecek tedavi olacaktır.
   Diğer yandan eğer ameliyatsız çözümler istiyorum ve geçici olmasını kabul ediyorum diyorsanız, botoks, fraksiyonel lazer ve mezoterapi kombinasyonu sizin için uygun olacaktır.

   Bu kadar geniş bir yelpazede farklı alternatifler mevcut iken sizi muayene etmeden ve karşılıklı görüşerek beklentilerinizi anlamadan fiyat bilgisi verilmesi son derece yalnış bir yaklaşım olacaktır. Her hasta farklıdır ve yapılacak işlemler hastadan hastaya değişir, ayrıca hastane seçimide fiyatlandırmayı etkileyen diğer bir faktördür.

   Muayene randevusu için 0507 651 3537 ve 0216 565 2211 den kliniğime ulaşabilirsiniz.

   Görüşmek umuduyla şimdiden iyi seneler dilerim.

 16. Anneme 1 ay önce Serkan bey tarafından gözkapağı estetiği yapıldı.Biraz yaşının vermiş olduğu biraz da aile genetiğinden kaynaklı deri fazlalığı son zamanlarda daha da çok rahatsızlık vermeye başladı.Annem biraz korkuyordu ameliyattan fakat Serkan bey muayenesi sırasında annemin sorularına kesintisiz cevap verdi ve ikna oldu.Önceki ameliyat işlemlerininde öncesi sonrası fotoğraflarına bakınca içine sinmiş oldu
  Şimdi herşey gayet yolunda.Ameliyat sonrası ilk 1 hafta sadece hafif şişlikler söz konusu.Artık ne yorgunluk ne de uykusuzluk,hiçbiri annemin o ela gözlerini örtemiyor.Elinize sağlık Serkan bey 🙂

 17. Serkan bey selamlar.Göz kapağı ameliyat olmayi düşünüyorum.fiyatı öğrenebilirmıyım.teşekkürler.

  • Sibel hanım merhaba
   Fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler

 18. merhaba, üst göz kapağımda farklı oranlarda olmakla bereaber düşüklük var. fiyat bilgisi alabilirmiyim..
  tşk

  • Sadık bey merhaba
   Fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dilerim.

 19. Dr bey ben 36 yaşındayım benim göz altı torbalarim ve sağ göz kapakta sarkmalar oluştu çok fazla degil ama yinede beni oldugumdan daha yaşlı ve yorgun gösteriyor ve bu durum görüntü benim psikolojimi çok bozuyor lütfen bu konuda bana yardımcı olursanız memnun olurum ve bu operasyon kaç tl yaklaşık bir fiyat verirseniz sevinirim teşekkü ler

  • Merhaba
   Belirtmiş olduğunuz probleminiz için cerrahi işlemler dışında da farklı alternatiflerimiz sizlere sunulacaktır. Bottok, ışık dolgusu, yağ enjeksiyonu gibi işlemlerden de çok iyi sonuçlar elde edebiliriz.
   Kesin olarak hangi işlemi yapabileceğimize, sizin için yararlı olabilecek uygulamalara yalnızca muayene sırasında karar verebiliriz.
   Fiyat bilgilendirmesi mail adresinize gönderilmiştir.

   • . Merhaba Serkan bey, ben göz kapağı estetiği yaptırmak istiyorum. Fiyat bilgisi yollarmısınız teşekkürler

    • Merhaba Orhan Bey
     Göz kapağı estetiği ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
     Sağlıklı günler dilerim.

 20. Merhaba Doktor Bey,

  Üst göz kapaklarımda hafif düşüklük ve göz altlarımda morluk mevcut. Bununla ilgili fiyat bilgisi alabilir miyim?

  Teşekkürler

  • Merhaba
   Göz kapağı düşüklüğü ve göz altı morluklarınız için fiyat bilgilendirmesi mail adresinize gönderilmiştir.

 21. 45 yaşındayım göz alto torbalarım ve üst kapak düşüklüğüm var .Ameliyattan korkuyorum.Benim için lazer uygunmudur. Anadoluda bir ilde yaşıyorum.fiyat konusundada bir fikir verirmisiniz.

  • Merhabalar Neziha,

   Göz kapağında torba ve düşüklüğün kesin tedavisi elbette estetik ameliyattır. Aslında son derece güvenli ve korkulması gereksiz olan işlemlerdir. Ancak kesinlikle ameliyat olamam diyorsanız botoks, ışık dolgusu, lazer vs ile mevcut durumunuz iyileştirilebilir. Tabiki hangi yöntemlerin sizin için uygun olduğuna ancak muayene ile karar verilebilir.

   0507 651 3537 ve 0216 565 2211 numaralı telefonlardan kliniğime ulaşarak randevu talep edebilirsiniz.

   İyi günler dilerim.

 22. Merhaba benim iki gözüm arasında büyüklük farkı var. 20 yaşındayım. Bu durum beni oldukça üzüyor. Küçükken bu şekilde değildi. 14-15 yaşlarında bir kaza sonucu sol kaşım yarıldı ve dikiş atıldı. Ondan sonra iki gözüm arasında asimetri oluştu. Sol göz kapağım diğerine göre daha çok aşağı sarkıyor. Sanki bir gözüm küçülmüş gibi kötü bir görüntü oluşuyor. Bu görüntü estetikle giderilebilir mi ? fiyat aralığı ne kadardır? Teşekkür ederim.

  • Merhaba Hande,

   Bahsedilen durum göz kapağı düşüklüğü olabileceği gibi farklı durumların sebep olduğu bir görünümde olabilir. Kesin bir cevap vermek için ve neler yapılabileceğini size anlatabilmek için muayene olmanız gerekir. Muayene sonrasında size işlemle ilgili ücret dahil tüm bilgiler verilecektir.

   Sevgi ve saygılarımla

 23. Merhaba Serkan Bey yaşım 22. Göz torbalarım var bunlarda beni rahatsız etmektedir.(5 yaşında iken gözümden ameliyat geçirmiştim şişlik sebebi o mu uykusuzluk stres gibi faktörler mi tam bilemiyorum) Tam hatırlamıyorum ancak göz torbaları daha sonradan 12-13 civarında oluştu diye düşünüyorum. Bu göz torbalarımdan kurtulmak istiyorum ancak sizi tenzih ederim bir takım doktorların hatalarından dolayı gözleri zarar gören kaybeden insanlar var ne yapmam gerekiyor ? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim

  • Merhaba Recep
   Göz altı torbaları probleminiz için ışık dolgusu, yağ enjeksiyonu, cerrahi işlemler yapılabilir. Hak verirsin ki öncelikle sizleri muayene etmem gerekir. Muayene sırasında yapılabilecek işlemler hakkındaki detaylı bilgilendirme sizlere tarafımdan iletilecektir.
   Randevu talebiniz için 2165652211-5076513537 no’lu telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
   Sağlıkla kalın…

 24. merhabalar 56 yasindayim, goz kapagi ameliyati fiyatlari hakkinda bilgi alabilirmiyim. tesekkurler.

  • Merhaba
   Göz kapağı ameliyatı ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 25. merhaba goz kapagi ameliyati ucreti hakkinda bilgi verebilir misiniz, tesekkur ederim.

  • Merhaba

   Göz kapağı estetiği ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 26. Merhaba doktor bey, sorunum 2008den beri üst göz kapaklarından biri tam açılmıyor! bu durum bende fizyolojik olarak herhangi bir rahatsızlık vermiyor fakat psikolojik olarak çok rahatsız ediyor! sizce ameliyat olmadan doğal yollarla tedavi mümkünmü? cevabınız için şimdiden teşekkürler..

  • Merhaba Kenan bey

   İple askılma, botoks vs.. gibi yöntemler göz kapağınızın açılması için faydalı olabilir.

   Bu gibi işlemler tabi ki bir estetik operasyonun yerini tutamazlar.

   Muayene için geldiğinizde konu ile ilgili sizlere detaylı bilgi verilebilir, hangi işlem için uygun olduğunuzu değerlendirebiliriz.

 27. Merhaba benim sol üst kapağımda küçüklüğümden geçirdiğim bir kaza sonucu kapak düşüklüğüne benzer şekil bozukluğu var bu nasıl bir tedavi ile giderilebilir diğer gözümle aynı şekilde olmasını istiyorum fiyat bilgisi verirseniz sevinirim

  • Merhaba Ferhat Bey

   Öncelikle geçmiş olsun.

   Göz kapağı asimetrisini sağlamak amacıyla göz kapağı estetiği uygulaması yapmak gerekir.
   Küçük bir müdahale ile istediğimiz sonucu elde edebiliriz.
   Muayene sırasında konu ile ilgili detaylı bilgi sizlere tarafımdan iletilecektir.

 28. Merhaba göz kapağı estetiği ortalama fiyat bilgisini benimlede paylaşabilir misiniz

  • Merhaba Murat Bey
   Göz kapağı estetiği ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 29. MERHABA HOCAM SERVİKAL KORD AMELİYATI OLDUM SAĞ KOLTUK ALTIM DAN ALINDI FAKAT AMLYT SONRASI SAĞ GÖZÜM DE BELİRGİN Bİ DÜŞÜŞ OLDU DAMLA TEDAVİSİ GORDUM 17.02.2015 DE AMLYT OLDUM ŞUAN GÖZÜM DE HAFİF Bİ DÜŞÜŞ VAR AMA GOZBEBEİGM DE İÇİNDE BULANIK LİK HISSEDIYORUM YORGUNLUK DUŞ VE AĞLAMAYA BAĞLI BELİRGİN DÜŞMEM OLUYOR Ameliyatla duzelme sansim nedir nasil bor yol izlenmeli birde fiyat alabilirmiyim Saygilar

  • Merhaba Samet Bey

   Öncelikle geçmiş olsun. Yaşamış olduğunuz göz kapağı düşüklüğünü ameliyat ile düzeltmemiz mümkündür.
   Detaylı bilgi muayene sırasında sizlere tarafımdan verilecektir.

 30. Gözümde ciddi bir asimetri var yani burun tarafına doğru bi tanesi uzun biri kısa ayni zamanda göz kapağıda ayni sekilde asimetrik. Ne derece düzeltilebilir ve öncesi ve sonrasi resimleri mail’e gonderebiliyormusunuz? Haber bekliyorum

  • Merhaba Mustafa Bey
   Sizleri görmeden net bir şey söylemem doğru olmaz, ancak sizi görüp muayene ettikten sonra ne yapacağımız hakkında bilgilendirebilirim.
   Sağlıklı günler dilerim..

 31. Göz kapağı ameliyatı acaba ne kadar yapiliyor

  • Merhaba Nurgül Hanım

   Göz kapağı ameliyatı ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 32. Merhaba Doktor Bey,

  Üst göz kapaklarımda hafif düşüklük ve göz altlarımda torbalanmalar mevcut. Bununlarla ilgili fiyat bilgisi alabilir miyim?Teşekkürler.

  • Merhaba Kenan Bey
   Göz kapağı estetiği ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Ancak göz altlarınızdaki torbalanmalar için göz altı ışık dolgusu da yapılabilir.
   Sağlıklı günler dilerim…

 33. Ben geçen hafta üst göz kapağı ameliyatı oldum şişlikler geçtikçe daha iyi oluyor . Ancak kaşlar biraz daha kalksaydı iyi olurdu diyorum. Doktoruma sorduğumda mimiklerin çok sinirli bakıyor o nedenle iki kaş arasına ve kenarlara botoksla sorun çözülür dedi. 1. Dikişler daha alınmadı ve hala azda olsa ödem var zamanla bu oturur mu? 2 botokssun geçici bir çözüm onun yerine yağ enjeksiyonu aynı görevi görüp daha kalıcı olur mu? İkincii kez kaşlar için bıçak altına yatmak istemiyorum.not: önereceğiniz işlemlerin yaklaşık fiyat bilgilerini mail atsanız sevinirim.

  • Merhaba Umut Bey

   Öncelikle geçmiş olsun. Gerekli açıklamaları doktorunuz size yapmıştır, zannediyorum.
   Benim yardımcı olmamı isterseniz muayene olmanız gerekmektedir. Yağ enjeksiyonu için uygun bir hasta olup olmadığınızı muayene sırasında belirleyebiliriz..

   Sağlıklı günler dilerim

 34. Serkan bey merhaba, istanbulda yaşayan 53 yaşındaki annem için göz altı torbalası ameliyatı düşünüyoruz. Göz kapağı düşüklüğü ameliyatı olmuştu daha önce. Fiyat bilgisi almam mümkün mü acaba?

  • Merhaba Funda Hanım

   Göz altı torbaları ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 35. Merhabalar efendim göz kapaklarımda hafif bir sarkma var bunu seviyorum çünkü daha kısık gözlü görünüyorum benim size sorum hooded eye göz diye adlandırılan daha kısık göz kapaklarına sahip olmam mümkün mü

  • Merhaba Alican Bey

   Bu uygulama için uygun olduğunuzu söylemem için sizi muayene etmem gerekir.
   Ancak o zaman konuyla ilgili net bir bilgi verebilirim.
   Görüşmek dileğiyle..

 36. Merhabalar Göz kapağı estetiği fiyatları hakkında bilgilenmek istiyorum.

  • Merhaba Berna Hanım
   Göz kapağı ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle..

 37. Serkan bey iyigunler. Düşük göz kapağı ameliyatı olmak istiyorum. Fiyat bilgisi alabilir miyim?

  • Merhaba Sakine Hanım

   Göz kapağı estetiği ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 38. Göz kapağı ameliyatı olmak isteyen beylere kesinlikle tavsiye ederim. Serkan hocayla görüşmeden karar vermeyin. Hastasını anlayan işine hakim gerçekten ihtiyacınız doğrultusunda ameliyat yapan bir hoca.
  Ellerinize sağlık..

 39. Sağ göz kapagimin icinde yag dokusu olusmaya basladi hareketli doku bu gozlerimde yorgunluk ve agirluk hissi veriyor . Bu gibi durumlarda ameliyatmi gerekir muayne oncesi biraz bilgile direbilirseniz sevinirim.

  • Merhaba Azize Hanım
   Yağ dokusunun durumuna göre küçük bir müdahale de gerekebilir. Lazer işlemiyle de yakılabilir, sizi muayene ettikten sonra daha net bilgilendirebilirim.
   Görüşmek dileğiyle…

 40. Ust goz kapagi ameliyatinin fiyatini ogrenebilirmiyim iki goz birde ayrica kas askıya isleminin olursa memnun olurum ayri ayri bilgilendirirseniz sevinirim tesekkurler

  • Merhaba Saadet Hanım
   Göz kapağı ve kaş askılama ile istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek Dileğiyle..

Soru ve Görüşleriniz İçin

Name*

Email* (never published)

Website


*

* Bu sitenin içeriği, estetik cerrahi ve medikal estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcılar için hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.