X
KAMPANYA

Göz Kapağı ve Çevresi – Draesthetic

Yüz bölgesindeki diğer dokuların onarımına benzer şekilde, göz kapağı ve “orbita” olarak adlandırdığımız göz çukurunu ilgilendiren bölgenin cerrahi patolojilerinin tedavisi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahinin önemli uğraşılarından bir diğeridir. Bu bölge ile ilgili olarak Plastik Cerrahi tarafından başarılı bir şekilde tedavi edilen patolojiler aşağıda sıralanmıştır. Bu konuda oldukça geniş bir liste oluşturmak mümkündür ancak bu bölümde Plastik Cerrahinin ilgi alanına giren prosedürler hakkında ana hatları ile bilgi verilmesi amaçlanmıştır ve daha detaylı bilgiyi hekiminizden almanız uygun olacaktır.

Göz kapağı ve göz küresi ile ilgili Plastik Cerrahi prosedürleri nelerdir 

-Göz kapağı düşüklüğü

-Kapakların içeri veya dışarı dönmesi

-Yüz felci nedeniyle kapağın açık kalması

-Göz kapağı tümörleri

-Göz kapağı defektleri

-Göz çukurunu oluşturan kemiklerin kırıkları

-Göz çukurunun doğumsal veya sonradan oluşmuş deformiteleri

-Göz çukurundan kaynaklanan tümörler

-Göz çevresi tümörler

-Göz kapağı estetiği

-Kaş kaldırma

4 Responses to Göz Kapağı ve Çevresi – Draesthetic

 1. Merhaba.benim iki gözüm asimetrik. Sol göz kapağım düşük ve yorgun bir ifadesi var. Ameliyat olmak istiyorum ancak gözün küçülmesinden ve daha kötü bir görüntü oluşmasından çekiniyorum, bu ameliyatlarda başarı oranı nedir ve ücret ne kadardır?

 2. Iyi gunler ben goz cukuru dolgusu yaptirmak istiyorum. Birseyler ters gidrr kotu sonuc alirim diye korkuyorum bide fiyat olarak bilgilendirirseniz cok sevinirim

 3. Goz kapagi ile kas arasindaki cukuru dolduran bir yontem var mi. Gozumde o kisim cukur goz kapagim asiri belirgin yasli gosteriyor

  • Merhaba
   Belirtmiş olduğunuz probleminiz ile ilgili yapılabilecek pek çok alternatiflerimiz mevcuttur. Botox, Dolgu, Yağ enjeksiyonu gibi işlemlerimizin sonucundan hastalarımız son derece memnundur. Sizin için hangi işlemden daha fayda görebileceğimize yalnızca muayene sırasında karar verebiliriz.
   Randevu talebiniz için 2165652211-5076513537 no’lu telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
   Sağlıkla kalın…

Soru ve Görüşleriniz İçin

Name*

Email* (never published)

Website


*

* Bu sitenin içeriği, estetik cerrahi ve medikal estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcılar için hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.