Hasta Yorumları

Kliniğimize gelen yorumları sizler için derledik, sizler de bizim hakkımızda yorumlarınızı bizimle paylaşıp web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; aşağıdaki formu doldurup bize gönderebilirsiniz.

“Kendinizde beğenmediğiniz yada sizi mutsuz eden bir durum varsa asla ertelemeyin. Boşa geçen yıllarıma yanıyorum. Şu an muhteşem bacaklara sahibim ama hep çevremde ki insanları dinledim, oysa benim ne hissettiğim nasıl mutsuz olduğum kimsenin umurunda değildi:(( Serkan Bey her şey ama her şey için çok teşekkür ederim…”

Ayla Günkut

“Bu mütevazilik bu özgüven bu işine hakimiyet ve yaptığı işe duyduğu aşk bilmem ki sizi özetleyebildimmi… Ellerine emeğine yüreğine sağlık Serkan Bey

Arif Danel

“Mini karın estetiğinde Serkan Hocamı gerçekten ama gerçekten asla abartmıyorum. Düşünüyorsanız bu ameliyatı Serkan hocama gidince anlayacaksınız.. Ne kadar profösyönel ne kadar işine hakim ve ne kadar tecrübeli…. Ama en güzeli seni anlaması Saygı ve sevgiyle..”

Sude Danel

“Serkan Bey sizin için yazacak çoooookkk şey var. Harikasınız iyi ki size gelmişim iyi ki benim doktorumsunuz, doktorcum sizi çoookkkkk seviyorum… Yıllardır giyemediğim kıyafetler, alamadığım sütyenler, veeee daha da zayıf görünmemmmmm ne diyim ki ellerinize sağlık:))))”

Damla Atıloğlu

“Çocuklarımın ısrarı üzerine internetten araştırma yaparken Serkan Beye rastladım. Daha öncesinde de 2 doktorla daha görüştüm. Serkan Beyi de tanıyıp muayene olup sonrasında karar verme aşamasına geldiğimde daha ilk görüşmemizde benim için doğru hekimin bu kişi olduğuna karar verdim. Umarım bu ameliyatı düşünen hemcinslerimin ne kadar haklı olduğumu görmelerini çok isterim. Saygılar.”

Dilek Ağır

“Burun estetiği düşünüyorsanız Serkan hocayı tanımanızı çok isterim. Kendisiyle ilgili yazacak çok şey var aslın da ama uzun yazıları pek okumayız bu yüzden kısa ve net yazılar daima okunur. Doğru hekim son derece doğal bir burun e daha ne olsun….Saygılar sevgiler”

İlayda Demir

“Serkan Bey öncelikle size geldiğim için çok mutluyum, doğru hekim ve belkide doğru bir zamanlama haliyle yaşımız ilerliyor, fakat bir göz kapağı ameliyatının beni 5 yaş gençleştireceğini hiç düşünmemiştim. Şahsım adına özellikle teşekkür etmek istedim. Ameliyatımın daha 3. günü işimin başındaydım, İyi ki varsınız”

Hüseyin Cerrahoğlu

“Yaş 58 olunca sarkmalara çözüm aramak lazım dedim. Serkan beyin kapısını çaldım iyi kide çalmışım evet biraz, agresif olmakla birlikte ne yapması gerektiğini bilen işine son derece özenen gereksiz ve kulaktan duyma soruları sevmeyen bir hoca… Ama çok iyi bir karar verip gittiğimi yapılan işlemede gördüm,muhteşem bir yüze sahibim her şeyi yüzünüze açık ve net olarak söyleyen ve işini yapmış olmak için değil gerçekten ihtiyacınız varsa yapan realist, dürüst, ve bi o kadarda o sert duruşunun yanında:) sevgi dolu olduğunu hissettiren Doç. Dr. Serkan Beye sonsuz teşekkürlerimi yazarakta iletmek istedim..”

Name Ataman

“Bundan 1.5 ay önce karın germe ameliyatı oldum ve kesinlikle eski halimden eser kalmadı diyebilirim. Gün geçtikçe daha iyi sonuç aldığımı görüyorum. Serkan Hoca ‘yı internet aracılığı ile buldum. Kendisinin hastaları ile ayrı bir alışverişi olduğunu düşünüyorum, ameliyat sonrasında doktordan çok bir arkadaş gibi ilgilendi benimle. ( Tam da beklediğim gibi…) Kesinlikle tavsiye ediyorum Serkan Bey’i ve o güzel ekibini.. Güzel ve iyi kalpli asistanı Ayşegül Hanım’a ayrıca çok teşekkür ederim.”

Şenay Başürün

“Göz kapağı estetiği olmayı düşünüyorsanız, mutlaka Serkan beyin kapısını bir çalın ve sonra bu yazdığım yoruma sizlerde yorum yapacaksınız.. İşte bu kadar eminim tekrar teşekkür ederim Serkan bey ellerinize sağlık ameliyat olupta 5. günü makyaj yapıp işe giden bir insanım daha ne diyebilirim..”

Ayşegül Aksoy

“Göğüslerimin görüntüsünden memnun olmamaya başlamıştım. Biraz büyümesini istedim yağ enjeksiyonu ile bu işlemin yapılabileceğini öğrendim ve tabiki de doktor araştırmaya başladım..İnternetten kendisini buldum resimlerinde ki gülümsemesi samimi bakışları doğrusu beni çok etkiledi:) ve tabiki de son derece güven verdi. Kendisini tanıyınca ne kadar doğru bir yerde olduğumu bir kez daha anladım. Bazen ön sezilerinizinde sizleri yanıltmadığını görmek çok güzel bir duygu doğru yer doğru insan doktor beyin ekibi de muhteşem sanki bir aile ortamı gibi muayenehanesi ve en çok dikkatimi çeken ise yıllardır aynı ekiple çalışması hayran kaldım kendilerine bu ortam Serkan beye bakış açımı dahada değiştirdi… Ellerinize sağlık size ve ekibinize sonsuz teşekkürler…”

Asya Ketenci

“Yaş 65 olunca elbetteki ellerimde yaşlılık belirtileri baş gösterdi. 2-3 seanta bile farkı görmemek mümkün değil. Her insanın bir takıntısı var bu hayatta benim içinde ellerimin yaşlanması teşekkür ederim. Doktor bey ellerinize sağlık Allaha emanet olun..”

Candan Tuna

“Çok memnun kaldım kısa ve kesin sonuç sabah ameliyat akşam evimdeyim. Teşekkürler Serkan bey siz ve ekibiniz gerçekten muhteşemsiniz...Sevgiyle tavsiye edeceğim sizleri...”

Beyza Candar

“Serkan Bey size duyduğum minnettarlığımı sözle dile getirmekle yetinemedim. Sayenizde hayatım değişti kendime güvenim arttı sağlıklı yaşamanın ne kadar güzel olduğunu farkettim yıllarca üzerimde ağırlık yapan kilolar sarkmış vücudum 50 yaşındayım. Ameliyattan önce 60 yaşında gibiydim şimdi ise sizin sayenizde 40 yaşında gösteriyorum..Hayata yeniden merhaba sizi bana tavsiye eden arkadaşımdan Allah razı olsun ve tabiki sizden de benden küçükte olsanız o muhteşem ellerinizden öpüyorum. Banan hayatımı geri verdiniz minnettarım Allaha emanet olun..”

Ayşegül Acemzade

“Son 5 yıldır özellikle alt göz kapağımdaki torbalanmadan dolayı hem daha yaşlı hemde hep yorgun görünüyordum. Artık çocuklarımın ısrarı üzerine Serkan hocamızın kapısını çaldık. İyiki de çalmışız sanki 5 yaş gençleştim, yorgun görünen ifadem artık yok neden bu kadar bekledim, bende bilmiyorum..Serkan bey eline sağlık, çok teşekkür ederim”

Mehmet Ali Yılmaz

“Karın estetiği istiyormusunuz, belki sıradan olacak ama kesinlikle Serkan beyi görmeden karar vermeyin. Ben de bu tarz yorumları okuduğumda abartı olarak düşünürdüm, ne zaman ki kendimde yaşadım uygulattım ve gördüm..İnanın abartı değilmiş sonsuz teşekkürler..Ellerinize sağlık:)”

Sevtap Çavuşoğlu

“Merhaba Serkan bey,
Meme küçültme ameliyatını yaptırdığım için çok mutluyum ve çok rahat
bir yaz geçiriyorum. Keşke daha önce yaptırsaydım, çok teşekkürler…
Ellerinize sağlık, ameliyat sonrasını da çok rahat geçirdim , iyi ki
sizi tanıdım, size ve ekibinize sonsuz teşekkürler..
Sizi çevreme sürekli öneriyorum …
Görüşmek üzere, selam ve sevgiler ”

Belgin Yenigül

“Tavsiye üzerine gittim. Tek kelime ile muhteşem abartmıyorum gidin tanışın işine hakimiyetini görün sonra sizde benim gibi yazarsınız….Sonsuz teşekkürler ellerinize sağlık…Doktorumu çok seviyorum:))))”

Ezgi Alpaslan

“Burun ameliyatı olmak isteyen kişilere duyrulur. Serkan hocayı görmeden karar vermeyin, ne demek istediğimi anlayacaksınız. Minnettarım hocam ellerine sağlık:)))”

Derya Güneş

“Serkan Bey özel hayatımda ki mutluluğu size borçluyum, minnettarım tekrar teşekkür ederim. Allah sizden razı olsun. Keşke sizi daha önce tanıma imkanım olsaydı, kısmet bugüneymiş iyiki varsınız.”

Gülsüm Candemir

“Birazcık göbeğim vardı, bir kaç doktora gittim karın germe estetiği dediler ama ben karın germe yapılacak bir hasta değilim dedim. Ve başladım araştırmaya tesadüfen muhteşem doktorum Serkan beyi buldum. Sitesinde mini karın germe ameliyatını yaptığını okuyunca, hemen randevu alıp gittim.Muhteşem doktorum ellerine sağlık çoookk teşekkür ederim.”

Eylül Çan

“Serkan hocama yüzüme yapmış oldukları uygulamadan dolayı minnettarım hem yüzümde ki lekelerden kurtuldum hem de beş yaş gençleştim. Çok teşekkür ederim, Serkan Bey saygıyla”

Celal Behçet

“Böyle muhteşem teknolojiler olduğu sürece birde doktorunuzu bulmuşsanız. Bunun üstüne ne söylenebilirki öyle doğal bir görünümki o kadar doğalki yıllardır beni tanıyan bir kaç arkadaşım bile dudaklarımda bir fark olduğunu ama nasıl diye merakla beni inceleyip duruyorlar. Buda bana inanılmaz keyif veriyor:))) Muhteşemsiniz!! Teşekkürler….”

Defne Kızılağaç

“Serkan Bey:) merhaba kendim için yaptığım en güzel şey size ameliyat olmak çok memnunum, ameliyat izlerim bile hemen hemen kalmadı diyebilirim. Karın germede sizin üstünüze tanımıyorum, lütfen abarttığımı düşünmeyin:)) Ellerinizde sağlık teşekkür ederim……”

Ferah Aydınoğlu

“Merhaba Serkan Bey artık alış veriş yapmaktan çok keyif alıyorum önceden benim için sıkıntıydı üzerime göre kıyafet buluyordum ama kollarımdan dolayı istediğim bedeni alamıyordum. Size ve sizi bana ısrarla tavsiye eden arkadaşıma teşekkür ederim. Ellerinize sağlık iyiki varsınız:))”

Çiğdem Bayram

“Dört yıl önce Serkan Beye ameliyat oldum.Üniversite de psikoloji hocasıyım ders anlatırken nefes almakta sıkıntı yaşardım, bazen de gergin davranışlar sergilerdim ama işim gereği kendimi hep kontrol etmek zorun da kalırdım bu da beni elbetteki agresif bir insan yapardı. Öğrencilerime ve yakınlarıma karşı kendimi kontrol etmekten yorulmuştum, son zamanlarda horlama problemim de başlamıştı, eşimin beni uyarmasına rağmen ben iş hayatı stres diye geçiştirdim, yakın bir aile dostumun tavsiyesi ve ısrarı ile Serkan hocayla tanıştım…Ve hayatım, yaşantım, işim , ve aile hayatımda ki sıkıntılarım bile değişti minnettarım hocam ellerinize sağlık”

Aykut Urvasızoğlu

“Serkan bey merhaba iki yıl önce size karın germe ameliyatı olmuştum. O zaman bana sorduğunuz da çocuk düşünmüyordum, ama nasip tabiki ameliyattan tam bir yıl sonra hamile kaldım.. Bazen hayata dair aldığınız kararlar yaşam içinde değişiyor. Hamileliğim sırasında tam 12 kilo aldım ve normal doğum yaptım, çok şükür sağlıklı bir kızım oldu:) bu süre içinde aldığım tüm kiloları verdim. Hala karnım da ne bir değişiklik ne de bir sarkma meydana geldi doğum yapmamış gibiyim. Size yazmak istedim bu işin duayeni olduğunuzu, mutlaka bunu size söyleyen bir sürü hastanız vardır, ama benim durumum farklı buna rağmen hala mükemmel bir karına sahibim minnettarım, ellerinize sağlık.”

Cansu Akyol

“Serkan Bey merhaba nasılsınız hakkımdaki yorumlar çok güzel herkes en az on yaş gençleştiğimi söylüyorlar, bende bunun farkındayım, çok tsk ederim. Hiç bir zaman bu yaştan sonra ne gereği var dememeliymiş bunuda öğrenmiş oldum bu kadar farkı gördükten sonra sağolun ellerinize sağlık…”

Mahmut Uyanoğlu

“Genital estetik düşünüyorsanız, mutlaka Serkan hocamı gördükten sonra karar vermenizi isterim. O zaman neden böyle söylediğimi daha iyi anlayacaksınız, bende kendisine hakkındaki yorumlardan ulaştım. Hocam tekrar teşekkür ederim, ellerinize sağlık”

Zeliha Aydemir

“Merhaba kilolu bir bayan değilim balık etliyim, biraz kilo verdim ve göbeğim biraz sarktı ve bu görüntüm beni rahatsız etti. Görüşmeye gittiğim doktorlardan karın ameliyatı olmam gerektiğini söylediler, oysaki benim tam olarak karın germe ameliyatına ihtiyacım yoktu sadece mini bir karı germe yeterliydi. Bu ameliyatı yapan doktor araştırırken Serkan Beyin farklı bir teknikle bu ameliyatı yaptığını öğrendim, randevu aldım muayenehanesine gittim. Hocamız da ekibide gerçekten mükemmeller güler yüzlü samimi içten bir ekip ve işine hakim ne yapması gerektiğini çok iyi bilen hastasını anlayan bir doktor!! Ameliyatımın dördüncü gününde seyahate bile gittim. Mini karın germe düşünen hemcinslerime tavsiyem Serkan beyi görmeden karar vermeyin.. Ellerinize sağlık tekrar çok teşekkür ederim…..”

Eser Yılmaz

“Her bayan gibi saçlarımı toplamaya hasrettim. Kendime çok kızıyorum gerçekten estetik konusun da bizim doktorlarımız çok ama çok başarılı bu doktorlardan birisi de elbetteki benim doktorum Serkan bey:) Saçlarımı nasıl keyifle topluyorum her gün değişik, değişik modeller yapıyorum aynanın karşısın dan ayrılmıyorum bana gülebilirsiniz ama öyle mutluyum ki Serkan bey sizi çok ama çok seviyorum:))) Minnettarım size……..”

Güldeniz Yılmaz

“Hocam Allah sizden razı olsun, yıllardır kilom dan dolayı horluyorum, diye hep ihmal ettim kendimi hayatımı değiştirdiniz hocam sayeniz de nefes alabiliyorum, yataktan yorgun kalkmıyorum ah hocam çok pişmanım bunca zaman neden beklemişim. Elinize sağlık saygılar..”

Mahmut Çakır

“Hocam Allah sizden razı olsun, yıllardır kilom dan dolayı horluyorum, diye hep ihmal ettim kendimi hayatımı değiştirdiniz hocam sayeniz de nefes alabiliyorum, yataktan yorgun kalkmıyorum ah hocam çok pişmanım bunca zaman neden beklemişim. Elinize sağlık saygılar..”

Mahmut Çakır