X
KAMPANYA

Lazerle sivilce izi tedavisi

Scowling pretty girl squeezes her acne on her faceSivilce İzi Tedavisinde Etkin Çözüm

Sivilce izleri pekçok birey için ciddi bir sorun olmaktadır. Genelde pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen bu kimseler için, sivilcelerin ciltte yaratmış olduğu çukurluklar ve izler önemli bir psikolojik stres faktörü haline gelmektedir. Kliniğime sivilce izi problemi ile başvuran hastalarımın neredeyse hepsi bu izlerden kurtulmak için çok şeyler denediklerini ve pekçok hekime başvurduklarını anlatırlar. Bu noktada Fraksiyonel lazer çok güçlü ve etkin bir tedavi seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fraksiyonel lazer sivilce izlerini nasıl tedavi eder?

Yüz gençleştirmede kullanılan lazer sistemleri, belli bir derinliğe kadar yüz derisinin üst katmanlarını buharlaştırır ve derinin kendini yenilenmesini uyarır. Bu sayede bu lazer sistemlerini cilt yenileme yani rejuvenation için kullanabildiğimiz gibi, aynı etkiyi bu kez cildi soyarak sivilce izlerinin silinmesi amacıyla kullanmaktayız.

Fraksiyonel lazerle yapılan sivilce izi tedavisi nin lazerle cilt gençleştirmeden farkı nedir?

Sivilce izi tedavisi için kullanılan lazer sistemlerinde, sivilce izinin durumuna göre inmeniz gereken derinlik çok daha fazladır. Yani örneğin bir cilt gençleştirmede 100-400 mikron derinliğe inmek yeterli iken, sivilce izi tedavisinde inmeniz gereken derinlik 1000 mikrona kadar çıkabilir. Bu durumda iki önemli sorun karşımıza çıkar, birincisi kullandığınız lazer sistemi bu derinliğe inebilecek güçte olmalıdır, diğer bir sorun ise bu kadar derinliğe indikten sonra derinin iyileşmesinde herhangibir problem yaşanmamalıdır. İşte Fotona ErYAG lazer sistemi bu noktada ihtiyacımız olan bu iki özelliğide karşılar.

Kliniğinizde sivilce izi tedavisi için neden Fotona Er-YAG fraksiyonel lazer kullanılmaktadır?

Fotona Er-YAG lazer sistemlerinde dünyanın lider firmasıdır. Kullanmakta olduğumuz sistem ile hem sivilce izinin derinliğine kolayca inmekte hemde cilde zarar vermeden kolayca iyileşmesini sağlamaktayız.

Lazerle sivilce izi tedavisi nasıl yapılır?

Tedavi öncesi, mevcut izlerin derinliği ve yaygınlığı ile kişinin cilt tipi değerlendirilerek bir tedavi programı oluşturulur. İşlem öncesinde eğer kişide “uçuk çıkması” hikayesi var ise korunma amaçlı bir antiviral kullanılması ve işlem sonrasında eğer ihtiyaç duyulursa
doktorunuzun önereceği oranda bu tedaviye devam edilmesi gerekir. Uygulama öncesi yüzünüze ağrı kesici bir krem uygulama yapılır, uygulama sırasında kullanılacak soğuk hava ile neredeyse hiç ağrı hissetmemeniz sağlanmış olacaktır. Bu soğuk hava aynı zamanda cildin hasar görmesinide azaltacaktır. Uygulama alanın genişliğine ve izlerin
derinliğine bağlı olarak 20-30dk kadar sürer.

Lazerle sivilce izi tedavisi sonrası dönem nasıl olacak?

Uygulama sonrası cildiniz kızaracak ve bir miktar ısı artışı hissedeceksiniz. Bu sebeple soğuk uygulama tavsiye edilir. Kızarıklık ve ısı arttışı 3-4 saat içinde tamamen normale dönecektir. Bu dönemde yüzünüzü bol bol nemlendirmek, gerektiğinde soğuk uygulama yapmak, güneş ışınlarından maksimum oranda korunmak son derece önemlidir. Kırmızılık geçtikten sonra cildinizde pullanma-kabuklanma başlar ve yaklaşık 5 gün içerisinde kabuklar tamamen dökülerek pırıl pırıl bir cilt ortaya çıkar. Bu süreçte ve sonrasında en önemli 2 nokta cildin sık sık nemlendirilmesi ve güneş ışınlarından korunulmasıdır.

Lazerle sivilce izi tedavisi kimlere yapılabilir?

Lazerle sivilce izi tedavisi cilt tipi uygun olan sağlıklı her bireye yapılabilir. Cilt tipi değerlendirildikten sonra gereken tedbirler alınarak tedaviye başlanır. Bazen lazer için problemli olabilecek koyu ve lekeli ciltlerde işlem öncesinde 2 hafta kadar leke önleyici kremler kullanılması gerekebilmektedir.

Lazerle sivilce izi tedavisi kaç seans yapılmalıdır?

Cilt tipine ve izlerin derinliğine bağlı olarak 2-4 seanslık tedaviler gerekebilmektedir. Seans aralıkları genellikle 3-4 hafta şeklindedir.

Bu yöntemin sivilce izi tedavisinde etkinliği ne kadardır

Yöntem her hastada mutlaka bir iyileşme sağlar, ancak izlerin derinliği, yaygınlığı ve cilt tipine bağlı olarak etkinlik %60 ile %90 arasında değişir.

Sivilce izi tedavisinde başka hangi yöntemler kullanılır?

Sivilce izi tedavisi nde fraksiyonel lazer dışında dermabrazyon, kimyasal peeling ve yüz dolgusu uygulamaları kliniğimizde başarıyla kullanılmaktadır. Hangi yöntemin kullanılacağına muayene sonrası ve hastanın beklentileri değerlendirilerek karar verilmektedir.

172 Responses to Lazerle sivilce izi tedavisi

  • Merhabalar,

   lazerle sivilce izleri tedavisi hakkında bilgi ve fiyat rica ediyorum.

   teşekkürler.

   • Merhaba
    Kliniğimde sivilce tedavisi ile ilgili farklı tedavi alternatifleri bulunmaktadır. Fraksiyonel Lazer, Kimyasal Peeling, Prp, Dermaroller bunlardan yalnızca birkaçıdır. Özellikle fraksiyonel lazer işleminin sonucundan hastalarım son derece memnundur. Cilt tipinizi değerlendirerek hangi işlemden daha fayda görebileceğinize karar verebiliriz.
    Lazer ile sivilce tedavisi fiyatlandırması mail adresinize gönderilmiştir.

 1. TÜM yüz için işlem ücretini öğrenebilir miyim?

  • mail adresinize lazerle sivilce izi tedavisi ücreti hakkında ileti yapılmıştır

 2. sivilce izlerim için lazer tedavisi yaptırmak istiyorum. ücretiyle ilgili mail adresim yoluyla bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

  • mail adresinize lazerle sivilce izi tedavisi ücreti hakkında ileti yapılmıştır

    • Merhaba BA
     Kliniğimde sivilce tedavisi ile ilgili farklı tedavi alternatifleri bulunmaktadır. Fraksiyonel lazer, kimyasal peeling, prp, dermaroller vs.. bunlardan yalnızca birkaçıdır.
     Özellikle fraksiyonel lazer işleminin sonucunundan hastalarım son derece memnundur.
     İyi günler dilerim.

 3. Merhaba.sivilce izi tedavisi ücret bilgilerini mail adresine iletirmisiniz?

 4. SEANS ÜCRETLERİ HAKKINDA BILGİ VERİRMİSİNİZ 4 SEANSLIK BİR TEDAVİNİN TOPLAM MALİYETİ VE SGK LI OLMANIN BİR FAYDASI VARMIDIR ?

  • mail adresinize lazerle sivilce izi tedavisi konusunda gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

 5. sivilce izleri için lazer
  tedavisi ücretlerini mail
  adresime iletebilirmisiniz?

  • beyazıt bey lazerle sivilce izi tedavisi hakkında bilgilendirme mesajı mail adresinize gönderilmiştir.

 6. Ucretlendirme ile ilgili bilgi alabilirmiyim e posta araciligiyla

 7. Lazerle sivilce tadavi ücret bilgil mail gonder bilirsin

 8. sivilce izlerim için lazer tedavisi yaptırmak istiyorum. ücretiyle ilgili mail adresim yoluyla bilgilendirme yaparsanız sevinirim.teşekkürler.

  • lazerle sivilce izi tedavisi konusunda gerekli bilgilendirme mail adresinize gönderilmiştir

 9. Sivilce İzleri Lazer tedavi ücretlerini gönderir misiniz?

  • mail adresinize lazerle sizilce izi tedavisi fiyat bilgisi gönderilmiştir.

 10. Merhabalar , randevu sistemi ve ücretlerle ilgili bilgi alabilir miyim .

 11. Lazerle sivilce izi tedavisi ücretini mail atarmısınız

 12. 18 yasindayim yuzumde sivilcee siyah nokta kucuk kucuk delikler var ucret olarak kac seansta biter bilgilendirirseniz sevinirim facebook tan mesaj olarak atarsaniz sevinirim

 13. Lazer seans ücretleri hakkında mail adresime bilgi gönderebilir misiniz ?

 14. Merhaba ciltedki izler için hangi yöntemi kullanıyorsun ve fiyat rica edicem

  • Fraksiyonel lazer tedavisi, peeling ve dermabrazyon bu amaçla en sık kullanılan yöntemlerdir.

 15. mrb yuzumde ergenlikten kalan sivilce izleri var cukurluklar olustu lazer fiyatı nedir…

  • Özkan bey,

   Lazer tedavisi fiyat bilgisi mail adresinize iletilmiştir.

   İyi günler dileriz.

 16. 6 ay boyunca zoretanin ilaç kullandım sonrasında sivilcelerim geçti ancak izler kaldı bununla ilgili fiyat bilgisi verebilir misiniz?

  • Merhabalar,

   Fotona Fraksiyonel lazer sivilce izlerinin tedavisinde bugün bilinen et etkili yöntemdir. İzlerin derinliğine göre tedavi 1-3 seans arasında değişmektedir. Uygulama alanıu genişliğine göre seans ücreti değişir, mail adresinize ücret bilgisi göndeilmiştir. Uygulama Doç.Dr Serkan Yıldırım tarafından yapılmaktadır.

   Muayene randevusu için 0507 651 3537 ve 0216 565 2211 nolu telefonlardan kliniğimize ulaşabilirsiniz.

   İyi günler dileriz.

 17. Merhabalar ben yüzümde sivilce izlerim var hala fiyatları mail atarmisiniz lütfen

  • osman bey lazerle sivilce izleri tedavisi ücretleri mail adresinize gönderilmiştir.

 18. merhaba ben 15 yaşındayım ve yüzümde sivilceler uyguladığım tedaviler fazla gelişme göstermedi bir süredir lazer tedavisini araştırıyorum. lazer tedavi olduktan sonra sivilce çıkması yaşanır mı

  • Merhaba Nur,

   Nd-YAG lazer ile sivilce tedavisi, diğer tedavilere inatçı aknelerde başarıyla kullanılan bir yöntemdir. Ancak hiçkimse size bir daha sivilce çıkmama garantisi veremez. Genellikle vakaların %70 inde tekrar sivilce çıkmaz veya çıksada çok daha düşük yoğunlıukta çıkar. Vakaların %30 unda ise tedaviden düşük bir sonuç alınmaktadır.

   İletişim bilgilerimizden kliniğime ulaşarak daha detaylı bilgilendirme için randevu alabilirsiniz.

   İyi günler dilerim.

 19. Merhaba yuzumde sivilce izleri ve kızarıklık var anladıgım kadarıyla izlere yonelik bir uygulama peki yuzdeki kızarıklık icinde iyi gelirmi.kızarıklık sivilceler sonrası olustu normalde yoktu

  • Orhan bey bahsettiğiniz sivilce izi kızarıklığı ise buna yapılacak herhangibir şey yok, beklemeniz gerekecek, kendiliğinden geçecektir.

 20. merhaba benm yüzümde sivilceler var ücretleri mail olarak atabilirmisiniz

  • merhabalar,

   lazerle sivilce izi tedavisi, alan genişliğine göre değişmektedir. dolayısıyla muayene olmadan size net bir fiyat bilgisi vermek mümkün değil.

   dilerseniz 0507 651 3537 ve 0216 565 2211 den kliniğime ulaşarak randevu talep edebilirsiniz.

   iyi günler dilerim.

   • Yuzdeki sivilce lekelerini gecirmek icin seanslarin ucretti ne kadar

    • Merhaba Akif Bey

     Sivilce lekeleriyle ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

     İyi günler dilerim..

 21. Merhaba. Mailime bu izleri sildirme tedavi ücreti hakkında bilgilendirinisiniz. Sivilceleri ellediğim için çukurluklar ve özellikle alın ve kaş arasında oluşmuş yağ bezeleri var geçmesini istiyorum

  • Merhabalar
   Fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dilerim.

 22. Merhaba, yuzumde bir cok sivilce izi mevcut ancak aktif sivilce çıkışı da devam ediyor lazer tedavisinin buna etkisi nedir ve mail yoluyla fiyatlari bildirebilir misiniz?

  • Ahmey bey,

   Aktif sivilceler için Nd-YAG lazer tedavisi kullanıyoruz ve oldukça başarılı sonuçlar alıyoruz, ancak sivilce izleri için Er-YAG fraksiyonel lazer kullanıyoruz. Dolayısıyla aktif sivilce çıkması durdurulmadan sivilce izi tedavisi doğru bir yaklaşım olmayacaktır.

   Fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   İyi seneler dilerim.

 23. Merhaba yüzümde çok fazla denecek kadar iz yok ve daha sivilce çıkıyor seanslar ve fiyat listesi hakkında bilgi verebilir misiniz ?

  • Merhaba Fatih bey
   Yüzünüzdeki sivilce izleri için kliniğimizde fraksiyonel lazer,kimyasal peeling,prp gibi işlemlerden çok etkin sonuçlar elde etmekteyiz.
   Öncelikle sizleri muayene etmeli ve cilt tipinizi değerlendirerek tam olarak hangi işlem için uygun olduğunuza karar vermeliyiz.
   Muayene sırasında fiyatlandırma hakkında bilgilendirileceksiniz.
   Randevu talebiniz için 2165652211-5076513537 no’lu telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
   Sağlıklı günler dilerim.

 24. merhaba sivilce lekelerini lazerle giderme hakkında mailime ücret bilgilendirmesi gönderir misiniz.

  • Merhaba Dilek hanım
   Fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 25. Merhaba
  Buradan Serkan bey’e olan minnettarlığımı anlatmak istiyorum.Ergenlik sivilcelerim ile başım yıllarca beladaydı.Özellikle de lise çağlarımda büyük sıkıntı yaşadım (psikolojik olarak da ).Üniversite yıllarım da aktif sivilcelerim geçmiş yerine izlerini bırakmıştı.Bunlar genel de leke olarak değil de çukur olarak varlardı.Şimdi iş hayatına atıldım,ve diğer iş arkadaşlarım gibi güzel ve düz bir suratım olsun istiyordum.
  İnternet üzerinden yapmış olduğum araştırmalar da Doç.Dr.Serkan Yıldırım’ı buldum.İlk muayenemi olduktan sonra bana fraksiyonel lazer tedavisini uygun gördü.Önceki işlemlerinin de sonrasını görünce diğer hafta için randevumu aldım.İşlem çok yanımı yakmadı,ama işlem bittikten sonraaaaaa 🙂 Cayır cayır bir 20 dk kadar yandım.Sonra neyse ki geçti.Kıpkırmızı bir surat,ertesi gün daha beter,sonrada daha da beter di.Ama bunların hepsi 5 gün sürdü.Ki zaten bunlarla karşılaşacağım bana en başından açık açık anlatıldığı için çok panik yapmadım.Bol bol nemlendirdim,her denilene uydum.1 hafta sonra derin olan çukurluk izlerim biraz daha yüzeyselleşmişti.En azından makyajla kapatılabilecek kıvama gelmişti.Kırmızı lekelerimde göz ile görülür açılma söz konusuydu.En güzeli de daha sıkı ve daha ışıltılı bir yüze sahip olmamdı.Tek seansta bile bu kadar iyi sonuç alabileceğimi düşünmemiştim.Elinize sağlık Serkan bey,ben işleminizi çok beğendim.

 26. Merhabalar.sivilce izleri tedavisi fiyatlarını ögrenebilme ihtimalim varmı acaba.mail adresime gönderirseniz sevinirim

  • Mehmet bey merhaba
   Kliniğimizde sivilce izleri tedavisi için farklı uygulama alternatifleri bulunmaktadır.Fraksiyonel lazer,kimyasal peeling,prp bunlardan yalnızca birkaçıdır.Özellikle derin sivilce izlerinde fraksiyonel lazer uygulamamızdan hastalarımız son derece memnundur.Sizin için hangi yöntemin daha sağlıklı olacağına muayene sırasında karar verebiliriz.
   Detaylı bilgi ve randevu talebiniz için 2165652211-5076513537 no’lu telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
   İyi günler dilerim.

 27. merabalar sivilce izleri tedavisi için ücretlendirme konusunda beni de bilgilendirirseniz çok sevinirim

  • Merhaba Ayşenur hanım
   Sivilce izleri tedavisi için ücretlendirme mail adresinize gönderilmiştir.

 28. 18 yaşındayım yüzümde ergenlikten kalan sivilceler ve izleri yer Bunlar bana kaç seansa ve seans başı ne kadara mâl olduğunu öğrenebilir miyim?

  • Merhaba Furkan bey
   Sivilce izleri için kliniğimizde birçok alternatif bulunmaktadır. Öncelikle sizin için hangi işlemin daha yararlı olabileceğini kararlaştırmamız gerekir.
   Fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 29. Lazerle sivilce tadavi ücret bilgisi yüz için mail gonde

  • Merhaba
   Fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 30. Sivilce izlerini gidermek için lazer fiyatı hakıjda bşilgi ala bilirmiyim

  • Merhaba
   Lazer tedavisi ücretleri mail adresinize gönderilmiştir.

 31. Serkan bey merhaba
  lazer tedavisi ucretleri ile ilgili bilgi maili alabilirmiyim
  Tesekkurler

  • Merhaba
   Fraksiyonel lazer fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 32. Lazerli tedavi için mail adresime ucretlendirmeyi gonderebilir misiniz

  • Merhaba
   Lazer ile sivilce tedavisi fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 33. Yüzümde cene bölgemdeki sivilce izlerinden kurtulmak istiyorum fiyat bilgisini mail adresime gönderirmisiniz

  • Lazerle sivilce izi tedavisi mail adresinize gönderilmiştir.

 34. Anlim ve yüzümü çeşitli yerlerine lazer tedavisi yaptırmak istiyorum ücretleri mail adresime gönderirmisiniz lutfen

  • Merhaba Selçuk bey
   Lazer ile sivilce tedavisi fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 35. Meraba, 15 yaşındaki kızımın yüzünde sıkmadığı halde sivilce izleri kalıyor. Fraksiyonel lazer kesin çözüm müdür? Ve işlem sırasında acı hisseder mi?

  • Merhaba
   Sivilce izleri için kliniğimde farklı tedavi alternatifleri bulunmaktadır. Fraksiyonel Lazer, Kimyasal Peeling, Dermaroller, Prp vs.. bunlardan yalnızca birkaçıdır.
   Sivilce izleri tedavisinde Fraksiyonel Lazer işleminin sonuçlarından hastalarım son derece memnundur. Öncelikle kızınızın cilt tipini değerlendirmek gerekir. Değerlendirme sonrası hangi işlemden daha fayda görebileceğimize karar verebiliriz.
   İşlem öncesi ağrı kesici krem ve işlem sırasında soğutucu uygulamamız sayesinde işlemin acı vermediğini söylememiz mümkündür.
   Gerekli ve detaylı tüm bilgilendirmeler sizlere muayene sırasında verilecektir.

 36. Lazerle sivilce tedavisi fiyat bilgilendirmesi yapabilirmisiniz

  • Merhaba
   Lazer ile sivilce tedavisi ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba
   Kliniğimde sivilce izi tedavisi için farklı tedavi alternatifleri bulunmaktadır.
   Fraksiyonel lazer, kimyasal peeling, dermaroller, prp bunlardan yalnızca birkaçıdır.
   Muayene sırasında cilt tipinizi değerlendirerek hangi tedavi şeklinden yarar görebileceğinizi öğrenebiliriz.
   Lazer ile sivilce tedavisi ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir..

 37. Merhaba. Lazer tedavisiyle ilgili ortalama ücretlendirme konusunda bilgilendirmeyi mailime ulaştırırsanız çok memnun olurum. İyi günler

  • Merhaba
   Lazer ile sivilce tedavisi ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 38. Sivilce izeri icin lazer fiyat bilgilerinizi mail adresime gonderirseniz sevinirim.

  • Merhaba
   Sivilce tedavisi ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba
   Lazer ile sivilce tedavisi fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 39. Merhaba sivilce izi tedavisi için ortalama fiyatı mail atarmısınız adresime.

  • Merhaba

   Kliniğimde sivilce izi tedavisi ile ilgili farklı tedavi alternatifleri bulunmaktadır. Fraksiyonel lazer, kimyasal peeling, prp, dermarolller, vs.. bunlardan yalnızca birkaçıdır.
   Muayene sırasında sizlerin de istekleri ve beklentileri doğrultusunda hangi işlem için uygun olduğunuza karar verilebilir.
   Sivilce izi tedavisi fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 40. Merhaba sivilce cukurlari icin tedavinin seansini ogrenebilir miyim ?

  • Merhaba

   Sivilce izi tedavisi fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 41. Mrb
  sivilce izi tedavisi için fiyat bilgisi alabilirmiyim?

  • Merhaba Reyhan hanım

   Lazer ile sivilce tedavisi ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 42. Sivilce izleri tedavisi fiyat ve seans bilgisini mail adresim üzerinden öğrenebilir miyim?

  • Merhaba

   Sivilce izleri seans aralıkları ve ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba
   Sivilce lekeleri ile ilgili kliniğimde farklı tedavi alternatifleri bulunmaktadır.
   Fraksiyonel Lazer, Kimyasal Peeling, Prp, Dermaroller bunlardan yalnızca birkaçıdır.
   Özellikle Fraksiyonel Lazer işleminin sonucundan hastalarım son derece memnundur.
   Sizin için hangi işlemin daha yararlı olduğuna muayene sırasında cilt tipinizi değerlendirerek karar verebiliriz.
   Ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir
   Sağlıkla kalın…

 43. Fiyat bilgisi almak istiyorum mail adresime fiyat bilgisi atar mısınız teşekkürler

  • Merhaba

   Lazer ile sivilce tedavisi fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   • Merhabalar, rica etsem fiyat bilgisini mail adresime atarmısınız tesekkurler..

    • Merhaba

     Lazer ile sivilce tedavisi ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 44. Rica etsem sivilce izlerinin tedavisinin fiyat bilgisini gönderebilirmisiniz

  • Merhaba Semra hanım

   Lazer ile sivilce tedavisi ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba Ayhan bey

   Lazer ile sivilce tedavisi uygulaması ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Kliniğimde sivilce tedavisi ile ilgili farklı tedavi alternatifleri bulunmaktadır. Fraksiyonel lazer, kimyasal peeling, prp, dermaroller vs.. bunlardan yalnızca birkaçıdır.
   Özellikle fraksiyonel lazer işleminin sonucunundan hastalarım son derece memnundur. tedavisi ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Lazer ile sivilce tedavisi ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 45. Merhaba.sivilce izi tedavisi ücret bilgilerini mail adresine iletirmisiniz?

  • Merhaba Defne Hanım

   Lazer ile sivilce tedavisi ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 46. Sivilce izleri icin fiyat bilgisi istiyorum mailine gonderirseniz sevinirim

  • Merhaba Yağmur Hanım
   Lazerle sivilce izi tedavisi fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Sağlıklı günler dileriz….

 47. fiyatlar hakkında bilgi verebilir misiniz. sivilce izi franksiyonel lazer icin

  • Merhaba İsa bey
   Lazer ile sivilce tedavisi ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 48. Merhabalar, benim adım Ozan; cilt lekeleri ve sivilce izleri konusunda hem bende, hem de annemde
  sorunlar var. Seans ücretleriyle ilgili bilgileri mail adresime atabilirseniz, çok mutlu oluruz. İyi günler!

  • Merhaba Ozan Bey

   Sivilce izleri ve cilt lekeleri ile ilgili kliniğimde farklı tedavi alternatifleri bulunmaktadır. Muayene sırasında sizlerin de istekleri ve beklentileri doğrultusunda hangi işlem için uygun olduğunuza karar verebiliriz.

   Lazer ile sivilce tedavisi ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 49. FİYETİ NEDİR MAİL ADRESIME ATARMISINIZ ?

  • Merhaba Aziz Bey

   Lazer ile sivilce tedavisi ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 50. sivilce lazer tedavisi hakkında Fiyat bilgilendirmesi istiyorum.

  • Merhaba Burçin Hanım
   Lazerle sivilce tedavisi hakkında ki fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   sağlıkla kalın…

 51. Tek seanslık sivilce izi icin lazer tedavisinin ücretini öğrenebilir miyim ?

  • Merhaba Merve Hanım

   Tek seanslık sivilce izi tedavisi ücret bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba Aysun Hanım

   Lazer ile sivilce tedavisi ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 52. Merhaba
  Sivilce izleri çökükler için lazer fiyat gönderebilirmisiniz

  • Merhaba Dilek Hanım

   Lazer ile sivilce tedavisi ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 53. Lazer ile sivilce tedavisi ortalama fiyat bilgisi mail adresime gönderirmisiniz

  • Merhaba Ömer Bey

   Lazerle ile sivilce tedavisi fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Sağlıklı günler dileriz.

 54. lazerle sivilce izi tedavisi için fiyat alabilir miyim

  • Merhaba Nur Hanım

   Lazer ile sivilce tedavisi ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 55. merabalar sivilce izleri tedavisi için ücretlendirme konusunda beni de bilgilendirirseniz çok sevinirim.

  • Merhaba Züleyha Hanım

   Sivilce izleri ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   Sağlıklı günler dilerim.

 56. merhaba tedavi için fiyat lisesi alabilirmiyim ve muayene esnasında sakallarımı kesmek zorundamıyım

  • Merhaba Hakan Bey

   Kliniğimde sivilce tedavisi ile ilgili farklı tedavi alternatifleri bulunmaktadır. Fraksiyonel lazer, kimyasal peeling, prp, dermaroller vs.. bunlardan yalnızca birkaçıdır.
   Özellikle fraksiyonel lazer işleminin sonucunundan hastalarım son derece memnundur.
   Muayene sırasında sizlerin de istekleri ve beklentileri doğrultusunda hangi işlem için uygun olduğunuza karar verebiliriz.
   Sağlıklı günler dileriz.

 57. Sivilce izleri için lazer tedavisi ücretlerini mail atabilir misiniz ?

  • Merhaba Gülçay Hanım
   Kliniğimde sivilce tedavisi ile ilgili farklı tedavi alternatifleri bulunmaktadır. Fraksiyonel lazer, kimyasal peeling, prp, dermaroller vs.. bunlardan yalnızca birkaçıdır.
   Özellikle fraksiyonel lazer işleminin sonucunundan hastalarım son derece memnundur.
   Sizin için hangisinin uygun olduğuna ancak muayeneden sonra karar verebiliriz.
   Franksiyonel lazerle ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Sağlıklı günler dilerim.

 58. lazerle sivilce izi tedavisi için fiyat alabilir miyim??

  • Merhaba Fatih Bey

   Lazer ile sivilce tedavisi ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 59. Merhabalar yanagimda sivilce izlerim var tedavi icin fiyat alabilir miyim? Mail adresime gonderirseniz sevinirim.

 60. Merhaba sivilce izi tedavisi için ortalama fiyatı mail atarmısınız adresime.

  • Merhaba Kübra Hanım

   Sivilce izi ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   Sağlıklı günler dileriz.

  • Merhaba Muharrem Bey

   Sivilce izleriyle ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   İyi günler dileriz.

  • Merhaba Mehmet Bey
   Sivilce izi tedavisiyle ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   iyi günler dileriz.

 61. Tum bu akne izi gecirme uygulamalarinin fiyatlarini ogrenebilirmiyim ?

  • Merhaba Berfin Hanım
   Akne izleriyle ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dilerim.

 62. Merhabalar lazerle akne tedavisi için ücret ile ilgili bilgileri mail adresime atabilirmisiniz ?

  • Merhaba Tolga Bey
   Lazer ile sivilce izi tedavisi ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 63. Fiyatlamaları mail adresime atabilir misiniz. Teşekkürler.

  • Merhaba Oğuzcan bey

   Lazerle sivilce tedavisi ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 64. merhaba benim yüzümde sivilce izleri var ve çukurluklar bana seans fiyatı verirmisinz? yani sivilce de var bende şuan bunu da belrteyim.

  • Merhaba Ceren Hanım

   Sivilce izleri için farklı tedavi alternatifleri mevcuttur. Muayene sırasında yapılacak değerlendirmelere göre hangi işlem için uygun olduğunuza karar verebiliriz.
   Lazer ile sivilce tedavisi ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba Arife Hanım

   Lazer ile sivilce tedavisi ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 65. Merhaba sivilce izi icin fiyat alabilirmiyim? Mail adresime.

  • Merhaba Kadir Bey
   Sivilce izi ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Sağlıklı günler dilerim.

 66. Merbaha, sivilce izi seans ücreti hakkında bilgi alabilir miyim ?

  • Merhaba Yağız Bey

   Sivilce izi tedavisi ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 67. Merhaba 21 yasindayim sivilce izlerim ve aktif olan sivilceleriim var mailime fiyat bilgisi gonderirmisiniz ve ilk muayene ücretlimi ?

  • Merhaba Ebru Hanım

   Kliniğimde sivilce tedavisi ile ilgili farklı tedavi alternatifleri bulunmaktadır. Fraksiyonel lazer, kimyasal peeling, prp, dermaroller vs.. bunlardan yalnızca birkaçıdır.
   Özellikle fraksiyonel lazer işleminin sonucunundan hastalarım son derece memnundur. Fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Sağlıklı günler dilerim.

 68. Fiyat bilgisi alabilir miyim? sivilce lekeleri için

  • Merhabalar

   Lazer ile sivilce izi tedavisi ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba Mehmed Bey
   Sivilce izi tedavisiyle ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

 69. Merhabalar tüm yüzüme leke tedavisi yaptırmak istiyorum fiyatlar hakkında bilgilendirir misiniz

  • Merhaba Büşra Hanım
   Leke tedavilerimizle ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle..

 70. Merhaba franksiyonel lazer tedavi seans ücretlerini öğrenebilir miyim

  • Merhaba Özlem Hanım
   Franksiyonel lazer tedavisiyle ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

 71. Merhaba Serkan Bey,
  Cildimin alt dokusunda patlamayan ama sancı veren sivilceler var. Ancak benim en çok rahatsız olduğum durum önceden sıktığım sivilcelerimin izleri. Beyaz tenli olduğum için bu izler mora çalan kırmızı renkte. Detaylı bilgi alabilir miyim? Kaç seansta çözülür ve ücreti ne kadar öğrenmek isterim.

  • Merhaba Merve Hanım

   Kliniğimde sivilce tedavisi ile ilgili farklı tedavi alternatifleri bulunmaktadır. Fraksiyonel lazer, kimyasal peeling, prp, dermaroller vs.. bunlardan yalnızca birkaçıdır.
   Özellikle fraksiyonel lazer işleminin sonucunundan hastalarım son derece memnundur.
   Ancak sizi muayene ettikten sonra diğer sorularınıza daha net cevap verebilirim.
   Görüşmek dileğiyle…

  • Merhaba Doğuş Bey
   Franksiyonel lazer uygulamasıyla ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

  • Merhaba Okan Bey
   Lazerle cilt tedavisi ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle….

 72. Merabalar ben yuzumdeki sivilce izleri ve cukurlari için lazer tedavi almak istiyorum da fiyatini ve nanasil olacagi hakinda bilgi veririmisiniz

  • Merhaba Serhat Bey
   Sivilce izleri için istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle..

  • Merhaba Emrecan Bey
   Lazer tedavisi ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

Soru ve Görüşleriniz İçin

Name*

Email* (never published)

Website


*

* Bu sitenin içeriği, estetik cerrahi ve medikal estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcılar için hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.