X
KAMPANYA

Cerrahınızı Seçerken Dikkat ! – Draesthetic

Estetik operasyonlarda iyi bir sonuç elde etmek için dikkat etmeniz gerekenler

-Bu konuda en önemli nokta tabiki doktor seçimi ve doğal olarak ben size yaptıracağınız her estetik girişimde,  doktorunuzun mutlaka bir plastik cerrahi uzmanı olmasına özen gösterin diyorum. Maalesef günümüzde pek çok hekim  hatta bazen hekim olmayan kimselerin bile estetik cerrahi girişimleri yaptıklarını duyuyor ve görüyoruz. Olumsuz  sonuçlar yaşamamak ve pişman olmamak için bu konuda eğitim almış Plastik Cerrahlardan asla vazgeçmeyin ve  doktorunuzun Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olduğunu mutlaka teyit edin.

-Plastik Cerrahınızın eğitimi, uzmanlık seviyesi ve yaptığı işler ile ilgili olarak mutlaka bilgi edinin. Basın yayın organlarında  sıkça yer almanın tek başına iyi cerrah veya iyi hekim olmak anlamı taşımadığını unutmayın. Yazılı basın ve görsel medyada yer almayan pek çok Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahın yüksek hasta memnuniyeti oranlarıyla çalıştığını göz ardı etmeyin.

-Sizin beklentinizi tam olarak anlamaya çalışmayan ve her talebinizi ‘gerçekçi olmayanlar dahil’ çok basit – yaparız tarzında cevaplayan cerrahlara temkinli yaklaşın.

-Dijital ortamda yapılan simülasyonların sizi yanlış yönlendirebileceğini unutmayın. Canlı bir dokuda yapılacak uygulamaların sonuçlarının, bir takım programlar yardımıyla fotoğraflar üzerinde yapılan şekillendirmeler ile aynı olmasını beklemek benim kanaatimce doğru bir yaklaşım değil. Bunun yerine doktorunuzun daha önceden yapmış olduğu işleri görmenizi, dolayısıyla bir fikir sahibi olmanızı ve sizde yapılacak uygulamalar ve olası sonuçları hakkında bilgi edinerek karar vermenizi tavsiye ediyorum. Bu değerlendirmeler sonrasında dijital simülasyon isteyebilir ve sonuç hakkında tahmini fikir sahibi olabilirsiniz.

-Asla başkalarının yönlendirmesi ile bir estetik cerrahi girişimine karar vermeyin, kendi talepleriniz ve istekleriniz doğrultusunda ve siz istediğiniz için yapılacak girişimlerin uygun olacağını unutmayın.

4 Responses to Cerrahınızı Seçerken Dikkat ! – Draesthetic

 1. Merhaba,

  dudak ve yanak dolgusunu hyalaronon ile ne kadara yapiyorsunuz acaba?

  Saygilar

  Gülsinem Aslan

  • Merhabalar Gülsinem,

   Dudak ve yanak dolgusu ücretleri kullanılan dolguya göre değişmektedir. Dolgu uygulamaları hakkında ücret bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   Detaylı bilgi ve muayene için 0507 651 3537 ve 0216 565 2211 den kliniğime ulaşabilirsiniz.

   İyi günler dilerim.

 2. Merhabalar,
  Üst dudağım çok ince güldüğümde kayboluyor ve dudağımın tek tarafı daha aşağıda bu sebeple dudak dolgusu yaptırmak istiyorum . Bana uygun olan dudak estetiğimi yoksa dolgu mudur.

  Birde rica etsem bu işlemlerin ayrı ayrı bilgisini tarafımla paylaşabilir misiniz.
  Şimdiden teşekkürler.

  • Merhaba
   Kalıcı dudak dolgusu (Permalip) ve geçici dudak dolgusu bilgilendirmeleri web sitemde bulunan makalelerimde mevcuttur.
   Fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

Soru ve Görüşleriniz İçin

Name*

Email* (never published)

Website


*

* Bu sitenin içeriği, estetik cerrahi ve medikal estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcılar için hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.