X
KAMPANYA

Jinekomasti Tedavisi

Jinekomasti Kaderiniz Olmasın: İzsiz Jinekomasti Tedavisi

Jinekomasti sebebi ne olursa olsun, doğal olarak bir erkeğin psikolojisini olumsuz yönde etkileyen, devamlı kafasını kurcalayıp rahatsız eden bir durumdur. Bu durum nedeniyle plajlara gidemeyen, spor salonlarında rahatça egzersiz yapamayan, sosyal ortamlarda, arkadaşlar arasında sıkıntı yaşayan, hatta özgüven problemi yüzünden cinsel hayatıyla ilgili çekinceleri olan kişi sayısı oldukça fazladır. Bu kimseler çoğu zaman kıyafet seçerken özgürce hareket edemezler, arkadaş ortamlarında alay konusu olmaktan muzdarip olurlar. Maalesef bu bireylerin pek çoğu bu sıkıntılı durumun estetik plastik cerrahi uzmanları tarafından kolaylıkla düzeltilebileceğinden habersizdir.

Jinekomasti bir hastalık mıdır ?

Jinekomastiyi biz 3 temel gruba ayırıyoruz. “Patolojik jinekomasti” olarak tanımladığımız bir grupta, jinekomasti problemi birtakım hastalıkların (karaciğer tümörleri, karaciğer yetmezlikleri, testis tümörleri, hipofiz adenomları vs), bazı ilaçların (cimetidine vs) yada madde bağımlılıklarının (alkol, mariuana vs) sonucunda ortaya çıkmaktadır. “Fizyolojik jinekomasti”  olarak tanımladığımız grupta ise, yenidoğan, ergenlik ve yaşlılık dönemlerinde vücuttaki erkeklik hormonu düzeyi azalması yada östrojen düzeyi artışına bağlı olarak ortaya çıkan jinekomasti tarif edilmektedir. En sık gördüğümüz ve sebebi tam olarak bilinemeyen ancak hormon-reseptör mekanizmalarındaki bir bozukluk olduğu tahmin edilen jinekomasti grubunu ise “idyopatik jinekomasti” olarak adlandırmaktayız.  Bir jinekomasti hastası bize başvurduğunda, hikaye ve tetkiklerden yola çıkarak “patolojik jinekomasti” nin ekarte edilmesi önem taşır.

Hangi incelemeler Jinekomasti tedavisi yapılacak hasta için gereklidir?

Göğüslerinde büyüme şikâyeti ile bizlere başvuran bir jinekomasti hastasında ayrıntılı bir hikaye alınıp fizik muayene yapıldıktan sonra, hastanın yukarıda belirttiğimiz hangi gruba girdiği büyük oranda tespit edilmiş olur. Bundan sonraki aşamada ise göğüslerin bir ultrasonografik incelemesi ve altta yatan bir patoloji olduğu düşünülüyor ise buna yönelik kan tetkikleri ve görüntüleme yöntemlerine başvurularak durum netleştirilir. Ancak vakaların çok büyük bir kısmında sebebin idyopatik jinekomasti (%60-70) olması nedeniyle ultrasonografi ve operasyona yönelik kan tetkikleri dışında bir tarama programına gerek kalmamaktadır.

Jinekomasti tedavisi  nasıl yapılır ?

Sosyal yaşamınızda, günlük aktivitelerinizde, gardırobunuza giysi seçerken yaşadığınız kaygıda, özel hayatınızda ve sex hayatınızda büyük bir etkisi olan jinekomasti (erkeklerde göğüs büyümesi), günümüzde estetik cerrahi uygulamalarıyla sandığınızda çok daha kolay çözülebilen bir problemdir. Kendinizi daha iyi hissetmek, özgüveninizi tekrar kazanmak için tek yapmanız gereken sorunun çözümü için bir adım atmak ve deneyimli bir estetik cerrahi uzmanıyla görüşmek.

Sebebe yönelik incelemeler yapıldıktan sonra tedavi aşamasına geçilir ki, bugün için jinekomastinin cerrahi yöntemler dışında bilinen etkin bir tedavisi yoktur. Yani sebep ne olursa olsun jinekomasti cerrahi yöntemlerle tedavi edilir. Kullanılacak olan cerrahi tedavi yöntemi jinekomastinin derecesine ve tipine göre farklılık gösterir. İleri evre Jinekomasti ameliyatlarında dahi sadece liposuction veya lazer liposuction hiç iz bırakmadan çok başarılı sonuçlar elde ettiğimizi hatırlattıktan sonra sıklıkla kullanılan 3 temel tedavi yönteminden bahsedebiliriz.

1-Eksizyonel (doku çıkarılması) yöntemler: Bu yöntemde meme başının etrafındaki koyu bölge sınırından yapılacak yarım ay şeklindeki bir kesiden girilerek fazlalık olan meme dokusu alınmakta, gerektiğinde deri parçasıda çıkarılabilmektedir. Özellikle meme dokusundan zengin olan sert doku tipindeki jinekomastilerde tercih edilen bir yöntemdir. En önemli dezavantajı, meme başının etrafında belirsiz bir iz bırakmasıdır ve iyileşme sürecinin uzun olmasıdır. Çok nadiren tercih edilmesi gereken bir yöntemdir.

2-Liposuction (yağ emme): Bu yöntemde fazlalık olan meme dokusu sadece 1-2mm lik kesilerden doku içine sokulan ince borular yardımıyla boşaltılır. Daha çok yağ dokusundan zengin tipteki memelerde etkin bir yöntemdir ancak günümüzde ultrasonik ve lazer liposuction yöntemleri ile ve özel kanüller tercih geliştirerek, her türlü meme dokusunda bu yöntemi rahatlıkla ve çok yüksek başarı oranları ile kullanmaktayım. Yöntemin en önemli avantajı sadece milimetrik boyutta kimsenin fark edemeyeceği iz bırakması ve fazla cilt dokusunun kendini toplamasını sağlamasıdır. İşlem lokal anestezi altında ve hasta yarı uyur durumdayken gerçekleştirilir ve hastanede yatış gerektirmez, iyileşme süreci çok daha konforlu ve kısadır. Kullandığım özel kanüller sayesinde diğer yöntemlere gerek kalmadan Jinekomasti ameliyatlarının tamamında sadece liposakşın ile çok başarılı sonuçlar elde ettiğimi tekrar hatırlatmak isterim.

3-Liposakşın ve eksizyonel yöntemin birlikte kullanılması: Bazen sınırlı sayıda hastada heriki yöntemi birlikte kullanmamız gerekmektedir. Özellikle ileri derecede sarkmış göğüslerde ve ileri yaştaki hastalarda tek başına liposakşın yetersiz kalabilir. Bu hastalarda jinekomasti tedavisi için 2 yöntemin birlikte kullanılması daha iyi sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Jinekomasti ameliyatı sonrası iyileşme süreci nasıldır?

Yukarıda belirttiğim üzere, jinekomasti tedavisi için neredeyse hastaların tamamında liposakşın lazer liposakşın yöntemini tercih ediyorum. Dolayısıyla liposuction sonrası iyileşme sürecinden bahsetmek yerinde olacaktır. İşlemden birkaç saat sonra göğüs bölgenizde sıkı bir elastiki atlet ile birlikte sizi evinize gönderiyoruz, normal günlük yaşantınıza dair herhangibir kısıtlama getirmiyoruz. Çoğu hastamın işlemden sonraki gün işine başlayabildiğini özellikle vurgulamak isterim. Tabiki ilk bir hafta içinde hafif morluklar ve biraz şişlik olabileceğini hatırlatmakta fayda var. İşlemden 7 gün sonra sizi kontrole çağırıyoruz ve pansumanlarınızı gözden geçirerek, 3-4 hafta daha elastiki bir atlet kullanmanızı öneriyoruz. Sauna ve buhar banyolarından, yüzme, barfiks gibi egzersizlerden 2 hafta süreyle uzak durmanızı istiyoruz. Bir hafta sonunda şişliklerinizin %70i, bir ayın sonunda şişliklerinizin %90 ı ortadan kalkmış olacak, ancak sonucun tam olarak ortaya çıkması için yaklaşık 3 aylık bir süreç gerekecektir, bu dönemde tüm şişlikler inecek, deri kendini toplayacak ve göğüsleriniz normal bir erkek memesi görünümüne kavuşacaktır.

Bu aşamadan sonra artık kıyafet seçimindeki problemler, arkadaşlar arasında alay konusu olmak veya cinsel hayatla ilgili kaygı duymak gibi sıkıntıların tamamından kurtulmuş olacaksınız hemde neredeyse geride hiçbir iz bırakmadan:)

87 Responses to Jinekomasti Tedavisi

 1. İyi akşamlar doktor bey,23 yaşındayım,orta derecede jinekomasti problemim var ve danıştığım doktorlar ameliyat olmamı önerdiler,İstanbul Avrupa yakasındayım,sizden bu konuda özellikle gün ve fiyat konusunda bilgi istiyorum,şimdiden teşekkür ederim

  • Jinekomasti operasyonu hakkında gerekli bilgilendirme mail adresiniz üzerinden yapılmıştır.

 2. Merhaba,
  47 yaşındayım. Ergenlik yaşımdan buyana var olan jinekomasti problemim var. Bu zamana kadar da hiç bir dr a gidemedim. Tedavi ve fiyat noktasında bilgi verebilirmisiniz. Teşekkürler

 3. meme küçültme ameliyatının fiyatı nedir acaba.sordugum yerlerde 3500 Lira dediler pahalı geldi.sizdende öğrenmek istiyorum.şimdiden tslk

  • Murrat bey, jinekomasti tedavisi hakkında bilgilendirme maili adresinize gönderilmiştir.

 4. merhaba 20 yasındayım benimde Jinekomasti proglemim var görünümün iyi olacagına garanti veriyormusunuz bu bir,,ikincisi de fiyat aralıgı nedir iyi çalışmalar kolay gelsin..:)

 5. merhabalar 17 yaşında 83 kilo 1.83cm boyunda bir lise öğrenciyim sorunum küçük yaşlardan beri göğüslerimin büyük olması ne kadar spor yapsamda rejim yapsamda göğüslerimi eritemiyorum ve ne kadar araştırsamda bu hastalığım yalancımı gerçek jinekomastimi bilemiyorum arkadaşlarımla beraber denize gitmek yada ne biliyim atlet olamdan kısa kollu tişört giymek benim için utanç verici olmaya başladı çünkü göğüslerim bariz şekilde ortada.bu mailden sonra lütfen geri dönün dödüğünüz an resim atacağım teşekkürler.

  • Merhaba Yusuf,

   Tarif ettiğin durum büyük ihtimalle bir jinekomasti. Jinekomasti tedavisiyle ilgili yazılarımı okuyabilirsen, tedavinin aslında çok basit olduğunu göreceksin, bu durumdan kurtulman elbette mümkün, 1 saatlik bir operasyonla normal göğüs görüntüsüne kavuşabilirsin. Daha detaylı bilgi ve vaka örneklerinin fotğraflarını görmek için için asistan arkadaşlarıma ulaşarak randevu talep edebilirsin.

   Saygılarımla

   • merhabalar serkan bey bana muayne nizin iletişim bilgilerini mail olarak bilririrseniz sevinirim.

    • iletişim bilgilerimiz mail adresinize gönderilmiştir.

 6. 17 yaşında 183cm 68 kiloyum tshirt giyemiyecek şekilde ortada göğüslerim ne kadar kas yapsamda uç ve orta kısımlarının şekli düzelmiyor ve belli bir fazla şişiklik ve yağ var orda fiyat ve iz olurmu onu merak ediyorum

 7. 17 yaşındayım 105 kiloyum 175 boyum var. Bilgisayar bağımlılığı yüzünden sürekli kilo aldım yaklaşık 120 kiloya kadar çıkmıştım. Şuan kendimi toparlamaya başladım ancak göğsümdeki sarkıklıkları bi türlü anlamadım. Sağ göğsüm sol göğsüme göre birazdaha iri ve sarkık. ikiside sarkık ancak sağ göğsüm daha kötü durumda. Sizlere nasıl ulaşabilirim. Mail adresimden bana ulaşabilirseniz sevinirim. Sizlere kendime ait bir takım fotoğraflar atmak istiyorum…Bende bu oluşan göğüs sarkıklığı yağdan ve fazla kilodanmı? yoksa ergenlikten mi kendime bi türlü yanıt veremiyorum.

 8. İyi günler doktor bey. Ben 16 yaşında 1.80 boyunda 88 kg ım. Göğüslerim t-shirt giyince ortaya çıkmakta ve bu beni rahatsız etmekte. Göğüsümü ellediğimde, bastırdığımda acı veya bir sertlik yok ama yumuşak ve ikiside büyük. Sarkmasa bile yeni çıkan kız göğüsü gibiler Uçlarının halkası normalden büyük ve ucu içine kaçmakta bazen. Şimdi sorum ben jinekomastimiyim veya kiloya mı bağlı eğer jinekomastiysem fiyatlar ne kadar ?

 9. Çok teşekkür ederim bana yardımcı oldunuz. Fakat ortalama olarak fiyatlar nedir çünkü tedavi olmayı düşünüyorum bunun hem bana hem siteyi ziyaret edenlerede yardımcı olacağını umuyorum ve indirim gibi bir durum söz konusumudur? Şimdiden teşekkürler iyi günler.

  • Ahmet bey 0507 651 3537 veya 0216 565 2211 den iletişime geçebilirsiniz

 10. Merhaba direk konuya giriyorum 20 yasindayim bende jinecomasti magduruyum hem memem hemde meme dokum buyuk sisip iniyor yani meme dokusu..:) sizden fiyat almak istiyorum ortalama ne kadara geliyor diye cunku 5 bin lira ve yukarisi kafasina gore fiyat verenler var..:)

  • Merhabalar Semih,

   Jinekomastide kullanılan yöntem, tercih edilen hastane, jinekomastinin derecesi vb gibi pekçok faktör ücretlendirmeyi etkiler. Tıbbi işlemlerde her hasta farklıdır, dolayısıyla bir marketten yiyecek alır gibi sabit ücretler beklemek çok mantıklı değildir diye düşünüyorum. Burada önemli olan konusuna hakim, başarılı ve güvenebileceğiniz bir hekim seçmek, ondan sonra fiyat kısmını düşünmek şeklinde hareket etmek olacaktır.
   Görüşme ve muayene ve vaka örnekleri görmek için 0507 651 35 37 den Ayşegül hanım ile görüşebilirsiniz

   Saygılarımla

 11. merhaba 23 yaşında 182 boyunda 115 kiloyum vucudum çok sarkık değil benim kilomda olan arkadaşlarıma göre çok daha iyi durumda fakat daha küçük yaşlarda daha zayıf olduğum zanlardada hep aynı problemi yaşıyordum göğüs uçlarım normalden farklı ve bazen sertlşeip çok rahatsız edici duruyorlar tişört giyince çok belli oluyor bunun sebebi nedir ?

  • Merhaba Furkan,

   Çok büyük bir ihtimalle Jinekomasti olarak tanımladığımız durum söz konusu, web sitemdeki makalelerden detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki numaralardan muayene randevusu talep edebilirsiniz. Muayenelerimiz ücretsizdir.

   İyi günler dilerim.

 12. Merhaba hemen konuya girmek istiyorum yaş 15 kg 68 boy 173 göğüslerim bazı kızlardan bile büyük bu beni çok rahatsız ediyorum tişört giyemiyorum yazın hırkayla dolaşıyorum 8. sınıftan beri bu dertle uğraşıyorum arkadaşların alay etmesi çok rahatsızlık veriyor şuan lise3 gidiyorum hırkayla gezmekten bıktım

  • Merhabalar Anıl bahsettiğin problem 1 saatlik operasyonla çözülür, aynı gün hastaneden çıkarsınız ve ertesi gün normal yaşama dönebilirsiniz. Jinekomastinin tek çözümü cerrahidir, üzerinizde bu kadar stres oluşturan bu durumu daha fazla devam ettirmeniz bence gereksiz.

 13. Merhaba, Jinekomasti ameliyatı ücreti nedir + hangi tekniği uyguluyorsunuz ve öncesi sonrası resimleri paylaşabilir misiniz.

  • Merhabalar Ömer bey,

   Jinekomasti operasyonunda hastalarımın %90 ında sadece Liposakşın ve Lazer Liposakşın tekniklerini kullanırım, ancak %10 luk bir hasta grubunda liposakşına doku eksizyonu eklemek gerekebilir. Çok ileri evre ve yaşlı hastalarda bu gereklilikten bahsedebiliriz. Dolayısıyla hiç iz bırakmadan sizi jinekomasti görünümünden kurtarmış oluruz.

   Kendimize ait özel dizayn kanüllerle mükemmel sonuçlar elde edildiğini sizinle paylaşmak isterim. Hasta haklarına olan bağlılığımız nedeniyle mail ile sizinle öncesi sonrası fotolarını malesef paylaşamıyorum. Ancak muayene sırasında yüzlerce hastanın önce-sonra fotoları sizinle paylaşılacaktır.

   Kullanılacak tekniğe ve tercih edeceğiniz hastaneye göre (Özel Göztepe, Acıbadem Ataşehir, Florance Nigthingale Kızıltoprak) ücretlendirme değişmektedir. Ücret bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   Muayene randevusu için 0507 651 3537 ve 0216 565 2211 den Ayşegül hanımla irtibata geçebilirsiniz.

   İyi günler dilerim.

 14. SELAMLAR. YAŞIM 26. GÖGÜS YAĞLARINDAN SPOR YAPARAK KURTULAMADIM. AMELİYAT İÇİN ORTALAMA FİYAT BİLGİSİ İSİTYORUM. TEŞEKKÜR EDERİM.

  • Merhaba Yusuf bey
   Fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 15. MERHABA HOCAM 6 AY ÖNCE GÖĞÜSLERİMDE BÜYÜME OLDUĞUNU FARK ETTİM VE BU BENİ ÇOK RAHATSIZ ETMEYE BAŞLADI BİR ENDOKRONOLOJI UZMANINA MUAYENE OLDUM ÇEKİLEN USG DE MEME YAĞ DOKULARINDA BÜYÜME OLDUĞU SÖYLENDİ AMELİYAT OLMAK İSTİYORUM FİYAT ARALIĞI KONUSUNDA BİLGİLERİNİZİ RİCA EDERİM. TEŞEKKÜRLER

  • Adnan bey merhaba
   Fiyat bilgilendirmesi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dilerim…

 16. Hocam ben sizden randevu aldım ama kaza geçirdim gelemedim . Unv. Okuduğum hastanede bir anlık kararla oldum, 5. Hafta bitti düzelme var ama sağ göguste hafif bir şişlik var . Ve deri bazen burusuk oluyor bu deri kendini ne zaman topluyacak yada görmeniz mi gerek . Makalede 3-6 ay toparlanma demissiniz ama hala içimde bir ürperti var acaba olmadı mı diye . Yardımcı olursanız sevinirim .

  • Merhaba Kadir bey
   Öncelikle geçmiş olsun. Genel olarak ben hastalarıma ameliyat sonrası 4 hafta kadar korse kullanmalarını öneririm. İşlem sonrası 3-6 ay kadar ödemlerin tam olarak geçmesi,derinin kendini toparlaması için beklemelerini tavsiye ederim.
   Bu zaman bitiminde hala aynı şikayetiniz devam ediyor ise doktorunuza danışın derim. Benim yardımcı olmamı isterseniz dilediğiniz zaman muayene randevusu alabilirsiniz.
   Sağlıklı günler dilerim.

 17. Merhaba Hocam, ergenlik dönemimden beri göğüs büyüklüğü problemim var. Yaşım 29, ameliyat için fiyat bilgisi rica edecektim.

  • Merhaba
   Jinekomasti fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 18. Hocam merhabalar 19 yaşındayım istanbul anadolu yakasında oturuyorum 1.75 boy 69 kiloyum ve en kısa zamanda ameliyat olmayı düşünüyorum. Lütfen fiyat bilgilendirmesi yapar mısınız mail adresime?

  • Merhaba
   Jinekomasti ameliyatı fiyat bilgilendirmesi mail adresinize gönderilmiştir.

 19. Hocam ameliyat fiyati ne kadar bilgilendirir misiniz

  • Merhaba
   Jinekomasti ameliyatı fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 20. Hocam merhabalar bu ameliyatı olmak istiyorum yaşım 19 lakin mail adresime fiyat bilgilendirmesini atarmısınız?

  • Merhaba
   Jinekomasti fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 21. Merhabalar hocam. Bende 20 yaşındayım ve bu ameliyatı olmak istiyorum, bariz belli. Fiyat bilgilendirmesini mail adresime gönderebilir misiniz? Gün içerisinde randevu almak için arayacağım

  • Merhabalar Samet,

   Jinekomastinin derecesine, uygulanacak olan yönteme ve sizin hastane tercihinize bağlı olarak tedavi ücreti değişmektedir.
   Kesin fiyat bilgisi muayene sonrasında verilecektir.

   Görüşmek üzere sevgi ve saygılarımızla.

 22. Merhabalar..

  Jinekomasti sorunu ile karşı karşıyayım.Gebze de ikamet etmekteyim..Amaliyat ücretleri yaklaşık hangi değerler arasındadır bilgi verebilir misiniz

  • Merhabalar Volkan,

   Jinekomasti tedavi ücreti jinekomastinin derecesine, kullanılacak yönteme ve tercih edeceğiniz hastaneye göre değişmektedir. Bu sebeple sizi muayene etmeden kesin ücret bilgisi veremiyoruz ancak mail adresinize en düşük ücret bilgisi gönderilmiştir. Muayene sonrasında sizin için uygun olan tedavi şekli ve kesin ücret bilgisi tarafınıza iletilecektir.

   Muayene randevusu için aşağıda bulunan telefon numaralarından asistan arkadaşlarıma ulaşabilirsiniz.

   İyi günler dileriz

 23. merhaba jinekomasti ameliyatı fiyatı hakkında bilgi alabilirmiyim birde ameliyat olduktan sonra normal yaşantıma ne zaman döne bilirim teşekkürler

  • Merhaba Doğan
   Çoğu hastamın jinekomasti tedavisi sonrası ertesi gün işine başlayabildiğini özellikle vurgulamak isterim. Bununla beraber ilk bir hafta içinde hafif morluklar ve biraz şişlik olabileceğini hatırlatmakta fayda var 🙂 Ameliyatınızın 1. haftasında şişliklerinizin %70’i ortadan kalkmış olacaktır.
   Fiyat bilgilendirmesi mail adresinize gönderilmiştir.

 24. Merhaba doktor bey.40 yaşındayım son bi kaç yıldır mememde aşağıya doğru sarkma ve yaģlanma başladı.rahatsızlık vermeye başladı..kilolu degilim..nasıl bir müdahaleyle düzeltilebilir..fiyat ne acabs teşekkür ederim..

  • Merhaba Mehmet bey
   Meme sarkması ve yağlanması için liposuction, lazer lipoliz gibi işlemlerin sonucundan hastalarım son derece memnundur. Sizleri muayene ederek hangi işlemden daha yarar görebileceğinize karar verebiliriz.
   Fiyat bilgilendirmesi mail adresinize gönderilmiştir.

 25. Hocam merhaba,
  jinekomasti ameliyatı fiyatı hakkında bilgi alabilir miyim?
  iyi çalışmalar

  • Merhaba
   Jinekomasti ameliyatı ortalama ücret bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 26. Hocam merhaba

  sol göğsümde 2.5 cm sağ göğsümde 1.5 cm lik kitleler var. ve 11-12 yaşlarımdan bu yana öylece duruyorlar.. yaşım 34, şu operasyo için önceliğim ücret, tabiki ön muayeneden sonra fiyat verirsiniz ama ben bursada yaşıyorum. nedir ne değildir kısa bir bilgi verebilirmisiniz. yukarıdaki maillerde benzer sorulara maille dönüş yaptığınızı okuduğum için yazıyorum, kusura bakmayın. iyi çalışmalar

  • Merhaba
   Jinekomasti uygulaması ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 27. Arkadaşlar!! jinokomasti ameliyatı olmayı düşünüyorsanız, kesinlikle Serkan hocayı tavsiye ederim. Hem psikolojimi düzeltti hem de istediğim kıyafetleri alıp giyebiliyorum, şimdi rahatlıkla askere gidebilirim artık 🙂

 28. Meraba doktor bey ben 26 yasindayim istanbulda ovrenciyi kendim yabanciyim 15 yasimdan beri jinekomastim var ameliyat yaptirmayi dusunyorum bi yardimci olurmusunuz bana yane fiyat konusunda bide bilgi konusunda sizden haber bekliyrm

  • Merhaba
   Jinekomasti ameliyatı ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 29. Hocam ben trans erkegim. Henüz kimlik pembe. Bu durumda jinakomasti ameliyatı olma imkanim var mi ? Var ise mahkeme kararı gibi belgeler istiyor musunuz ?

  • Merhaba
   Jinekomasti ameliyatı olmanız için hiçbir sakınca yoktur. Herhangi bir belgeye de gerekmez.

 30. merhaba. ben 5 ay önce mide küçültme ameliyatı oldum. yaklaşık 40 kilo verdim. ancak göğüslerim küçülmedi. şuan bu ameliyatı olabilir miyim, yoksa biraz daha beklemeli miyim? ve en önemlisi ortalama fiyatlar ne kadar?

  • Merhaba

   Öncelikle geçmiş olsun. 5 ay önce mide küçültme operasyonu almış olmanız Jinekomasti operasyonu için herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir.
   Ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 31. Merhaba 26 yasinda ve 1.96m boyundayım. Gecen yıl 4 ay icinde 40 kilo vererek 145 kilodan 105 kiloya düştüm. Göğüslerimde belirginleşme oldu. Ameliyat olmayı düşünüyorum. Ameliyat ile ilgili fiyat,prosedür ve iletişim bilgileriniz hakkında bir mailinizi bekliyorum.Teşekkürler.

  • Merhaba Gökhan bey

   Jinekomasti hakkında genel bilgilendirme mail adresinize gönderilmiştir.

 32. merhaba 20 yasindayim orta derecede jinekomasti yim. lazer tedavisiyle ortalama kac paraya ameliyat olabilirim ?

  • Merhaba Sergen Bey
   Jinekomasti ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Sağlıklı günler dileriz..

 33. jinekomasti ameliyatlarının ortalama fiyatları nedir

  • Merhaba Ozan Bey
   Jinekomasti ameliyatı ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   sağlıkla kalın….

 34. Hocam merhabalar,
  Ergenlik yaşlarımdan beri bu sıkıntıyı çekmekteyim. Şu an 34 yaşındayım. Kilo vererek maalesef kurtulamadım. Daha önce herhangi bir araştırmaya girmedim ancak artık düzeltmek istiyorum.

  Yeteri kadar bilgi vermişsiniz ancak merak ettiğim konu ameliyat öncesi, ameliyat ve sonrasında kaç kere sizi ziyaret etmem gerekecek?

  Ayrıca fiyat bilgisi paylaşmanızı da rica ederim.

  Saygılarımla

  • Merhaba Emre Bey

   Jinekomasti ameliyatı sonrası 1 hafta kadar sonra kontrol amaçlı gelmeniz gerekir. Bunun dışında extra bir kontrole ihtiyaç duymayız.

   Ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 35. Üstad Merhabalar

  Jimekomasti ameliyatı için fiyat aralığı belirtebilirseniz çok sevinirim, en kısa sürede randevu alıp daha detaylı da konuşmak isterim. Kolay Gelsin

  • Merhaba Fırat Bey

   Jinekomasti uygulaması ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 36. Fiyat aralığı hakkinda bilgi verirseniz cok memnun olurum bu durumdan kurtulmak istiyorum artik yardımcı olursanız sevinirim

  • Merhaba Adem bey

   Jinekomasti uygulaması ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba Ömer Bey

   Jinekomasti operasyonu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 37. Fiyat aralığı ne şekilde bilgilendirirseniz sevinirim

  • Merhabalar

   Jinekomasti uygulaması ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 38. Jimekomasti ameliyatı için fiyat aralığı belirtebilirseniz çok sevinirim, en kısa sürede randevu alıp daha detaylı da konuşmak isterim. Kolay Gelsin

  • Merhaba Bayram Bey

   Jinekomasti uygulaması ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba Yağızhan Bey
   Jinekomasti ameliyatı ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Sağlıklı günler dilerim.

 39. Merhaba hocam benim jinekomasti sorunum var ve bu konu benim çok keyfimi kaçırıyor yardımınızı istiyorum avrupa yakasındayım fiyat listeniz var mı bu işlem ne kadar tutuyor?

  • Merhaba Hasan Bey
   Tedavisi olan şeyler için keyfinizi kaçırmayın, müsait olduğunuz bir gün asistanlarımdan randevu alıp gelebilirsiniz.
   Sizleri görüp muayene ettikten sonra konuyla ilgili detaylı bilgilendirme yapılacaktır.
   Ameliyat ile ilgili görüşmelerden muayene ücreti alınmamaktadır.
   Jinekomasti ameliyatı ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   Sağlıklı günler dilerim.

 40. Merhaba doktor bey, bende de jinekomasti sıkıntısı mevcut. Ücretsiz muayene olabildiğimizi iletmişsiniz doğru mudur ? Bir de fiyat bilgisi mail adresime alabilir miyim ? Akabinde randevu alarak muayeneye gelmek istiyorum. Teşekkürler

  • Merhaba Hakan Bey
   Kliniğimde ameliyat ile ilgili görüşmelerimizden muayene ücreti alınmamaktadır.
   Jinekomasti ameliyatı ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.Randevu talebinde bulunmak isterseniz asistanlarıma ulaşabilir,randevunuzu alabilirsiniz.
   İyi günler dilerim.

 41. merhabalar…

  jinekomasti operasyonu için fiyat konusunda bilgi alabilir miyim?

  • Merhaba Emre Bey

   Jinekomasti operasyonu fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 42. Merhabalar,

  Jinekomasti operasyonu için fiyat konusunda bilgi alabilir miyim?

  İyi Çalışmalar.

  • Merhaba Atakan Bey
   Jinekomasti ameliyatı ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle..

 43. İyi günler jinekomasti operasyonu için fiyat alabilir miyim

  • Merhaba Ali Bey
   Jinekomasti ameliyatı ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle….

Soru ve Görüşleriniz İçin

Name*

Email* (never published)

Website


*

* Bu sitenin içeriği, estetik cerrahi ve medikal estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcılar için hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.