X
KAMPANYA

Estetik Burun Ameliyatı

estetik Burun ameliyatı

Yüzünüze Sihirli Bir Dokunuş: Estetik Burun Ameliyatı (Primer Rinoplasti)

Yüzümüz,  iletişimde bize kendimizi ifade etme ve karşı tarafın algısını olumlu yönde etkileyebilme imkanını sunan pek çok mimik ve ifade şekline sahiptir. Bu mimik ve ifadelerin yanı sıra yüzümüzdeki hatlar ve burun, dudak, göz gibi yapıların birbiriyle olan uyumları büyük önem taşır. Bu yapılar içerisinde şüphesiz hepsinin ayrı bir güzelliği vardır ve genelde yüzü bir bütün olarak değerlendirmek doğru yaklaşım olacaktır. Ancak bu yapılar içerisinde burun ayrı bir öneme sahiptir, yüzün belkide en önde olan organı olması ve yüz hatlarına kattığı anlam bütüncül estetik önemi sağlamaktadır. Burun estetiği yaptığımız pek çok hastamızda yüz ifadesinde nasıl olumlu bir değişimin, doğal güzelliğin ortaya çıktığını görmek açık bir şekilde bunu ispatlar.

İzsiz, morluksuz ve tamponsuz kapalı Estetik Burun Ameliyatı 

Günümüzde moda, kişisel imaj ve tasarım gibi neredeyse tüm alanlarda kişiye özel olma ilkesi aranmaktadır. Zira her insan farklı bir kişiliğe ve kişisel özelliklere sahiptir. Bu nedenle estetik cerrahi alanında da insanların yüzlerinin, mimiklerinin, hayat tarzlarının, gülümseyişlerinin ve onları farklı kılan diğer tüm özelliklerin gözlemlenerek kişiye özel çözümler sunulması önemlidir. Ben bir estetik cerrah olarak burun estetiği ameliyatları planlarken burundaki tüm anatomik birimleri, hastamın yüzündeki tüm yapıların birbiriyle uyumunu, sık kullandığı mimikleri gibi pekçok detayı gözetiyorum. Estetik burun ameliyatı için ortaya koyduğum en önemli farklılık ya da ayrıcalıklardan biri de hastamın burun-yüz yapısını ve bu işlemden beklentisini çok iyi anlamaya ve analiz etmeye yönelik bir muayene süreci planlamamdır. Benzer şekilde hastanın süreç hakkında ayrıntılı ve net bir biçimde bilgilendirilmesi gerektiğine de inanıyorum.

Dokuya saygılı teknikle izsiz tamponsuz morluksuz burun estetiği

Benim burun estetiği ameliyatları planlamasındaki temel felsefem doğal görünümlü estetik sonuçlar elde etmektir. Yani dışardan bakanlar çok güzel bir burnun var demeli ancak estetik ameliyat geçirildiğini anlamamalıdır, acaba estetikmi diye sorgulamalıdır. Bu yaklaşım gereği dokulara en az zarar verecek teknikle ve gerektiği kadar yeniden şekillendirme-düzeltme işlemleri yapmaktayım. Bu sayede burun estetiği sonrası oldukça önemli olan burun fonksiyonları korunmakta hatta düzeltilmektedir. Bu sebeple, geçmişte estetik burun ameliyatı olan hastalardan çok sık duyduğumuz, nefes alamamak veya koku alamamak gibi şikayetleri HİÇ duymayız. Diğer yandan dokuya mümkün olduğunca az zarar verilen bu yaklaşım ile estetik burun ameliyatı sonrası toparlanma süreci oldukça kısalmakta, şişlik ve morluk gibi olumsuz durumlar neredeyse HİÇ oluşmamaktadır. Sonuçta morluksuz, izsiz ve tamponsuz bir burun estetiği ameliyatıyla doğal güzelliği yakalamanızı sağlıyor bunu yaparkende burun fonksiyonlarınızı koruyor hatta iyileştiriyoruz.

Estetik burun ameliyatı için doktorumu nasıl seçmeliyim?

Her cerrahi müdahalede olduğu gibi burun estetiği operasyonu için doktor seçimi tabiî ki son derece önemlidir. Yeterli bilgi birikimi ve tecrübeye sahip Estetik Plastik Cerrahi Uzmanları tarafından burun estetiği ameliyatı yapılması kaçınılmaz bir gereklilikdir. Dolayısıyla Estetik Plastik cerrahi uzmanları dışındaki branşlar tarafından yapılan burun estetiği operasyonları sonrasında problem yaşanması ihtimali son derece yüksektir ve göz ardı edilmemelidir. Bu noktada diğer cerrahi müdahalelerden farklı olarak estetik cerrahi ameliyatları için, cerrahın estetik güzellik anlayışının da devreye girdiğini ve cerrahın estetik bakışının sonucu etkileyen önemli unsurlardan biri olduğunu kolayca söyleyebiliriz. Dolayısıyla cerrahınızın daha önceden yapmış olduğu işleri görmek size bu noktada mutlaka fikir verecektir.

Estetik burun ameliyatı sonrasında 5-7 gün içinde işinize dönebilirsiniz!

Burun estetiği ameliyatları sırasında kullandığım dokuya saygılı teknik sayesinde şişlik ve morlukların neredeyse hiç oluşmamasını sağladığımı söylemiştim. Dokulara enaz zarar veren bu yaklaşım sayesinde, kısa sürede burun üzerindeki son derece şık plastik alçıdan kurtulmakta ve çabucak iş hayatı ve sosyal yaşantınıza dönebilmektesiniz. Burun estetiği operasyonları sırasında vakalrın %80-90 inde tampon kullanmaya gerek kalmadığını burada rahatlıkla söyleyebilirim. Tamponsuz burun estetiği işlemine uygun olan burunlarda kendinden eriyen iç dikişler kullanılarak tampon görevi görmektedir. Tampon kullanılması kaçınılmaz olan ileri derecede problemli vakalarda ise 3 ile 5 gün içerisinde son derece kolay ve ağrısız bir şekilde tampon burundan alınmaktadır. Genelde hastalarımızın korkulu rüyası haline gelen tampon kullanımı aslında geçmişe göre son derece konforlu bir uygulamadır. Genellikle içinden rahatça nefes alınabilen tek parça silikon tamponlar kullanılmakta ve bu tamponlar hastaya hiçbir sıkıntı yaratmamaktadır. Estetik burun ameliyatı sonrası eğer açık burun estetiği yapılmışsa  5. günde dikişler ve kullanılmışsa tampon alınmış olacağından işe dönmek açısından tıbbi bir engel bulunmamaktadır. Ancak burnunuzun üzerinde bulunan plastik kalıbın (biz bunu alçı olarak tanımlıyoruz ancak alçı değil) alınması için 2 gün daha beklemeniz gerekeceğinden sosyal sebeplerden bu şekilde işe dönmek istemeyebilirsiniz dolayısıyla 7. günde dikiş, tampon ve alçıdan tamamen kurutlmuş olarak işbaşı yapabilirsiniz. Tabiki hastalarımın %80 inde kapalı rinoplasti tercih ettiğim için ve tampon kullanmadığım için sizi sadece plastik alçı kısmı ilgilendiriyor olacak :). Burada bir noktaya tekrar vurgu yapmak istiyorum, tıbben işlemden 2-3 gün sonra işe dönmeniz açısından bir engel bulunmaz.

Burun estetiği ile birlikte nefes almanızda normale dönsün

Burun estetiği ameliyatları için bir taşla iki kuş vurmak deyimi son derece uygun olacaktır. Çoğu zaman burun estetiği isteyen hastalarımızda burun kıkırdağındaki mevcut eğrilikler (septum deviasyonu) ve burun etlerindeki (konka hipertrofisi) şişme sorunlarına bağlı olarak nefes alma problemleri bulunur. Burun estetiği operasyonu esnasında, tüm bu nefes alma problemleri düzeltilmekte ve fonksiyonel olarak, rahat nefes alınmasını sağlayan bir burun elde edilmektedir. Yani fonksiyonel onarım burun estetiğinin olmazsa olmazıdır. İyi fonksiyon görmeyen bir burun nedeniyle yaşamın ilerleyen dönemlerinde kalp akciğer problemleri gibi ciddi hastalıklar yaşanabileceği düşünüldüğünde, burun estetiği ameliyatlarının ne kadar önemli olduğu kolayca anlaşılmaktadır..

Açık rinoplasti mi kapalı rinoplastimi ?

Heriki yönteminde birtakım avantaj ve dezavantajları mevcuttur, dolayısıyla bir estetik cerrah mutlaka açık ve kapalı heriki tekniğede hakim olmalı ve hastanın ihtiyacına göre hangi tekniğin kullanılması gerekiyorsa onu kullanmalıdır. Heriki yönteminde birbirine göre avantaj-dezavantajları mevcuttur. Dolayısıyla hasta için uygun olan tekniğin seçimi son derece önemlidir. Yani her hastaya aynı yöntemle burun estetiği yapmak, hastanın ihtiyaçlarını görmezden gelmek kabul edilebilir bir tutum ve yöntem değildir. Ben burun estetiği ameliyatlarımda hastanın tercihleri ve yapmayı planladığım değişikliklere en uygun olan yöntemi kullanıyorum, yani yeri geldiğinde açık rinoplasti, yeri geldiğinde kapalı rinoplasti yöntemini tercih ediyorum. Ancak vakaların %70-80 gibi büyük bir kısmında izsiz kapalı burun estetiği yöntemini tercih ettiğimi rahatlıkla söyleyebilirim. Burada hemen bir noktaya açıklık getirmek isterim iyi yapılmış bir açık rinoplastide, bahsedilen izin görülmesi neredeyse imkansızdır, lütfen kötü örnekleri kendinize rehber almayınız.

Simülasyon gereklimi?

Burun estetiğine aday olan kimselerin genelde “fotoğrafta oynayıp burnumu gösterecekmisiniz” şeklinde sorularıyla karşılaşmaktayız. Operasyon sonrası burnunun olası şekliniN merak edilmesinin çok anlaşılabilir bir talep olduğunu kabul etmekle birlikte, bu noktada hasta beklentisinin genelde gerçek dışı olduğunu hatırlatmak isterim. Genelde bu simülasyon programlarında yapılabilecek değişiklikler üç aşağı beş yukarı standarttır. Dolayısıyla bu simülasyonlar hiçbir zaman bir burun estetiği operasyonunda, canlı dokuda yapılacak 3 boyutlu değişimleri birebir yansıtamazlar. Simülasyon talebi olan hastalarımızın bu noktayı çok iyi anlamaları dolayısyla gerçekçi olmayan beklentilere girmemeleri gerektiğini hatırlatmak isterim. Doktorunuzun daha önce yaptığı burun estetiği sonuçlarını görmek size daha iyi fikir verecektir, elbette operasyon öncesi fotoğraflarınız çekilecek ve simülasyonlar yapılarak operasyon planlaması yapılacaktır ama lütfen bu simülasyonlara bakarak olumlu yada olumsuz beklentilere kapılmayın.

Burun estetiği sonrası nefes almam ne zaman düzelir ?

Burun estetiği sonrasında özellikle deviasyon ameliyatı yapılanlarda özellikle iç dokulardaki şişlik nedeniyle başlangıçta nefes almanız daha kötüleşmiş gibi hissedebilirsiniz ancak en fazla 2 hafta içerisinde çok daha iyi nefes almaya başlayacağınız garantidir hatta hergeçen hafta bu durum dahada iyiye doğru gidecek 3-6 ay içerisinde normalleşecektir.

128 Responses to Estetik Burun Ameliyatı

 1. MERHABA. BEN 16 YAŞINDAYIM VE TOP BURUNA SAHİBİM. BURUN DELİKLERİM BÜYÜK. AYRICA BURUN UCUM DA BÜYÜK. ACABA İLAÇLA AMELİYATSIZ BİR ŞLEKİLDE VEYA DAHA FARKLI YÖNLERLE KÜÇÜLEBİLİR Mİ

  • Merhabalar, ilaçla ve ameliyatsız olarak burun delikleri küçültülemez malesef, ameliyatsız burun estetiği yapıyoruz ancak burun deliklerini ve ucunu küçültemiyoruz

   • Merhaba hocam bende fiyat bilgisi alabilir miyim?

    • Merhaba Tuğçe Hanm
     Burun estetiği ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
     Görüşmek dileğiyle

 2. Merhabalar ben 17 yaşındayım klasik bir arap burnuna sahibim, yüz hatların çok iyi ama estetik olursam yüz hatlarım kötüleşir diye korkuyorum…

 3. Merhaba Serkan Bey burnumdaki etten dolayı konuşmamda zorluk çekmekteyim. Aynı zamanda sabah kalktığımda burnum dolu vaziyetteyim . Sanırım ameliyat olmam gerekiyormuş yanlız benim korkum var ameliyattan . Ameliyat dışı herhangi bir operayon olabilinir mi ? lazer gibi küçültme gibi yada ameliyat olunursa fiyat konusunda bilgi alabilir miyiz?

  Teşekkür ederiz.

 4. Serkan bey merhaba, ben burun estetiği olmak istiyorum, size guvenerekten bi fiyat soylemenizi istiyorum, 20 yasindayim üniversiteye basliyacam bu sene , lütfen yardimci olur musunuz,

 5. MBR.ben 12eylül 2012 yolunda ameliyat oldum burnumda çok belirgin kemer var ameliyatla düzeldi fakat bu seferde burun ucunun içinde kemik benzeri brsey var ve Burnum ucunu kalkik ve uzun gösteriyor cozumu varmi.ameliyatsiz tedavi edilebilirmi

 6. Burun estetigi yaptirmak istiyorum bana bi soyleye bilirmisin mumkunse

   • Burnum kırık ve o kırıkdan dolayı uzun duruyo 16 yasındaym amelyat olma sansm varmı suanda ?

    • Merhabalar Mehmet,

     16 yaş burun ameliyatı olmanız için uygun bir yaştır, ancak ebeveynlerinizin onayı gerekir.

     İyi seneler dilerim.

     • Serkan bey merhabalar , 23 yaşında bir gencim , burnumun iki tarafında da et var ve nefes almakta oldukça zorlanıyorum hatta alamıyorum desem yeridir , operasyonla bunlardan kurtulmak istiyorum yalnız burnum biraz kemikli ve büyük standart bir burun yapısına kavuşmak istiyorum her iki operasyonu aynı anda geçirsem bir problem olur mu ve fiyat konusunda bilgi almak istiyorum , teşekkürler iyi çalışmalar

     • Merhaba
      Belirtmiş olduğunuz probleminize net cevaplar verebilmem için muayene olmanız gerekir. Genel bir burun estetiği operasyonlarında aynı anda hem estetik işlem hem de var olan burun eti probleminize müdahale edebilmem mümkündür.
      Bu işlemler sonunda çok daha rahat nefes alabileceksiniz 🙂
      Burun estetiği ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 7. merhaba benim burnum normal ve buyuk sayılmaz ama sadece ucu aşağı düşük ve gülümsememi gerçekten bozuyor . bunun için ameliyatsız ip ile kaldırma oldugunu duydum . bu operasyon kalıcı mıdır ve böyle bi operasyonla nasıl bir sonuç alırım ? teşekkür ederim (:

  • Merhabalar Meryem, sadece iple burun ucu kaldırma yöntemlerinin sonuçları uzun vadeli değildir. bu sebepten lokal anestezi ile yapılabilen burun ucu estetiği uygulamasını genellikle hastalarıma tavsiye ederim. Bu işlem izsiz yapılabildiği gibi, sonuç kalıcıdır, çünkü kıkırdak doku kalıcı olarak şekillendirilir, şişme, morluk vs olmaz. Daha detaylı bilgi için muayene randevusu alabilirsiniz.

 8. ben 16 yaşındayım küçükken geçirdiğim bir kaza sonrası burnum kırıldı ve artık kemerli bir görüntüsü var ayrıca nefes almamı zorlaştırıyo bu yaşta ameliyat olabilirmiyim sakıncası varmı

  • merhaba hilal, nefes alma problemin ileri boyuttaysa bu beklemene gerek yok ameliyat olabilirsin, ancak nefes problemin çok ileri boyutta değilse 18 yaşını beklemeni tavsiye ederim.

 9. Iyi akşamlar benim dudaklarımda dolgu var ve onlari cıkarttırmak istiyorum bildiginiz iyi bir doktor varmi?

  • Merhabalar, dilerseniz dudaklarınızdaki dolguyu çıkartabiliriz, 0507 651 3537 ve 0216 565 2211 den bize ulaşıp randevu alabilirsiniz.

  • Iyi akşamlar benim dudaklarımda dolgu var ve onlari cıkarttırmak istiyorum bildiginiz iyi bir doktor varmi?

 10. Merhaba Serkan bey. Ben 24 yaşındayım ve 10 senedir tip 1 diabetliyim. Burnumla ilgili sol tarafa eğrilik ve sağ taraftan nefes alma problemim var. Muayene için randevu alıp tarafınızdan değerlendirilmek istiyorum fakat herşeyden önce sormak istediğim konu, diabet hastası olmam burun ameliyatı olmama mani olup olmayacağı. Kontrollü bir hastayım ve yaralarımın iyileşmesiyle ilgili bugüne kadar bir sorun yaşamadım, ama bu konuda olumsuz yorumlar duyduğum için danışmak istedim. İyi çalışmalar dilerim.

  • Merhabalar Merve,

   Kontrollü bir hasta olman nedeniyle diabet olman burun ameliyatı olmana hiçbir engel oluşturmaz. Halk arasında bilinen “diabet hastasının yaraları iyileşmez” bilgisi, bambaşka durumlarda ve çok daha farklı yaralar için söz konusu olan bir durumdur. Dolayısıyla endişe etmene son derece yersizdir.

   İyi günler dilerim.

 11. Merhaba 19 yaşındayım burnumun on tarafı aşağı bakıyorum ve sağ tarafı sol tarafından çok farklı ve bu fark çok belli oluyo dikkatli bakıldığında bu çok rahatsız edici oluyo benim için ve burnumun ucu geniş sizce ameliyat olmadan burun yağlarinin aalındığını duydum bunu yapmam doğru olur mu benim için?

  • Tuğçe hanım böyle bir yöntemle burun probleminiz düzeltilemez, bahsettiğiniz yöntem bilim ve tıp dışı bir uygulamadır, kesinlikle böyle bir yalnışa düşmemenizi tavsiye ederim.

 12. merhaba burun estetiği düşünüyorum ama korkuyorum daha kötüolur diye burnum yüz hattıma göre büyük ve biraz yamuk

  • Hülya hanım muayene randevusu alırsanız size onlarca vaka örneği göstererek korkunuzun yersiz olduğunu anlatabiliriz. Eğer sıkıntılarınız var ise ameliyat olmadan bu durumdan kurtulamazsınız.

 13. Merhabalar,
  Ben 18 yaşındayım. Burnum aşırı kemerli bir görüntüye sahip. Görünüşünden oldukça rahatsızım. Kışında nefes almakta sıkıntı çekiyorum. Hem güzel bir burna sahip olup hemde sağlıklı nefes alabilir miyim ?

  • Tuğçe Merhaba,

   Zaten iyi bir burun estetiği operasyonunun amacı budur. Güzel bir burun görüntüsü ve sağlıklı nefes. Konuyla ilgili olarak web sitelerimde ve blog da detaylı bilgilendirme mevcut. Ancak muayene randevusu için 0507 651 3537 ve 0216 565 2211 den asistan arkadaşlarıma ulaşabilirsiniz. Muayene sırasında size vaka örnekeleride gösterilecektir.

   İyi günler dilerim.

 14. Serkan bey öncelikle meraba ben bodybuilding sporu ile ilgileniyorum korkum amaliyat sonrası spor yapamamak kaç hafta yapamam bilgi verirmisiniz

  • Oğuz bey,

   operasyon sonrası en fazla 10 gün süreyle spor yapamazsınız, bazı hastalarda bu süre 7 günle sınırlıdır

   iyi seneler dilerim

 15. MERHABA
  ANNEM BURUN ESTETİĞİ OLMAK İSTİYOR DA.FİYATLARI NE KADAR

  • Merhaba Funda hanım
   Fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 16. 21 yaşındayım çocukluktan kalan bi kaza sonucu burnum sağ tarafa doğru eğik bunu düzeltmemiz mümkün mü birde fiyat bilgisi alabilir miyim?

  • Adem bey merhaba
   Bahsetmiş olduğunuz burun probleminizi düzeltmemiz tabi ki de mümkündür.Burun dolgusu ve cerrahi operasyon gibi işlemler probleminizin durumuna göre düşünülebilir.Yapılacak işleme ve tercih edilecek hastaneye göre fiyatlandırma değiştiği için kesin fiyat bilgisi sizlere muayene sırasında verilebilmektedir.
   Dilerseniz 2165652211-5076513537 no’lu telefonlarımızdan bilgi ve randevu talebinde bulunabilirsiniz
   İyi günler dilerim.

 17. Merhabalar
  Ben 2 hafta kadar önce burun estetiği ameliyatı oldum.Doktorum Serkan Yıldırım’ın ismini bir tanıdığım vasıtası ile duymuştum.İnternetten yaptığım araştırmalar da Serkan bey’e dair hiçbir olumsuz yorum görmedim.Bu da benim randevu alıp kendisiyle görüşmem için vesile olmuş oldu.Muayene sırasında önceki işlem görmüş hastalarının öncesi-sonrası halini de gösterdi.Hatta ve hatta 6 ay sonra çekilmiş fotoğraflar elinde çok olmadığı için isyan bile etti,hastalarının hiçbir problemi olmadığından 6 ay kadar sonra ki kontrol randevularına gelmiyorlarmış 🙂 Herşeyi açık açık konuştuktan sonra ameliyat günümüzü aldık.Ameliyatımı oldum ve 4 gün sonra işteydim.Ne aşırı ödem,ne de aşırı morarma ile karşılaştım.Bu yüzden de iş hayatımı çok aksatmadım.Ameliyat sonrası ilk 2 gün yüzüm şişti sadece,hafif buz pomatları ile idare ettim.Genel olarak sıkıntılı bir süreç geçirmedim.1 hafta kadar sonra burun üstündeki alçılarım da alındıktan sonra yeni burnuma merhaba dedim.Yüzüme çok yakıştığını düşünüyorum ben çok sevdim yeni halimi.Şimdi 15.günümdeyim ve kimse estetik olduğumu anlamıyor.Burun estetiği düşünen herkeze Serkan bey’inde bir kapısını çalmalarını öneririm..
  Şimdiden herkeze geçmiş olsun.

 18. burnumun yamukluğu kaş ortasından aşağı doğru sola yamuk ve uzun 21 yaşındayım ortalama ameliyat fiyatı nekadar olur burun ucu kaldırma ve o kemiği düzeltmek için nekadar fiyat olabilir ve nekadar sürede iytileşir fiyat verbilirmisiiz

  • Mehmet bey merhaba
   Burun estetiğinde fiyat bilgisi yapılacak işleme ve tercih edeceğiniz hastaneye göre değişmektedir.
   İyileşme süresi olarak kullanmış olduğum özel teknik ve dokuya saygılı davranışımız ile hastalarımız ameliyatının 3.günü bile işe gidebilmektedir.
   Kesin fiyat bilgisi sizlere muayene sırasında verilecektir.
   Detaylı bilgi ve randevu talebiniz için 2165652211-5076513537 no’lu telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
   Sağlıklı günler dilerim.

 19. Merhaba
  Son 2 yıldır burun sırtımda olan kemerimin görüntüsünden çok rahatsızdım.Özellikle uzun ve zayıf bir suratımın oluşu burnumu daha çok ön plana çıkartırdı.Resimlerde yan durmak benim için tahammül edilemezdi.Artık böyle olmayacak dedim ve Serkan bey ile tanıştım,görüştüm.Fikrini açık ve net aldıktan sonra ameliyat olmaya karar verdim.Ameliyattan çıktıktan sonra ilk gün 2 haricinde ne şişlik ne de morarma ile karşılaştım.Herşey çok kolaydı benim için,korktuğum gibi olmadı.Şimdi çok pişmanım keşke daha erken davransaydım ameliyat olmak için…Zararın neresinden dönersek kardır diyerek avutuyorum şimdi kendimi 😀 Alçım da çıktıktan sonra elime verilen aynaya resmen sarıldım.Şimdi ki burnum fındık burun misali yüzüme inanılmaz yakıştırdım.Herşey mükemmel,tavsiye ederim.

 20. Merhaba. Septorinoplasti ameliyatinin fiyatini ogrenmek istiyorum. Tesekkurler

  • Merhaba
   Septorinoplasti ameliyatı fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 21. Merhaba ben hem burnumdan nefes alamıyorum hem de estetikyaptırmak istiyorum .fiyat olarak bilgi alabilir miyim ?

  • Merhaba Selma hanım
   Burun ameliyatlarımızda fiyatlandırma yapılacak işleme ve tercih edilecek hastaneye göre değişiklik gösterir.
   Sizleri muayene etmeden, probleminizin tam olarak neden kaynaklandığını tespit etmeden fiyat bilgisi verilmesini doğru bulmuyoruz.
   Detaylı bilgilendirme dahil kesin fiyat bilgisi sizlere muayene sırasında tarafımdan iletilecektir.
   Randevu talebiniz için 2165652211/5076513537 no’lu telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 22. Burnum duzgun seklinde ama daha estetik olsn istiyorum fiyat verirmisnnz

  • Merhaba Seda hanım
   Burun estetiğinde fiyatlandırma yapılacak işleme ve tercih edilecek hastaneye göre değişiklik gösterir. Bu sebeple sizleri muayene etmeden ücret bilgisi verilmesini sağlıklı bulmuyoruz.
   Muayene sırasında detaylı bilgilendirme dahil fiyat bilgisi sizlere tarafımdan iletilecektir.
   İyi günler dilerim.

 23. Burun estetiği olmak istiyorum fiyatları ne kadar?

  • Dilan hanım merhaba
   Burun estetiği fiyatlarımız yapılacak işleme ve tercih edilecek hastaneye göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple sizleri muayene etmeden herhangi bir fiyat bilgisi vermem sağlıklı olmaz.
   Kesin fiyat bilgisi dahil detaylı bilgilendirme sizlere muayene sırasında tarafımdan iletilecektir.

  • Meltem hanım merhaba
   Burun estetiği fiyatlarımız yapılacak işleme ve tercih edilecek hastaneye göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple sizleri muayene etmeden herhangi bir fiyat bilgisi vermem sağlıklı olmaz.
   Kesin fiyat bilgisi dahil detaylı bilgilendirme sizlere muayene sırasında tarafımdan iletilecektir.

 24. Merhabalar hocam
  Benim burnumda kemer cok belirgin olmamakla beraber sadece burun ucumda düşükluk var ve lazerle burun estetigi diye bir uygulamayla 30 dk gibi bi surede lokal anestezi altinda giderilebilecegi soylendi. Size danismak istiyorum bu mumkun mu acaba bosuna canimi yakmak istemem. Cevap verirseniz cok memnun olurum. Simdiden tesekkurler..

  • Merhaba Sinem hanım
   Öncelikle lazer ile burun estetiğinin tam bir kandırmaca ve bilimsel olarak güvenilirliğinin bulunmadığını belirtmek isterim. Bunun yerine genel bir burun estetiği ya da tercihe göre burun dolgusu yaptırmanızı tavsiye edebilirim.
   Şuan için cerrahi bir işlem düşünmüyor iseniz belirtmiş olduğunuz burun kemeri ve burun ucu düşüklüğü probleminizi burun dolgusu ile düzeltmemiz mümkündür. Hatta sonucundan çok memnun kalacağınıza da eminim.

 25. Mhb. Serkan bey.
  2yil önce özel bir hastanede burun amaliyati oldum.kemik ve et vardı soluk almada ciddi problem yaşıyordu,nihayetinde amaliyat olmaya karar verdim amaliyat edecek doktor isterseniz estetik amaliyatta yapabiliriz dedi hafif eğrilik ve uzunluk vardi.amaliyat oldum herşey iyiydi fakat yine nefes almada sorun yasamaya başladım başka bir hastaneye gittim boyle berbat bir amaliyat olamaz dedi,et ve kemik tekrar büyümüş yada hic alınmamış ayni zamanda delikte var oyuzden tekrar amaliyat sarvdedi fakat gerçekten isini bilen biyere gitmemi istedi ikinci bir amaliyat olma şansın kalmaya bilir dedi.bu konuda yardımcı olabilir misiniz.şimdiden ilginize tesekkur ederim.

  • Merhaba
   Öncelikle geçmiş olsun. Bahsetmiş olduğunuz probleminizi detaylı bir şekilde çözmek ve sizlere de bilgilendirme yapmak için muayene olmanız şart.
   Çünkü burun ameliyatı önemli bir konudur, özellikle de 2. defa ameliyat olmak şart ise…
   Randevu talebiniz için 2165652211-5076513537 no’lu telefonlarımızdan asistan arkadaşlarım ile görüşebilirsiniz.
   Sağlıklı günler dilerim.

 26. Hocam merhaba hala inanamıyorum ameliyattan bir hafta sonra işime döndüm, ne bir morluk ve de şişlik mükemmel özellikle benim için çok yoğun bir iş hayatım var, zamanla yarışıyorum adeta tıbbın bu kadar ilerlediğini bilseydim, bu sıkıntıları çekmezdim. Keşke daha önceden yaptırsaydım nefes almayı bile özlemişim sinirlerimi aldırmış gibiyim ellerinize sağlık…….Çok teşekkür eder, iyi günler dilerim……

 27. Meraba ben burun estetigi olmak istiyorum. Yuz hatlarima gore burnum uzun ve buyuk . fiyat almak istiyorum yardmci olur musunuz ?

  • Merhabalar
   Burun estetiği fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 28. YÜKSEK OKULDA ÖĞRENCİ İKEN ARKADAŞIM TARAFINDAN BURNUMA ALDIĞIM KAFA DARBESİ İLE BURNUMDA DEVULUATION DENİLEN SAĞ TARAFA DĞRU YAMULMA OLUŞTU.97 SENESİNDEN BU YANA HİÇ BİR MÜDAHALE YAPTIRMADIM.SADECE YILLARDIR O TARAFTAN SOL KISIMDAN NEFES AZ ALMAKTAYIM.BURNUMA ESTETİK OLARAK EN AZINDAN ŞEKLEN DÜZGÜN GÖRÜNÜM NE KADAR OLUR.

  • Merhaba
   Öncelikle geçmiş olsun. Durumunuzu değerlendirerek tam olarak nasıl bir operasyona ihtiyacınız olduğunu değerlendirmek gerekir. Bu sebeple detaylı bilgilendirme sizlere muayene sırasında verilebilmektedir.
   Ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 29. Burnumda kemik iriligi var bu yuzden nefes darligi yasiyorum zaman zaman ayrica burnumun goruntusunden sikayetciyim. Yuzume gore buyuk ve top buruna sahibim. Fiyat ortalama ne olur acaba öğrenebilir miyim

  • Merhaba
   Burun estetiği ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 30. Hocam merhaba size duyduğum saygının ve sevginin sınırı yok bence, hayata küsmüştüm, size gelirken bile ümidim pek yoktu ve gerçekten çok ama çok yorulmuştum artık, belki başkaları için çok kolay yada basit bir konu ama benim için öyle değil, hem sağlığıma kavuştum, hem evliliğimi kurtardım, daha sakin ve sabırlı bir kadın oldum sinirim agresifliğim düzeldi….. Size minnettarım tanıdığım eş dost arkadaş gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum…. Slm ve sevgiyle

 31. Hocam merhaba …Ben otuz yaşindayim karadenizli olarak genel sorunumuz burun ameliyat olmayi düsunuyorum ama herkes gibi bende cekiniyorum muayene okmak istiyorum nasil randevu akabilirim…

  • Merhaba
   Günümüz şartlarına bakacak olursak artık estetik ameliyatlar kişi için hiç de zor değil. Her şey sizlerin konforu ve rahatlığı için tasarlanıyor 🙂 Ameliyatının 3. günü bile iş başı yapan yüzlerce hastamın olduğunu da ayrıca belirtmek isterim.
   Dilerseniz 216 565 2211-507 651 3537 no’lu telefonlarımızdan bizlere ulaşabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.
   Sağlıkla kalın…

 32. Hocam merhaba sizi bana tavsiye eden arkadaşıma da size de minnettarım. Ellerinize sağlık çok memnunum, şu an benim yaşadığım ülkede bu ameliyatı yapan bir plastik cerrah yok, bizim ülkemizin bu konuda ne kadar başarılı, olduğunu Avrupada yaşayan insanların estetikte neden Türkiyeyi seçtiklerini şimdi daha iyi anlıyorum.Tabi ki bir Türk olarak bu da bana gurur veriyor. Tekrar görüşmek üzere yakın bir tarihte geleceğim, hoşça kalın:)

 33. Merhaba, hocam ben 16 yaşındayım burnumun şeklinden çok rahatsızım, Sırt kısmı Çukur ve dudak hizamı geçiyor buyüzden ameliyat olmak istiyorum olmam da bi sakınca varmı Yaşımdan dolayı?

  • Merhaba
   Burun estetiğinde, eğer problem hastanın yaşamını etkiliyor ise 18 yaş altındayken de aile onayı ile uygulama yapılabilir.

 34. Merhaba serkan bey bana acil yardim edin lutfen. 16 yasindayim ve burnumda kemer var ve bunu kucuklugumden beri kafaya takiyorum. Estetik olmak istiyorum annem babaim onayiyla olabilir miyim?

  • Merhaba
   Eğer sizleri rahatsız eden bir durum söz konusu ise, 16 yaşında aile onayı ile estetik uygulama yaptırabilirsiniz.

 35. merhaba. Benim sorunum burnumda et olması ve bi tarafın kapalı olması bu sebeple nefes almakta zorluk cekiyorum ve horlama yasıyorum. Aynı zamanda burun ucu ve kemerınde esteteğıge kavusmasını ıstıyorum. 2015 Elül Ekim titbarı ile fiyat nedir.

  • Merhaba
   Belirtmiş olduğunuz tüm problemleri genel bir burun estetiği ile düzeltmemiz mümkündür. Konu ile ilgili detaylı bilgilendirme sizlere muayene sırasında verilecektir.
   Burun ameliyatı ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 36. Merhabalar geçen seni burun bi ameliyat oldum ikinci ameliyatı da olmam gerekiyor daha önceki hali kemerli ve uzundu şimdi ise uzun ve yamuk yeniden ameliyat olmak istiyorum acaba fiyat bilgisi verirmisiniz

  • Merhabalar
   Öncelikle geçmiş olsun.
   Burun ameliyatı ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 37. Mrb Serkan bey için ilk defa burun estetiği olacak için ortalma fiyat nedir ?

  • Merhaba
   Burun estetiği ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 38. Merhaba,

  Burnumun sağ tarafında bir nefes problemi var. Görüştüğüm kulak burun boğaz doktoru kapalı bir ameliyatla kolaylıkla düzeltileceğini söyledi. Burnumun aşağı kısmı ve burun deliklerim de büyük. Fiyat alabilirsem çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler..

  • Merhaba Selver Hanım
   Burun estetiğiyle ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   iyi günler dileriz.

 39. Benim burnum hem buyuj hem hafif sağa yamuk duruyor ortalama bir ucret alabilirmiyim tesekkur ederimm

  • Merhaba
   Burun estetiği dışında geçici bir yöntem olan burun dolgusu ile de burun asimetrisi düzeltilebilir.
   Burun estetiği ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 40. Serkan bey merhaba, alerji nedeni ile burun etlerim şişti ve sürekli hapşırıyordum nefes almakta zorlanıyordum doktora gittim ameliyat ile düzeleceğini söyledi yaklaşık 5 yıl önce burun eti aldırdım.ameliyat sonrasında bile %100 nefes alamıyordum hala da öyle sol tıkalı sağ tarafımdan alabiliyorum ve burnum yamuldu.revizyon ameliyatının daha zor olduğunu duydum.yeniden ameliyat olabilirmiyim daha küçük bir burun ve rahat nefes alabilmek için ? Ve fiyat bilgisi verebilirmisiniz?

  • Merhaba

   Revizyon burun ameliyatlarında burundaki mevcut eğriliğin düzeltilmesi yapılırken fonksiyonlarında daha iyi bir hale getirilmesi sağlanmaktadır. Dolayısıyla revizyon burun estetiğinden sonra çok daha iyi nefes almanız sağlanır. Estetik olarak da daha küçük bir burun yapılır.

   Tüm bu değerlendirmeler için muayene sırasında ki bulgularımıza göre çok daha net bir karar verilecektir.
   Bazen revizyon burun esttiği için gelen hastalarımızda dolgu ile eğrilik düzetilmesi ve nefes alma probleminin giderilmesi de sağlanabilmektedir.
   Muayene sırasında bu konu hakkında da sizlere bilgi verilecektir.

 41. Mrb serkan bey burun estetiği olmak istyrm ortalama bi ücret alabilurmym

  • Merhaba

   Burun estetiği ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 42. mrb serkan bey burnumda et oldugu icin nefes almakta zorlaniyorum muayne oldum ameliyat olacagi mi soylediler burun estetigi ile ayni anda yapilmasi iyi oluyormus burnumun ust kisminda bi sislik var ve yamuk oldugunu soylediler fiyat bilgisi verebilirmisiniz maddi durumum pek iyi degil yardimci olurmusunuz 🙁

  • Merhaba Taylan bey

   Öncelikle geçmiş olsun.
   Hem estetik görüntü açıdan hem de nefes problemini düzeltmek amacıyla burun estetiği uygulaması doğru bir tercih olacaktır.
   Fiyat konusunda elimden geldiği kadarıyla sizlere yardımcı olmak isterim 🙂

   Ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 43. Mrb benim kemerli büyük bir burnum var estetik ameliyat olmak istiyorum.Ayrıca horlamamda var ameliyattan sonra düzelirmi fiat alabilir miyim.Teşekkürler

  • Merhaba Nigar Hanım
   Burun dışında burundan nefes alıp vermeyi engelleyen herhangi bir şekil bozukluğu varsa bunu düzelterek horlamayı da tamamen veya kısmi olarak düzeltebiliyoruz.
   Detaylı bilgi muayene sırasında sizlere tarafımdan iletilecektir.
   Ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 44. Merhaba hocam burun estetiği düşünüyorum fiyatlar nedir bilgi alabilirmiyim

  • Merhaba Yüksel bey
   Burun estetiği ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 45. Merhaba Serkan bey ben öncelik ile araştırma yapıyorum. Burun ameliyatı için arıtırma yaparken sizin Cvp okudum hoşuma gitti verdiğiniz bilgler bana fiyat vermenizi rica ederim burunumu küçültmek istiyorum

  • Merhaba Yasemin Hanım
   Burun estetiği ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

  • Merhaba Betül Hanım

   Rinoplasti uygulaması ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 46. Merhabalar bende kadıkoyde oturuyorum yerinize yakınım en kısa zamanda gelmeye çalışacağım
  Burnum sağ tarafa doğru yamuk ve küçük uzun bir yüzün olduğu için burnumda çok uzun görünüyor 16 yaşındayım acaba ameliyat gerekirmi yoksa ameliyatsız halledelebilirmi ve fiyatını gönderirseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler

  • Merhaba Yunus Bey
   Hangi işlemi uygulayacağımıza elbetteki sizleri gördükten sonra karar verebiliriz.Her iki işleminde fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Sağlıklı günler dilerim.

  • Merhaba Sedanur Hanım

   Burun ameliyatı uygulaması ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 47. Merhaba, burnum büyük ve kemerli ayrıca rahat nefes almama izin vermiyor. Hangi ameliyatın yapılması gerekebilir ve fiyatı ile ilgili bilgi verebilir misiniz?
  Teşekkürler şimdiden.

  • Merhaba Sibel Hanım
   Öncelikle geçmiş olsun, belirtmiş olduğunuz sıkıntılardan dolayı burun estetiği olmanız gerekmektedir.
   Dilerseniz randevu alabilir, muayeneye gelebilirsiniz.
   Detaylı bilgilendirme sizleri muayene ettikten sonra tarafımdan sizlere verilecektir.
   Ameliyat görüşmelerinden muayene ücreti alınmamaktadır.
   Burun estetiği ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   Sağlıklı günler dilerim.

 48. Burun estetiği için ortalama fiyat bilgisi alabilir miyim

  • Merhaba Sümeyra Hanım
   Burun estetiği ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dileriz.

  • Merhaba Oğulcan Bey
   Burun estetiği ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dileriz.

 49. Kemerli bir burun yapim var ve ben bu durumdan şikayetciyim biçimli bir burun için ne kadar olursa para vericem ama fiyatları bilmiyorum.acaba nedir?

  • Merhaba

   Burun estetiği ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 50. Serkan bey burun estetiği fiyat listenizi öğrenebilmem mümkün mü?

  • Merhaba Çiğdem Hanım

   Burun estetiği ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 51. bana da bir ücretlendirme maili atabilir misiniz?

  • Merhaba

   Burun estetiği ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

 52. Merhabalar benim burun kemiğim hafif dişarı doğru hem nefes almakta zorluk çekiyorum ikisi yapılıyormu tek ameliyatta Serkan bey

  • Merhaba Kadir Bey
   Burun ameliyatları ile ilgili fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   İyi günler dileriz.

 53. Fiyat nedir? Özel sağlık sigortası geçerlimi?

  • Merhaba Beyhan Hanım

   Bizim ameliyatlarımızda sigorta geçmiyor. Burun estetiği ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

   Sağlıklı günler dileriz.

  • Merhaba Melda Hanım
   Burun estetiği ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Sağlıklı günler dileriz.

 54. Merhaba estetiğin fiyatını öğrenebilir miyim

  • Merhaba Zeynep Hanım
   Burun estetiği ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle..

 55. iyi günler bende burun estetiği yaptırmak istiyorum fiyat öğrenebilirmiyim

  • Merhaba Merve Hanım
   Burun estetiği ile ilgili istediğiniz fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

 56. merhaba burun estetiği ortalama fiyat verebilirmisiniz

 57. Merhaba hocam benim sıkıntım burnumun büyüklüğü estetik düşünüyorum ama ilerde bunun bi sıkıntısı olurmu nefes alıp vermekte, ve tabi fiyatları ne kadardır? hocam saygılar

  • Merhaba Mustafa Bey
   Bunun için randevu alıp gelebilirsiniz. Elbetteki sizi muayene ettikten sonra ancak detaylı bir şekilde bilgilendirebilirim.
   Ameliyatla ilgili görüşmelerimizden muayene ücreti alınmamaktadır.
   Fiyat bilgisi ise mail adresinize gönderilmiştir.
   Görüşmek dileğiyle…

 58. Merhaba doktor bey. Yaşım 23. Benim burnumun üst tarafı yani burnun tam başladığı kemik kısmı böyle şiş yani çıkıntılı ordaki kemik ve yandan bakınca burnum çok çirkin görünüyor anliycaniz böyle yamuk gibi. Bunu ameliyat ile düzeltme şansımiz var mıdır ?

  • Merhaba Duran Bey
   Burun ameliyatı ile burnunuzda ki eğrilik giderilebilir.
   Görüşmek dileğiyle…

 59. Teşekkürler hocam. Bir sorum daha olucak. Eğrilik düzeltilebilir ameliyat ile dediniz. Peki burun ucunu kaldırabilir miyiz yani düz değilde hafiften dik burun istiyorum yani buda mümkün müdür ameliyat ile hocam ?

 60. Slm serkan bey benmde burnumda sorun yani gorsel olarak sevmiyorum bi an once bu durmdn kurtlmk istyorum 😢fiyat ala bilrmiyim tsk edrm

  • Merhaba Aysel Hanım

   Burun estetiği ile ilgili tüm sorularınıza muayene sırasında cevap verebiliriz dilerseniz.. Ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

Soru ve Görüşleriniz İçin

Name*

Email* (never published)

Website


*

* Bu sitenin içeriği, estetik cerrahi ve medikal estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcılar için hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.