X
KAMPANYA

Özgeçmişim – Serkan Yıldırım

Eylül 1973 te Ankara’da doğdu. 1990 senesinde Adana Fen Lisesinden mezun olarak Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde, tıp eğitimine başladı. 1996 senesinde Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu ve aynı sene girdiği Tıpta Uzmanlık Sınavında, başarılı bir sonuç elde ederek Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi eğitimi almaya hak kazandı. Ankara Numune Hastanesi 2. Plastik Cerrahi Kliniğinde başladığı asistanlık eğitimini, Şişli Etfal Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniğinde kısa bir süre devam ettirdikten sonra, Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniğinde tamamlayarak 2001 yılında Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı oldu ve aynı klinikte Başasistan olarak çalışmaya başladı. Bu dönemde mikrocerrahi alanında yoğun çalışmalarda bulundu.

2005 senesinde Almanya’da özellikle estetik meme cerrahisi ve vücut şekillendirme üzerine farklı tekniklerle ilgili bilgi ve becerisini artırmak için çalışma olanağı buldu. 2006 senesinde Birleşik Devletlerin Cleveland kentinde Case Western Üniversitesi ‘nde yüz estetiği, yüz germe teknikleri göz kapağı estetiği ve burun estetiği konularında bilgi ve deneyimini artırmak üzere klinik çalışmalarda bulundu.

Asistanlık döneminden itibaren Plastik Cerrahi literatürüne katkı sağlamak için yoğun bilimsel çalışmalar yapan ve özellikle mikrocerrahi-flep cerrahisi alanında pek çok ilke imza atan Dr. Serkan Yıldırım’ın bugüne kadar uluslararası hakemli dergilerde yayınlanmış 60 tan fazla makalesi bulunmaktadır. Bu makalelere 2011 yılı sonu itibariyle 200 den fazla atıfta bulunulmuştur. Çeşitli ulusal dergilerde yayınlanmış 14 adet araştırma yazısı mevcuttur. Ulusal ve uluslar arası toplantılarda davetli konuşmacı olarak yaptığı katkıların yanı sıra, bu toplantılarda 50 den fazla bildiri sunumu yapmıştır. Dr. Serkan Yıldırım halen uluslararası bilimsel arenada Plastik Cerrahi alanında en önemli dergi olarak kabul edilen “Plastic and Reconstructive Surgery” ‘de, akademik ortamda saygın bir görev olan hakemlik görevini sürdürmektedir. Bunun yanı sıra “Indian Journal of Cancer” dergisinde uluslar arası hakemlik çalışmalarına devam etmektedir.

2007 senesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bilim Dalı alanında Üniversite Doçenti unvan ve yetkisini alan Dr. Serkan Yıldırım, Türk Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneği, Estetik Plastik Cerrahi Derneği, Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği, Türk Yara Bakım ve Onarımı Derneği ve Çene ve Yüz Cerrahları Derneğinin asil üyesidir.
Dr. Serkan Yıldırım TUK tarafından yapılan değerlendirme sonucu 2011 senesinde El Cerrahisi yandal uzmanlığı, 2012 senesinde ise Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi yandal uzmanlığı ünvan ve yetkisini almaya hak kazanmıştır.
Dr. Serkan Yıldırım 2009 senesinden itibaren kendi kliniğinde Estetik Cerrahi ve Lazer Uygulamaları alanındaki çalışmalarına devam etmektedir.

13 Responses to Özgeçmişim – Serkan Yıldırım

 1. Merhaba,
  lazer estetik yapılıyor galiba çünkü telefonuma mesaj gelmiş. hangi makine ile yapılıyor ve fiyat aralığı nedir teşekkürler

  • Merhabalar Gülçin hanım,

   Kliniğimizde Alexandrite, Er-YAG ve Nd-YAG lazer cihazları bulunmaktadır. Lazer epilasyon işlemi için dünyanın en iyi alexandrite lazer sistemi olan Candela Gentlase Alexandrite ve Fotona Nd-YAG lazerleri kullanılmaktadır. Ücret bilgisi kıl yoğunluğu ve bölgeye göre belirlenmektedir, bu sebeple uzman estetisyenlerimiz tarafından ücretsiz ön inceleme ve deneme atışı yapılmaktadır.

   Aralık ayı sonuna kadar devam eden kampanyamızda ise koltuk altı lazer+genital lazer+cilt bakımı 350tl yerine sadece 199tl lik bir ücrete yapılmaktadır. Birkişi en fazla 3 adet bu kampanyadan faydalanabilmektedir.

   Detaylı bilgi için 0507 651 3537 ve 0216 565 2211 den kliniğimize ulaşabilirsiniz.

   Şimdiden iyi seneler dileriz.

 2. Merhaba Serkan bey.

  Geçici ve kalıcı dudak dolgusunun yakalaşık fiyatı nedir.Bilgilendirirseniz sevinirim.
  İyi günler,iyi çalışmalar.

  • Merhaba Ceren Hanım

   Geçici ve kalıcı dudak dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 3. Gecici ve permalip dudak dolgusu fiyatlari ve en yakin hangu tarihte randevu alabilirim acaba?

  • Merhaba Özge Hanım

   Permalip ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dileriz…

 4. Merhaba,
  lokal anestezi ile üst göz kapağı ameliyatınin ücretini rica ediyorum. Slm.

  • Merhaba

   Göz kapağı uygulaması ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 5. Penisimi uzatma ve kalınlaştırma ameliyatı için fiyat ne olur bilgi verir misiniz?

  • Merhaba Hüseyin Bey

   Penis uzatma ve kalınlaştırma işlemi ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 6. Merhaba,

  Yüzümde et beni olmayan çok sayıda minik minik benler var, tek seans olmayacağını biliyorum ancak bir seansta bir kaç bene işlem oluyor mu? Sahada aktif çalışıyorum herhangi bir yara vs oluyor muz? Muayane ücretiniz ve işlem ücretlerinizi öğrenebilirmiyim? Teşekkür ederim

 7. Merhaba,
  Burun dolgusu fiyatı ile ilgili bilgi alabilir miyim? Bir de kalıcılığı ne kadar sürüyor? Şimdiden teşekkürler.

  • Merhaba Melda Hanım
   Burun dolgusu ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

Soru ve Görüşleriniz İçin

Name*

Email* (never published)

Website


*

* Bu sitenin içeriği, estetik cerrahi ve medikal estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcılar için hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.